Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Stylový odpočinek s polopenzí v butikovém hotelu Da Vinci v Mariánských Lázních, s možností wellness a platností do prosince 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel DaVinci - Mariánské Lázně, Mariánské Lázně (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2021 dle dostupnosti.

Úsměv Mony Lisy už není záhadou! Stejně blaženě se totiž tváří hosté hotelu Da Vinci v Mariánských Lázních. Dopřejte si také péči hotelu který vám svými designovými pokoji, bohatou polopenzí a 20% slevou na hotelové procedury vykouzlí úsměv na tváři. Na kolonádu to máte čtvrt hodinky pěšky a po příjemné procházce vás jistě potěší láhev vína a minibar na pokoji zdarma.

O hotelu 


DaVinci je butikový hotel v nově zrekonstruované vile z konce 19.stol. Je situován na okraji centra města, v blízkosti centrálního parku s Ferdinandovou kolonádou. Snahou bylo vytvořit spíše relaxační dovolenkovou atmosféru, kde si klienti mohou vychutnat atmosféru Mariánských lázní, ale bez nádechu medicínského pobytu. Nejedná se tedy o klasické sanatorium, jako u většiny hotelů v Mariánských Lázních, a proto hotel nemusí být vhodný pro klienty, kteří hledají lázně s lékařským ošetřením.

Vyhledáván je hosty, kteří chtějí strávit relaxační dovolenou s wellness službami, a přitom oceňují
individuální přístup a soukromí při procedurách či saunování. Aktivnější hosté pak ocení blízkou polohu přírodních parků, minipivovaru, bowlingu, přírodního koupaliště, a v neposlední řadě I krátkou vzdálenost k autobusovému a vlakovému nádraží, odkud vyjíždí každých 30 min. spoje na zámek Kynžvart, do Františkových lázních a jiných výletních míst.

Hotelové Spa je koncipováno jako intimní privátní wellness centrum, vždy rezervované pouze pro klienty jednoho pokoje. Mnoho klientů právě možnost soukromí oceňuje, na rozdíl od prostředí větších sanatorií, kde pobyty nejsou pojímány jako relaxační dovolená, ale spíše jako léčebný pobyt v lékařském zařízení. Z toho důvodu v hotelu nabízí též pouze procedury, které působí blahodárně nejen na tělo, svaly, klouby, ale musí mít I relaxační a odpočinkový charakter. V nabídce tedy nenajdete např. plynové injekce apod. Přesto jsou zde schopni pomoci od zatuhlých svalů, bolavých kloubů, a nebo jen uvolnit tělo relaxační aroma masáží. V nabídce najdete i tzv. Rituály, kdy se ošetření skládá z několika nakombinovaných procedur.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Láhev vína nebo vstup do městského bazénu
  Láhev vína nebo vstup do městského bazénu
 • Slavkovský les - výlety pěšky i na kolech
  Slavkovský les - výlety pěšky i na kolech
 • Bohatá polopenze
  Bohatá polopenze
 • I varianty s wellness
  I varianty s wellness
 • Nedaleko Rudolfova a Ferdinandova pramene
  Nedaleko Rudolfova a Ferdinandova pramene

od 2 990 Kč

Běžná cena: 4 500 - 11 700 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2990 bodů

Vyberte si z následujících 3 možností

 • 2 noci
  2 990 Kč
 • 3 noci
  4 490 Kč
 • 4 noci
  6 480 Kč
 • 5 nocí
  7 970 Kč
 • 2 noci
  3 490 Kč
 • 3 noci
  4 790 Kč
 • 4 noci
  6 090 Kč
 • 5 nocí
  7 390 Kč
 • 2 noci
  3 990 Kč
 • 3 noci
  5 480 Kč
 • 4 noci
  6 970 Kč
 • 5 nocí
  8 460 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 841 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel DaVinci - Mariánské Lázně

Hotel DaVinci - Mariánské Lázně

Plzeňská 97/2
35301 Mariánské Lázně
+420 352 676 616, +420 352 676 612

hotel@hoteldavinci.cz
www.hoteldavinci.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

8
km
Kladské rašeliny

Kladské rašeliny

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

9
km
Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart

Ani Vy si nesmíte nechat ujít zajímavosti zámku plného pokladů. Původně barokní zámek byl přestavěn do podoby reprezentativního klasicistního sídla. Jako turisté zde můžete... Víc navštívit interiéry, zajímavé zámecké sbírky a bohatou knihovnu. Zámku nechybí ani rozlehlý přírodní park s drobnou zahradní architekturou.

17
km
Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

26
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

27
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

30
km
Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k... Víc měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

30
km
Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně

Pokud chcete relaxovat a zároveň se pobavit, jistě Vás zaujme známe Aquaforum, ve kterém naleznete plavecké bazény, odpočinkové vířivky, ale také i tobogány. Pokud Vás však omrzí... Víc vodní atrakce, uvolněte své tělo například v místní sauně.

31
km
Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Vznik lázeňského města a Lázní se datuje až k roku 1793. Architektura městských budov se řadí do období klasicismu, což znamená, že turisté mají pocit, jako by se vrátili v čase o... Víc několik let zpět. Lázně jsou ideálním a příjemným místem pro osoby se zdravotními potížemi jako jsou například nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti, nemoci trávicího ústrojí, nemoci nervové a kožní.

33
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

34
km
Kladrubský klášter

Kladrubský klášter

Jde o bývalý benediktinský klášter v Kladrubech, nedaleko města Stříbro. Nachází se na návrší nad říčkou Úhlavkou a je dominantou krajiny.

38
km
Zámek Manětín

Zámek Manětín

Tomuto baroknímu skvostu předcházela středověká tvrz. V roce 1600 byla tvrz přestavena na zámek. Na severní zdi zámku naleznete fragmenty renesanční malované výzdoby fasád.

38
km
Vodní nádrž Hracholusky

Vodní nádrž Hracholusky

Hracholusky je přehradní nádrž o rozloze 490 ha, nacházející se na hranicích okresů Tachov a Plzeň sever. Byla vybudována v letech 1959 až 1964 na řece Mži, která je jedním z... Víc přítoků Berounky.

Mohlo by Vás zajímat