9,1

Vynikající hodnocení
(54 hodnocení)

Ráj v jižních Čechách s ubytováním v oblíbeném Penzionu Na Pastoušce se snídaní, lahví vína, vyhlášenou kuchyní i dětmi do 5 let zdarma

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaPenzion Na Pastoušce, Malšice - jižní Čechy (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 20.12.2021 dle dostupnosti.

Tábor s husitskými hradbami a historickým jádrem, Bechyně slavná svými lázněmi či keramikou, hrady, zříceniny i přírodní památky. Krajina údolí Lužnice je vskutku bohatá. Zaplesá zde nejedno turistické srdce, které procházky i náročnější túry malebnou krajinou nadchnou. A už jste někdy zkoušeli hrát ricochet? Na Pastoušce máte možnost, stejně jako prohnat své svaly v posilovně.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Oblíbený penzion v malebné krajině jižních Čech
  Oblíbený penzion v malebné krajině jižních Čech
 • Vyhlášená restaurace
  Vyhlášená restaurace
 • 1x láhev vína zdarma
  1x láhev vína zdarma
 • Dlouhá platnost kupónů až do prosince 2021
  Dlouhá platnost kupónů až do prosince 2021
 • Chýnovské jeskyně, Rozhledna Hýlačka, Zámek Červená Lhota
  Chýnovské jeskyně, Rozhledna Hýlačka, Zámek Červená Lhota

od 1 790 Kč

Běžná cena: 2 700 - 7 500 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1790 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  1 790 Kč
 • 3 noci
  2 490 Kč
 • 4 noci
  3 190 Kč
 • 5 nocí
  3 890 Kč
 • 6 nocí
  4 590 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1790 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,1

Vynikající hodnocení

54 hodnocení

44 zákazníků doporučuje

10

Jeli jsme na poznávací pobyt - Tábor, Bechyně. Písek, Orlík, Zvíkov. Strava - snídaně bohatá, večeří jsme si mohli vybrat z poledního meny. Personál byl příjemný a ochotný. Ubytování pohodlné a čisté. Vybavení dobré. Pobyt v pensionů doporučujeme. Prokešovi z Nového Jičína

Vladimír, 22. září 2019

Hodnotil nabídku 5 nocí pro 2 osoby


10

Od příjezdu, kde nás uvítal mily personál vše probíhalo ve stejném duchu. Nemáme jedinou vitku . Každopádně již máme objednaný listopadový termín a budeme se vracet opakovaně.

Jana, 17. září 2019

Hodnotil nabídku 3 noci pro 2 osoby

Kontakt

Penzion Na Pastoušce

Penzion Na Pastoušce

Čenkov 24
39175 Malšice
+420381210972, +420775420786

penzion@napastousce.cz
www.napastousce.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

6
km
ZOO Tábor

ZOO Tábor

ZOO Tábor chová několik ohrožených druhů. Přijďte se podívat třeba na krmení zvířat. Pomoci zvířátkům v ZOO můžete i vy. Jde o největší ZOO v jižních Čechách.

9
km
Muzeum čokolády a marcipánu Tábor

Muzeum čokolády a marcipánu Tábor

Seznámíte se nejen s historií kakaa a čokolády, ale také s marcipánem. Ve druhé části prohlídky uvidíte pohádkové postavičky vyrobené přímo z marcipánu. Každý z vás si v dílně... Víc bude moct vyrobit vlastní čokoládovou nebo marcipánovou figurku.

9
km
Husitské muzeum tábor

Husitské muzeum tábor

Husitské muzeum naleznete na Žižkově náměstí města Tábor. Navštívit zde můžete nejen muzeum Husitství, ale také středověké podzemí a gotický sál s jezdeckou sochou Jana Žižky.

10
km
Nejstarší vlaková trať F. Křižíka Bechyně- Tábor

Nejstarší vlaková trať F. Křižíka Bechyně- Tábor

Projeďte se po nejstarší elektrické meziměstské dráze, která zahájila svůj provoz 21. června roku 1903. Prohlédněte si soupravu vozu a jeho vybavení. Jistě budete mile překvapeni.

10
km
Zámek Bechyně

Zámek Bechyně

Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky. Zámku předcházel hrad, jehož doba výstavby není známa. Nicméně o Bechyni se zmiňuje už Kosmova kronika. Teprve od... Víc poloviny 12. století můžeme spolehlivě sledovat dějiny Bechyně.

11
km
Zámek Měšice

Zámek Měšice

Zámek Měšice je rokoková stavba vybudována v letech 1767—1775. Okolo objektu zámku se rozkládá anglický park se vzácnými dřevinami, vyzdobený volně umístěnými sochami.

11
km
Zřícenina hradu Kozí Hrádek

Zřícenina hradu Kozí Hrádek

Kozí Hrádek je zřícenina gotického hradu. Od roku 1958 je chráněn jako kulturní památka České republiky. Pro svou spojitost se životem církevního reformátora Jana Husa byl dne ... Víc30. března 1962 prohlášen za národní kulturní památku.

20
km
Zřícenina hradu Choustník

Zřícenina hradu Choustník

Hrad je v Česku vzácnou ukázkou hradu tvořeném více jádry, ve kterých sídlilo několik různých majitelů. Zřícenina hradu byla necitlivě zrestaurována. Věž hradu slouží jako... Víc rozhledna. Od roku 1958 je chráněna jako kulturní památka České republiky.

20
km
Chýnovská jeskyně

Chýnovská jeskyně

Byla objevena roku 1863 při práci v lomu a roku 1868 se po úpravách stala první turisticky zpřístupněnou jeskyní v ČR. Dodnes jsou zachována původní kamenná schodiště a prohlídka... Víc jeskyně je malou romantickou exkurzí do historie.

23
km
Sportrelax centrum Monínec

Sportrelax centrum Monínec

Těšte se na parádně upravované sjezdovky. V případě nedostatku sněhu je zde možnost umělého zasněžení sněžnými děly. Po náročném dni můžete v klidu relaxovat v některém z blízkých... Víc hotelů.

25
km
Zámek Červená Lhota

Zámek Červená Lhota

Červená Lhota je renesanční vodní zámek. Zámek s rybníkem, parkem a některými hospodářskými budovami je od roku 2001 národní kulturní památkou České republiky. První písemná... Víc zmínka pochází z roku 1465.

30
km
Hrad Zvíkov

Hrad Zvíkov

Zvíkov je hrad nad vodní nádrží Orlík. Hrad je ve správě Národního památkového ústavu a v návštěvních hodinách je přístupný veřejnosti. První písemná zmínka však pochází až z roku... Víc 1234. Točily se zde filmy jako je Micimutr, nebo Lotrando a Zubejda.

Mohlo by Vás zajímat