7,9

Velmi dobré hodnocení
(25 hodnocení)

Romantická dovolená v historickém centru Třebíče s večeří při svíčkách, neomezeným bazénem a platností do prosince 2021!

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaGrand Hotel Třebíč, Vysočina - Třebíč (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2021 dle dostupnosti.

Komu je třeba romantiky, měl by zamířit do Třebíče. Na víkend nebo až na 8 dní si Grand Hotel Třebíč užijete romantiku s vůní historie, sálající z každého koutu města. Máte rádi románský styl, gotiku, baroko či tajemno starých židovských čtvrtí? Třebíč nabízí od každého trochu. Zdejší židovská čtvrť se synagogou a hřbitovem byla navíc společně s bazilikou sv. Prokopa zapsána na seznam UNESCO.

Ubytujte se v komfortním Hotelu Grand, který se nachází v historickém centru města Třebíče, jejíž některé památky jsou na Seznamu světového, kulturního a přírodního dědictví UNESCO. 

Ubytování

Ubytováni budete v hotelu v centru Třebíče. Čekají na vás komfortní pokoje, vybavené koupelnou a ostatním vybavením určeným pro příjemný pobyt všem hostů. V pokoji naleznete také LCD televizi a sejf. 

Gastronomie

Těšit se můžete na vydatné snídaně, které probíhají formou chutného bufetu. Jednu večeři budete mít výběrem z menu. Druhá večeře vás čeká při svíčkách a bude tvořena ze tří lahodných pokrmů.

Wellness

Zdarma máte možnost využívat neomezeně skvělého hotelového bazénu. Za poplatek však můžete navštívit i saunu či whirpool. 

Tipy na výlety

Zámek Budišov

V zámku se nachází depozitář přírodovědných oddělení Moravského zemského muzea a jeho část je přístupná v prostorách zámků. Je chráněn jako kulturní památka České republiky.

Zámek Jaroměřice nad Rokytnou

Státní zámek Jaroměřice nad Rokytnou je barokní národní kulturní památka. Hned vedle zámku se nachází chrám sv. Markéty. Na místě dnešního zámku stávala středověká tvrz. Podobu renesančního zámku a jeho existenci dokládají stará vyobrazení Jaroměřic a skalní sklepy s chodbami.

Zámek Třebíč

Vznikl přestavbou původního benediktinského kláštera v průběhu 16. století. Třebíčský benediktinský klášter založili roku 1101. Obnova počatá v roce 1957 upravila podstatnou část zámku pro potřeby Západomoravského muzea.

 

 

www.grand-hotel.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Zrekonstruovaný hotel v centru Třebíče
  Zrekonstruovaný hotel v centru Třebíče
 • Bazén, whirlpool a sauna
  Bazén, whirlpool a sauna
 • Music club - disco TITANIC přímo v hotelu, značková bowlingová dráha
  Music club - disco TITANIC přímo v hotelu, značková bowlingová dráha
 • Cyklotrasy v okolí
  Cyklotrasy v okolí
 • Značková bowlingová dráha
  Značková bowlingová dráha

od 2 999 Kč

Běžná cena: 5 800 - 20 300 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2999 bodů

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  2 999 Kč
 • 3 noci
  4 498 Kč
 • 4 noci
  5 997 Kč
 • 5 nocí
  7 496 Kč
 • 6 nocí
  8 995 Kč
 • 7 nocí
  10 494 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2999 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

7,9

Velmi dobré hodnocení

25 hodnocení

15 zákazníků doporučuje

9,2

Byli jsme spokojeni.

Zákazník SlevaDne, 18. srpna 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby v komfortním Grand...


9,0

Hotel veľmi príjemný v centre mesta, neďaleko veže kostola, ktorý každú štvrťhodinu dáva o sebe vediet. Bazén nie je veľmi na plávanie, bola tam teplá voda. Ďakujeme personálu.

