9,4

Vynikající hodnocení
(20 hodnocení)

Horský hotel Kyčerka uprostřed hor a lesů s polopenzí přímo u bikeparku

LokalitaHorský Hotel Kyčerka, Valašsko - Velké Karlovice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Co si představíte, když se řekne „Valašsko“? Louky poseté ovečkami, dřevěné domečky a kostelíčky jako ze skanzenu, valašský frgál v jedné ruce a slivovička v druhé? Ano, tak tato představa je naprosto správná. Zažijte pravé Valašsko v Hotelu Kyčerka na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů. Trasy pro turisty i místní bikepark příjemně unaví a pivo z šenku a domácí strava zas hbitě postaví na nohy.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel nacházející se na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů
  Hotel nacházející se na úpatí Javorníků a Vsetínských vrchů
 • Ski areál Synot Kyčerka, Ski areál Machůzky
  Ski areál Synot Kyčerka, Ski areál Machůzky
 • Ping-pong, kulečník, hřiště, kuželky, sauna
  Ping-pong, kulečník, hřiště, kuželky, sauna
 • Radhošť, Pustevny, skanzen
  Radhošť, Pustevny, skanzen
 • Parkování a WiFi zdarma
  Parkování a WiFi zdarma

od 3 299 Kč

Běžná cena: 3 299 - 9 398 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3299 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  3 299 Kč
 • 3 noci
  4 699 Kč
 • 4 noci
  6 598 Kč
 • 5 nocí
  7 998 Kč
 • 6 nocí
  9 398 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3299 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,4

Vynikající hodnocení

20 hodnocení

18 zákazníků doporučuje

10

Byli jsme velmi spokojeni. Snad na balkón přidat jednu židličku.

Ludmila, 30. září 2019

Hodnotil nabídku 6 dní/5 noci pro dva - léto


10

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Hotel bol čistučký, personál veľmi milý a strava vynikajúca. Pekné prostredie, počasie nám tiež vyšlo. Radi sa tam vrátime.

Lívia, 17. září 2019

Hodnotil nabídku Pobyt 3 noci pre 2 osoby - leto

Kontakt

Horský Hotel Kyčerka

Pluskovec 788
75606 Velké Karlovice
+420 608 713 980

kycerka@centrum.cz
http://www.hotelkycerka.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

600
m
Ski areál Kyčerka

Ski areál Kyčerka

V lyžařském areálu můžete jezdit na cca. 2,5 kilometrech sjezdovek. K dispozici je zde devět vleků. Skvěle je zde připravený také prostor pro děti a začátečníky.

6
km
Zóna Snow

Zóna Snow

Lyžařské středisko Zóna Snow Makov-Kasárne se nachází nedaleko hranic na moravském pohraničí. Leží v pohoří Javorníky. Najdete ho 12 km od centra obce Makov a 51 km od Žili... Vícny. Středisko nabízí 3 lyžařské vleky - pro začátečníky a pro pokročilejší lyžaře, které mají spolu délku 1,4 km. Najdete zde také dětský park s lanovým vlekem a lyžařskou školu.

6
km
Ski Ráztoka

Ski Ráztoka

Toto středisko se nachází v Chráněné krajinné oblasti Kysuce. Tvoří ho dvě samostatné části - západní Javornický a východní Beskydská. Spojují se zde dobré podmínky pro lyžování s... Víc nádhernou okolní přírodou. K dispozici jsou tři vleky - 1000 m a 720 m pro dospělé a jeden 250 m pro děti. Běžkaři mohou poznávat krásné okolí na trasách, které měří až 120 km.

9
km
Rozhledna Sůkenická

Rozhledna Sůkenická

Nazývaná taktéž jako "Čarťák". Je to železobetonová věž, obložená smrkovými prkny. Nachází se 952 metrů nad mořem. Uvnitř věže si vyšlápnete 131 kovových schodů. Vyhlídková... Víc plošina dosahuje výšky 26 metrů. Z rozhledny uvidíte na Javorníky, Beskydy, Radhošťský hřeben, Malou a Velkou Fatru a za jasné viditelnosti dokonce i Západní Tatry.

15
km
Čertův mlýn

Čertův mlýn

Studánku naleznete, pokud se vydáte od chaty Martiňák po zelené turistické trase směrem na Čertův mlýn. Čertův mlýn je čtvrtá největší hora Moravskoslezských Beskyd. Vrchol hory... Víc je 1206 metrů nad zemí.

16
km
Ski Bílá

Ski Bílá

Je zde připraveno několik lyžařských tratí a vleků. Zabaví se zde také běžkaři, pro které v okolí vede běžecká stopa. Nesmíte zapomenout ani na večerní lyžování.

16
km
Pustevny

Pustevny

Nacházejí se v nadmořské výšce 1018 metrů. Byly pojmenovány podle poustevníků, kteří zde kdysi žili. Vystavené byly v lidovém slohu koncem 19. století. Navrhl je známý národní... Víc umělec Dušan Jurkovič, který se řadil k secesní architektuře, avšak časem si vytvořil vlastní styl.

16
km
Vyhlídková stezka na Pustevnách

Vyhlídková stezka na Pustevnách

Vyhlídková stezka na Pustevnách se nachází cca 250 metrů od horní stanice lanovky směrem k vrcholu Tanečnica. Vrcholem stezky je 22 metrů vysoká věž, na které se můžete těšit také... Víc na skleněnou vyhlídku. Na věž samotnou Vás dovede přibližně 600m dlouhý chodník, vedoucí ve výšce mezi stromy. Pozvolně stoupající chodník bude mít také řadu zastavení, na kterých se dozvíte mnoho zajímavostí nejen o přírodě Beskyd, ale i blízkém okolí. Pro výstup můžete zvolit také unikátní 150 metrů dlouhý lanový chodník, který nenajdete nikde jinde v republice.

17
km
Bystrý vodopád

Bystrý vodopád

Bystrý vodopád má výšku tři metry. Dostupný je po zelené turistické trase. Vodopád je nádherný přírodní úkaz pro oči, ale v suchých měsících rychle ztrácí vodu. V zimě zamrzá a... Víc stává se z něho ledopád. Nejhezčí podívaná je zde v dobách jarního tání.

17
km
Radhošť

Radhošť

Radhošť je vrch, který se nachází v Moravskoslezských Beskydech. Je to sedmá největší hora Beskyd. Její nadmořska výška je 1129 metrů. Na vrchu naleznete také sochu Radegasta –... Víc Boha slunce, války a vítězství. Známou sochu ztvárnil Albín Polášek.

17
km
Večery pod hvězdami

Večery pod hvězdami

Udělejte si s vaší drahou polovičkou nezapomenutelný romantický večer. Dvouhodinová prohlídka noční oblohy přímo pod hvězdami, a to i s odborným výkladem od profesionála. Celá... Víc prohlídka probíhá daleko od rušivého městského osvětlení. Tento večer si prostě musí užít opravdu každý.

17
km
Zřícenina hradu Rožnov

Zřícenina hradu Rožnov

Hrad byl vystavěn v druhé polovině 14. století. V 15. století byl rozšířen. Opuštěným se stal ve století sedmnáctém. Dochovaly se zbytky zdí, brána, příkop s valem a nějaké to... Víc podzemí. Hrad sloužil jako sídlo šlechtických rodů.

Mohlo by Vás zajímat