8,1

Velmi dobré hodnocení
(152 hodnocení)

Pohodová dovolená v hotelu Maxov v krajině Jizerských hor s polopenzí, vstupem do sauny pro celou rodinu a platností do prosince 2021!

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Maxov, Jizerské hory - Josefův Důl (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 26.12.2021 dle dostupnosti.

Rodinná dovolená už nemusí být za trest, ale za odměnu. Místo, které všechny spojí a váš společný čas se stane nezapomenutelným, najdete v Hotelu Maxov ležící v krajině Jizerských hor. Dopřejte si adrenalin na bobové dráze, chvíle v liberecké ZOO či výlety do přírody a celý užitý den si znovu připomeňte u společné večeře nebo si jen mlčky vychutnávejte relaxaci v sauně.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Oblíbená lokalita Jizerských hor
  Oblíbená lokalita Jizerských hor
 • 1x hodina společné sauny pro celou rodinu
  1x hodina společné sauny pro celou rodinu
 • Platnost kupónů až do prosince 2021
  Platnost kupónů až do prosince 2021
 • Turisticky zajímavá oblast
  Turisticky zajímavá oblast
 • Bobová dráha Jizerky, Tanvaldský špičák, Centrum Babylon Liberec
  Bobová dráha Jizerky, Tanvaldský špičák, Centrum Babylon Liberec

od 2 390 Kč

Běžná cena: 3 360 - 11 760 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2390 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  2 390 Kč
 • 3 noci
  3 590 Kč
 • 4 noci
  4 490 Kč
 • 5 nocí
  4 990 Kč
 • 6 nocí
  7 180 Kč
 • 7 nocí
  8 080 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2390 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,1

Velmi dobré hodnocení

152 hodnocení

120 zákazníků doporučuje

10

Pobyt byl jako dárek, ale po návratu jsem slyšela jenom samou spokojenost.

Lucie, 23. srpna 2019

Hodnotil nabídku 5 dní/4 noci pro 2 osoby


10

Byla jsem spokojená jak s jídlem které bylo výborné tak i s personálem.Ubytování skromné,ale velice útulné ???? okolní příroda nádherná za těch 6 dní jsme ani nestihly všechny výlety co byly naplánované

Klára, 25. listopadu 2020

Hodnotil nabídku 6 dní/5 nocí pro 2 osoby

Kontakt

Hotel Maxov

Dolní Maxov 710
46844 Josefův Důl
+420 776 86 81 81

info@hotelmaxov.cz
www.maxovhotel.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

2
km
Rozhledna Bramberk

Rozhledna Bramberk

Původní dřevěná rozhledna se tyčila nad lučanským údolím již od roku 1889. Dnešní žulová rozhledna byla postavená roku 1912 na vrchu Bramberk na postranním výběžku Maxovského... Víc hřebene. Pod rozhlednou se krčí turistická chata s hospůdkou z roku 1892.

3
km
Rozhledna Slovanka

Rozhledna Slovanka

Poprvé si z ní turisté mohli prohlédnout krásy Jizerských hor 14.srpna 1887 a Slovanka je tak naší nejstarší železnou rozhlednou vůbec. Není kamenná, ale železná.

4
km
Rozhledna Tanvaldský Špičák

Rozhledna Tanvaldský Špičák

Kamennou rozhlednu postavili na Tanvaldském Špičáku (831 m. n. m.) v roce 1909 a o rok později zde otevřeli i turistickou chatu s restaurací. Najdete ji necelé tři kilometry od... Víc centra Tanvaldu a vystoupáte po ní 69 schodů

4
km
Rozhledna Nisanka

Rozhledna Nisanka

Slavnostní otevření rozhledny se uskutečnilo 5. 5. 2007. Celková výška věže i s anténním nosičem je 35 m. K rozhledně je snadný přístup pro vozíčkáře či kočárky. K Nisance vede... Víc zelená turistická trasa

5
km
Bobová dráha Janov nad Nisou

Bobová dráha Janov nad Nisou

Nová bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro aktivní využití volného času pro návštěvníky všech věkových kategorií.

6
km
Rozhledna Černá Studnice

Rozhledna Černá Studnice

Rozhledna je 26 metrů vysoká věž. Její stěny jsou u paty široké 1,6 metrů a na její vrchol vede 91 schodů. Z ochozů věže je výhled na Jablonec, Liberec, celý Ještědsko-kozákovský... Víc hřbet, Jizerské hory a Krkonoše a dále také Český ráj s Troskami, Bezdězem a Ralskem.

6
km
Rozhledna Královka

Rozhledna Královka

Rozhledna Královka, která má 859 metrů, se tyčí nad střediskem zimních sportů Bedřichovem. Ze všech jizerskohorských rozhleden je Královka nejznámější. Ke svému jménu přišla... Víc chybným překladem jména původního osadníka.

7
km
Rozhledna Petřín

Rozhledna Petřín

Výletní restaurace s 20 m vysokou vyhlídkovou věží byla postavena na jižním okraji města Jablonec nad Nisou v roce 1906. Atraktivní součástí hotelu Petřín je vyhlídková věž s... Víc překrásným výhledem na město a okolní partie Jizerských hor a Krkonoš.

8
km
Rozhledna Na Čihadle

Rozhledna Na Čihadle

Dřevěná vyhlídková plošina na jednom z nejznámějších rašelinišť v Jizerských horách. Dřevěná vyhlídková věž je součástí přírodní rezervace Na Čihadle. Jedná se o chráněné území... Víc reprezentující relativně mladé rozvodnicové vrchoviště, nacházející se ve střední části Jizerských hor.

8
km
Rozhledna Proseč

Rozhledna Proseč

Od 1. 5. 2010 je rozhledna v letní sezóně o víkendech opět otevřena pro veřejnost. Po tel. dohodě možnost návštěvy pro min. 5 osob i v jiné dny. Na místě je k dostání Turistický... Víc deník, turistické vizitky, turistické známky a razítko.

8
km
Rozhledna Maják Járy Cimrmana

Rozhledna Maják Járy Cimrmana

Maják Járy Cimrmana je nejmladší dřevěná rozhledna Jizerských hor. V budově pod rozhlednou se nachází muzeum Járy Cimrmana, které bylo otevřeno spolu s Majákem. Rozhledna byla... Víc postavena v letech 2011 až 2013.

9
km
Rozhledna Štěpánka

Rozhledna Štěpánka

Rozhledna byla vystavěna v novogotickém stylu v letech 1847 až 1892. Je to kamenná stavba na vrcholu Hvězda, který je vysoký 959 metrů. Rozhledna samotná je vysoká 24 metrů. Její... Víc stavbu zahájil kníže Camill Rohan. Přímo pod rozhlednou se povedlo v roce 2011 plně zrekonstruovat veliký kamenný maltézský kříž.

Mohlo by Vás zajímat