Marta, 14. září 2019

Hodnotil nabídku 2 noci pre 2 osoby s polpenziou

Kontakt

Grand Hotel Třebíč

Grand Hotel Třebíč

Karlovo nám. 5
67401 Třebíč
+420 568 848 560

info@grand-hotel.cz
www.grand-hotel.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

400
m
Zámek Třebíč

Zámek Třebíč

Vznikl přestavbou původního benediktinského kláštera v průběhu 16. století. Třebíčský benediktinský klášter založili roku 1101. Obnova počatá v roce 1957 upravila podstatnou část... Víc zámku pro potřeby Západomoravského muzea.

12
km
Zámek Budišov

Zámek Budišov

V zámku se nachází depozitář přírodovědných oddělení Moravského zemského muzea a jeho část je přístupná v prostorách zámků. Je chráněn jako kulturní památka České republiky.

14
km
Zámek Jaroměřice nad Rokytnou

Zámek Jaroměřice nad Rokytnou

Státní zámek Jaroměřice nad Rokytnou je barokní národní kulturní památka. Hned vedle zámku se nachází chrám sv. Markéty. Na místě dnešního zámku stávala středověká tvrz. Podobu... Víc renesančního zámku a jeho existenci dokládají stará vyobrazení Jaroměřic a skalní sklepy s chodbami.

19
km
Zámek Velké Meziříčí

Zámek Velké Meziříčí

Zámek, původně hrad, byl vybudován před polovinou 13. století. V druhé polovině 14. století byl rozšířen o křídlo na severní straně. Na počátku 15. století se zaměřili především... Víc na vybudování mocně opevněného předhradí.

19
km
Zámek Moravské Budějovice

Zámek Moravské Budějovice

Od roku 1958 je zámek chráněn jako kulturní památka České republiky. V letech 1666–1672 na náměstí vyrostl barokní zámek, jemuž padla za oběť čtveřice renesančních měšťanských... Víc domů. Do zámeckého areálu byla začleněna i radnice z roku 1592, jejíž funkce však nebyla zrušena.

19
km
Velké Meziříčí - Ski areál Fajtův kopec

Velké Meziříčí - Ski areál Fajtův kopec

Sjezdovky jsou vhodné především pro začátečnické lyžaře a snowboardisty. Pro běžkaře tudy vede běžkařská trasa, která je dlouhá 30 kilometrů.

21
km
Zámek Náměšt nad Oslavou

Zámek Náměšt nad Oslavou

Zámek Náměšť nad Oslavou je původně gotický hrad, který byl později příslušníky rodu Žerotínů přestavěn na renesanční zámek. V roce 1949 byl zámek zpřístupněn veřejnosti a byla v... Víc něm instalována kolekce tapisérií.

26
km
Starý zámek Jevišovice

Starý zámek Jevišovice

Zámek byl vybudován pány z Kunštátu v letech 1423–1426. Stojí na místě bývalého Starého hradu. Zámek byl přestavěn v 16. století na renesanční podobu. My ho dnes známe jen s... Víc drobnými barokními úpravami a barokní kaplí svatého Ludvíka.

29
km
ZOO Jihlava

ZOO Jihlava

V areálu jsou vodní plochy, zalesněné svahy, louky i skály. Zoo je domovem pro téměř 200 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Zoo se specializuje na chov... Víc kočkovitých šelem, opic a plazů.

29
km
Strašidelné bludiště Jihlava

Strašidelné bludiště Jihlava

Ve strašidelném bludišti v Jihlavě objevíte trvalou, vnitřní expozici pohádkových a filmových postav. Čeká na vás třeba ježibaba, vodníci, Shrek, Batman, netopýři, pavouci, 3D... Víc malba, a další.

29
km
Jihlavské podzemí

Jihlavské podzemí

Systém podzemních chodeb v Jihlavě zvaný jihlavské katakomby je s rozlohou 50 000 m2 a délkou asi 25 km po znojemském podzemí druhý nejrozsáhlejší v České republice. Katakomby se... Víc nacházejí pod celým městem a pod většinou městských památek.

31
km
Telč

Telč

Telč naleznete v jihozápadním cípu Moravy. V roce 1992 bylo město zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Centrum města si zachovalo svou původní tvář a v dnešní... Víc době se jím kochají turisté. Nejstarší památkou ve městě je pozdně románská Svatodušní věž ze 13. století.

Mohlo by Vás zajímat