8,9

Velmi dobré hodnocení
(22 hodnocení)

Relax ve vyhlášeném hotelu Excelsior **** s neomezeným bazénem, římskými lázněmi, vybranými procedurami a polopenzí v Mariánských Lázních až do prosince 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Excelsior Mariánské Lázně, Mariánské Lázně (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 21.12.2021 dle dostupnosti.

Celý rok jste se těšili na dovolenou? Dopřejte si letos něco speciálního a užijte si luxusní pobyt v hotelu Excelsior. Čekají vás lázeňské procedury dle výběru, neomezený vstup do wellness ale i gurmánské speciality. Kde jinde si doopravdy odpočinout než v oblíbených Mariánských Lázních se 40 minerálními prameny a nezapomenutelnou atmosférou?

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování v luxusním hotelu Excelsior
  Ubytování v luxusním hotelu Excelsior
 • Neomezený vstup do hotelového bazénu
  Neomezený vstup do hotelového bazénu
 • Procedury dle zvolené varianty
  Procedury dle zvolené varianty
 • Díte do 6,99 let má ubytování a stravu zdarma
  Díte do 6,99 let má ubytování a stravu zdarma
 • Platnost kupónů až do prosince 2021
  Platnost kupónů až do prosince 2021

od 5 980 Kč

Běžná cena: 9 200 - 39 000 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 5980 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 26.07.2021 o 00:33.

Vyberte si z následujících 6 možností

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 5980 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,9

Velmi dobré hodnocení

22 hodnocení

22 zákazníků doporučuje

10

velmi krásná dovolená. Služby, recepce, ubytování i kuchyně na výtečnou. Jsme opravdu moc a moc spokojeni. Pokoj s výhledem na hlavní třídu, krásný pohled z okna, občas i zaprší, krásné mikroklima, doporučuji. Spaní na vysokých matracích, člověk si připadá jako na zámku, chodby, schodiště hodné...

Jaromíra, 11. července 2021

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 5 nocí + 19 procedur


10

Jezdíme velmi často na prodloužené víkendy a vyhledáváme nová místa , ale Hotel Excelsior v Mariánských lázních nás velmi mile překvapit , nejen svým krásným prostředím , milým personálem, vynikajícím jídlem / velmi pestrým , kvalitním a chutným / ale i prací masérek / báječná Světlana / prostředí...

Eva, 8. července 2021

Hodnotil nabídku Pobyt pro 2 osoby na 2 noci + 4 procedury

Kontakt

Hotel Excelsior Mariánské Lázně

Hotel Excelsior Mariánské Lázně

Hlavní tř. 121/46
353 01 Mariánské Lázně
+420 354 697 111

recepce@galahotels.cz
www.excelsiormarienbad.com

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

6
km
Kladské rašeliny

Kladské rašeliny

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

8
km
Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart

Ani Vy si nesmíte nechat ujít zajímavosti zámku plného pokladů. Původně barokní zámek byl přestavěn do podoby reprezentativního klasicistního sídla. Jako turisté zde můžete... Víc navštívit interiéry, zajímavé zámecké sbírky a bohatou knihovnu. Zámku nechybí ani rozlehlý přírodní park s drobnou zahradní architekturou.

16
km
Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

24
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

26
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

29
km
Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k... Víc měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

29
km
Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně

Pokud chcete relaxovat a zároveň se pobavit, jistě Vás zaujme známe Aquaforum, ve kterém naleznete plavecké bazény, odpočinkové vířivky, ale také i tobogány. Pokud Vás však omrzí... Víc vodní atrakce, uvolněte své tělo například v místní sauně.

30
km
Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Vznik lázeňského města a Lázní se datuje až k roku 1793. Architektura městských budov se řadí do období klasicismu, což znamená, že turisté mají pocit, jako by se vrátili v čase o... Víc několik let zpět. Lázně jsou ideálním a příjemným místem pro osoby se zdravotními potížemi jako jsou například nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti, nemoci trávicího ústrojí, nemoci nervové a kožní.

32
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

36
km
Kladrubský klášter

Kladrubský klášter

Jde o bývalý benediktinský klášter v Kladrubech, nedaleko města Stříbro. Nachází se na návrší nad říčkou Úhlavkou a je dominantou krajiny.

38
km
Zámek Manětín

Zámek Manětín

Tomuto baroknímu skvostu předcházela středověká tvrz. V roce 1600 byla tvrz přestavena na zámek. Na severní zdi zámku naleznete fragmenty renesanční malované výzdoby fasád.

39
km
Vodní nádrž Hracholusky

Vodní nádrž Hracholusky

Hracholusky je přehradní nádrž o rozloze 490 ha, nacházející se na hranicích okresů Tachov a Plzeň sever. Byla vybudována v letech 1959 až 1964 na řece Mži, která je jedním z... Víc přítoků Berounky.

Mohlo by Vás zajímat