9,1

Vynikající hodnocení
(76 hodnocení)

Odstranění žilek, pigmentace či akné intenzivním pulsním světlem v salonu ToWell v Brně s platností až do října 2021

LokalitaEstetické centrum To well Brno, Brno (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Váš sen o dokonalé pleti bez akné, žilek či pigmentových skvrn je vám zase o kousek blíž. V salonu ToWell v Brně vás čeká odborné ošetření za pomoci IPL neboli intenzivního pulsního světla. Zvolit si můžete balíček až se šesti návštěvami na ošetření. Začněte pomalu vracet své pleti dokonalý vzhled a sobě zasloužené sebevědomí. Odteď už totiž nebudete muset svou tvář schovávat pod nánosy make-upu.

Intenzivní pulzní světlo

IPL epilace

Velice účinný nástroj v boji s permanentní epilací chloupků, léčbou akné, odstranění žilek, pigmentových skvrn a rejuvenací (omlazení pleti). Multipulzní režim umožňuje dodat do pokožky více energie pro zdokonalení dosažení konečného efektu. Mezi jednotlivými pulzy multipulzu dochází k relaxaci pokožky a tím se zvyšuje celkové množství energie, kterou můžeme dodat do tkáně. Multipulzní režim tak snižuje riziko vedlejších účinků terapie, jako je například zarudnutí pokožky. IPL světlo z anglického „Intense Pulsed Light" označuje přístroje pracující na principu světelného výboje. IPL výboj je vstřebáván cílovou tkání. Dojde ke změně ze světelné energie na teplo, to vytvoří požadovaný efekt, např. trvalé odstranění chloupků permanentní epilace. IPL světlo exceluje při rejuvenaci pleti, odstranění pigmentové nerovnoměrnosti, léčbě akné a odstranění drobných červených žilek. Výborné výsledky má též při epilaci, která je doživotní.

Fotodepigmentace

Toto ošetření je založeno na bázi absorbování světelného toku kůží (fotochemickou reakcí), při styku s kožním barvivem se přeměňuje na tepelnou energii. Tímto dochází k zahřátí a odstranění nadměrného pigmentu a následnému vypuzení z těla.

Iintenzivní pulzní světlo je selektivním způsobem pohlcováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Tímto lze odstraňovat nežádoucí pigmentové skvrny a rušivé, rozšířené žilky, akné a kůži lze celkově zpevnit a omladit.

Na začátku ošetření je místo zbaveno chloupků, make-upu a dalších nečistot. Před začátkem ošetření se na přístroji značky BTL nastaví přímo program na fotodepigmentaci a na pokožku se nanese tenká vrstvička čirého, transparentního gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži.
Účinky, které se dostavují po ošetření: pigmentové skvrny ztmavnou, případně se zbarví do šedo-hněda, na okrajích je možný výskyt drobného zarudnutí, stejně tak lze pozorovat vytvoření hnědého povlaku. Asi po 3 dnech jsou z kůže vypuzeny pigmentované kožní buňky. V mnoha případech je dobrého výsledku dosaženo již 2. zákrokem. V zásadě lze další 3. ošetření provést v odstupu asi 14 dnů. Vždy podle indikace je pro odstranění pigmentových skvrn a žilek nutné provést tři ošetření, mezi nimiž by vždy měla být pauza v délce 2-4 týdnů.

Doba ošetření je závislá od plochy ošetřované oblasti a může být od 10 do 30 minut.

V podstatě mohou být ošetřeny všechny ženy a muži, je však třeba dbát na to, aby na ošetřovaném místě byly více méně odstraněny chloupky, které na něm rostou.

Fotokoagulace - odstranění rozšířených žilek

Intenzivní pulzní světlo je selektivním způsobem pohlcováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Tímto lze odstraňovat nežádoucí pigmentové skvrny, rozšířené žilky, akné a kůži lze celkově zpevnit a omladit.

Díky intentivnímu pulznímu světlu se jednou provždy zbavíte nevzhledných žilek bez bolesti a s trvalým výsledkem. Náš přístroj, který hojně využívají lékaři využívá systému absorbce krevním pigmentem hemoglobinem (červený pig.), kdy dojde k zahřátí v místě rozšířených žilek, jejich průměr se zužuje a ošetřené žilky se během deseti dnů vstřebávají . Ošetření je prováděno odborným personálem. Vhodná pro ženy i muže. Výsledky ošetření se dostavují již do 10 dnů po 1. ošetření, na další ošetření je možné se dostavit za 14-30 dnů.
 

Léčba akné a fotorejuvenace pokožky

V průběhu ošetření dochází k vychytání světelné energie v podkoží a následně k aktivaci kožních buněk vedoucí k rychlejší regeneraci pokožky, úpravě produkce kožního mazu a přímému působení na původce akné Propionibacterium akné, kdy se výrazně omezí její reprodukce ve folikulech. Pleť se vyhladí a zjemní se i jizvy po akné.

Intenzivní světelný impuls se absorbuje v tkáni obsahující barvivo (melanin, hemoglobin, oxyhemoglobin) a díky vzniklé tepelné energii dojde ke zničení těchto cílových chromoforů bez porušení okolní tkáně. Aplikací IPL je možné stimulovat kolagen a tím urychlit vyzrávání jizvy a její zmenšení. Cíl léčby je úprava rohovění, produkce mazu a snížení zánětů. Opět vhodné pro ženy i muže.

Všechna tato ošetření mohou být provedena okamžitě a rychle. Doporučujeme zejména v zimních měsících, ale i v létě při užívání pleťových krémů s vysokým SPF. Délka chloupků před ošetřením by měla být 2–4 mm (2–3 dny po oholení).

Kontraindikace
Těhotenství, šestinedělí, onemocnění oční sítnice, tvorba keloidů v anamnéze, otevřená rána v ošetřované oblasti, herpes, akutní zánětlivá ložiska, výskyt fotoepilepsie nebo světlem vyvolaných záchvatů, vážné choroby kůže a podkožního vaziva (doporučujeme konzultaci s dermatologem), rakovina kůže v anamnéze, diabetes.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vhodné i jako dárek
  Vhodné i jako dárek
 • 1-6x ošetření dle výběru
  1-6x ošetření dle výběru
 • Kosmetické ošetření pro odstranění nedokonalostí pleti
  Kosmetické ošetření pro odstranění nedokonalostí pleti
 • Vhodné pro ženy i muže
  Vhodné pro ženy i muže
 • Dlouhá platnost kupónů
  Dlouhá platnost kupónů

od 399 Kč

Běžná cena: 750 - 4 497 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 399 bodů

Vyberte si z následujících 3 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 399 bodů


Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,1

Vynikající hodnocení

76 hodnocení

46 zákazníků doporučuje

10

Doporučuji

Hana, 16. prosince 2020

Hodnotil nabídku Celoobličejový facelift (celý obličej včetně...


10

Byla jsem spokojena.

Věra, 12. prosince 2020

Hodnotil nabídku Thermage CPT - celoobličejový facelift + krk...

Kontakt

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Brno

Bratislavská 2
60200 Brno
+420 602 640 778

Rezervace nelze provádět telefonicky, ale pouze emailem nebo přes rezervační formulář

brno@towell.cz
http://towell.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat