Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Dokonalý odpočinek s neomezeným vstupem do bazénu a vířivky ve Sport hotelu Dolní Morava s polopenzí a platností do června 2021

LokalitaSport Hotel Dolní Morava, Králíky (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.6.2021 dle dostupnosti.

Pro pocit, že na světě je krásně, nemusíte za hranice, ale do Králíků. Ve městě obklopeném horskou soustavou vás čekají služby Sport hotelu Dolní Morava, které vám spolu s okolní přírodou učarují. V bazénu si pohodlně zaplavete a vyhrajete se svými dětmi, ve vířivce s masážními programy si dopřeje regeneraci po celodenních výletech v krajině Orlických hor. Těšit se můžete i na domácí polopenzi.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Hotel v malebné horské oblasti Králického Sněžníku
  Hotel v malebné horské oblasti Králického Sněžníku
 • Neomezený vstup do wellness
  Neomezený vstup do wellness
 • Dětský koutek a venkovní dětské hřiště
  Dětský koutek a venkovní dětské hřiště
 • Vstup do cvičebního sálu včetně zapůjčení sportovního vybavení
  Vstup do cvičebního sálu včetně zapůjčení sportovního vybavení
 • Zámek Velké Losiny, Vojenské muzeum Králíky, Hora Matky Boží s Klášterem Dolní Hedeč
  Zámek Velké Losiny, Vojenské muzeum Králíky, Hora Matky Boží s Klášterem Dolní Hedeč

od 3 980 Kč

Běžná cena: 6 220 - 22 470 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3980 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  3 980 Kč
 • 3 noci
  5 970 Kč
 • 4 noci
  7 960 Kč
 • 5 nocí
  9 950 Kč
 • 6 nocí
  11 940 Kč
 • 7 nocí
  13 940 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3980 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 491 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Sport Hotel Dolní Morava

Sport Hotel Dolní Morava

Dolní Morava 53
56169 Králíky
., +420 602 785 999

recepce@sporthoteldm.cz
http://www.sporthoteldm.cz/

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Stezka v oblacích Dolní Morava

Stezka v oblacích Dolní Morava

Stezka v oblacích se nachází nad obcí Dolní Morava poblíž chaty Slaměnka pod vrcholem Slamníku v masivu Králický Sněžník. Stavba byla postavena v nadmořské výšce 1116 m n.... Víc m. poblíž horní stanice lanovky Sněžník vedoucí z Dolní Moravy. Na vrchol stavby ve výšce 55 metrů nad úrovní terénu vede dřevěná stezka o celkové délce 710 metrů. Celá stavba je bezbariérová. Ve směru dolů lze použít 100 metrů dlouhý tobogán s okýnky, vyrobený z nerez oceli. V nejvyšší části konstrukce se nachází tzv. kapka, což je síť nacházející se ve výšce 50 metrů nad zemí. Stezka v oblacích se stala oblíbeným výletním cílem – během prvního roku od zahájení provozu ji navštívilo téměř 200 000 lidí.

13
km
Zřícenina hradu Nový hrad

Zřícenina hradu Nový hrad

Neznáme přesný letopočet vzniku Nového hradu, ale uvádí se první čtvrtina 14. století. Není totiž zmiňován v žádných kronikách a zápisech. Jeho úkolem bylo chránit důležitou... Víc obchodní stezku z Moravy do Slezska.

20
km
Zámek Velké Losiny

Zámek Velké Losiny

Zámek ve Velkých Losinách postavil rod pánů ze Žerotína. Zámek je vystavěn v renesančním stylu. Venkovní fasády zdobí psaníčkové sgrafito. Vznik se datuje ke konci 15. století.

22
km
Horské minikáry Loučná nad Desnou

Horské minikáry Loučná nad Desnou

Areál, kde najdete tyto horské minikáry se nachází v obci Kouty nad Desnou. Na start vyváží pozemní výtah a pak už zaleží jen jakou rychlostí dráhu projedete. K vyzkoušení jsou tu... Víc i koloběžky a kolečkové lyže.

27
km
Ski centrum Říčky v Orlických horách

Ski centrum Říčky v Orlických horách

Ski centrum Říčky v Orlických horách vám nabízí jednu lanovku a tři vleky. Začátečníci se mohou učit na lyžích nebo na snowboardu v místní lyžařské škole. Pro běžkaře je zde... Víc připraveno 42 kilometrů běžkařských tratí. Pod sjezdovkou se nachází občerstvení.

29
km
Zřícenina hradu Brníčko

Zřícenina hradu Brníčko

Hrad založili v první polovině 14. století páni z Otaslavic. První zmínka v zemských deskách je z r. 1356. Z mohutného hradu zajímavého typu zůstaly zříceniny dvoupatrového... Víc paláce, věže, část zmíněné plášťové zdi, kusy parkánové hradby, příkopy a valy.

31
km
Vodní tvrz Jeseník

Vodní tvrz Jeseník

Vodní tvrz stojí na Zámeckém náměstí v centru Jeseníku. Jde o dvoupatrovou budovu z neopracovaných kamenů, s malým nádvořím a kamenným mostem přes původně vodní příkop.

31
km
Zřícenina hradu Kaltenštejn

Zřícenina hradu Kaltenštejn

Hrad Kaltenštejn je poprvé připomínán ve dvou listinách z let 1295 a 1296. Roku 1441 se Kaltenštejn stal svědkem násilných událostí, když se ho zmocnil rytíř Zikmund Rachna. Již v... Víc polovině 15. století hrad chátral.

32
km
Rychlebské stezky

Rychlebské stezky

V cestě budete mít co chvíli žulové skalky, občas příčný kořen, prosmyknete se mezi pařezy a za chvilku najdete umělou lávku, to vše pod majestátními korunami vzrostlých stromů.

32
km
Zámek Jánský Vrch

Zámek Jánský Vrch

Tvoří spolu s krajinářským parkem výraznou dominantu městské památkové zóny. Stavba započala snad již v 2. polovině 13. století. Od roku 2002 je objekt zapsán do seznamu národních... Víc kulturních památek.

34
km
Vyhlídka Čertovy kameny

Vyhlídka Čertovy kameny

Čertovy kameny je 40 m vysoký a 100 m dlouhý skalní útvar. Nachází se 3 km od Jeseníku. Určitě stojí za to si vylézt na vrcholek kamenů. Výstup je zajištěn žebříky a řetězy.

34
km
Adrenalin park Jeseníky

Adrenalin park Jeseníky

Pokud hledáte adrenalin, jste tu rozhodně správně. Máte možnost si zde vyzkoušet lanové centrum, obří houpačky, terénní čtyřkolky a koloběžky, jízdy na koních, paintball, výlet na... Víc kánoi, horolezeckou stěnu, obří lanovku, bungee trampolíny, dětské hřiště a lukostřelbu.

Mohlo by Vás zajímat