8,8

Velmi dobré hodnocení
(36 hodnocení)

Dovolená v Krkonoších nedaleko Sněžky s polopenzí a saunou ve Dvorské boudě s platnost až do listopadu 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaDvorská Bouda, Krkonoše - Strážné (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 28.11.2021 dle dostupnosti.

Ráno na vrcholcích hor s čerstvými domácími houstičkami je snem každého výletníka. Tradičním turistickým místem v srdci Krkonoš je právě Dvorská Bouda, která je skvělý výchozí bod pro celodenní túry, ale i milovníky zimních sportů. Volný čas je možné strávit v klubovně či dětské herně a nebo se můžete vydat na 7km vzdálenou Sněžku. Den pak můžete zakončit ve finské sauně.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování v Krkonoších
  Ubytování v Krkonoších
 • Domácí housky ke každé snídani
  Domácí housky ke každé snídani
 • Vstup do sauny
  Vstup do sauny
 • Aquapark Špindl, Hrad Pecka, ZOO Dvůr Králové
  Aquapark Špindl, Hrad Pecka, ZOO Dvůr Králové
 • Turistické i cyklo trasy v okolí
  Turistické i cyklo trasy v okolí

od 2 690 Kč

Běžná cena: 3 780 - 10 710 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2690 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  2 690 Kč
 • 3 noci
  3 690 Kč
 • 4 noci
  4 450 Kč
 • 5 nocí
  5 360 Kč
 • 6 nocí
  7 380 Kč
 • 7 nocí
  8 140 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 2690 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,8

Velmi dobré hodnocení

36 hodnocení

16 zákazníků doporučuje

6,0

Dvorská Bouda, je na krásném místě. Vhodné ubytování, jako výchozí bod na výlety po okolí. Pobyt je pro nenáročné, je potřeba do objektu investovat. Neuškodí, větší úklid společných prostor, herny pro děti a kolem objektu. V restauraci umazané židle a špinavé ubrusy. Na pokoji hluk z chodby, Vam...

Zákazník SlevaDne, 4. listopadu 2019

Hodnotil nabídku Pobyt na 4 dny/3 noci pro 2 osoby

Kontakt

Dvorská Bouda

Strážné 111
54352 Strážné
+420 725 972 169

info@dvorska-bouda.cz
www.dvorska-bouda.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

3
km
Skiareál STOH Svatý Petr

Skiareál STOH Svatý Petr

Sjezdovka se nachází hned za hotelem STOH. Využívají ho především hoteloví hosté, ale není to podmínka. Sjezdovka je dlouhá 1 kilometr a zajezdí si na ní začátečník i pokročilý.

4
km
Pivovar Luční bouda

Pivovar Luční bouda

Luční bouda je nejvýše položeným pivovarem ve střední Evropě. Leží ve výšce 1410 metrů nad mořem. Jde také o největší a nejstarší chatu Krkonoš. Točí se tu několik druhů piva... Víc Paroháč, včetně speciálů. Také můžete absolvovat prohlídku a o pivovaru se tak dozvědět spoustu zajímavostí.

5
km
Čertova strouha

Čertova strouha

Čertova strouha jsou uměle vytvořené vodopády. Jde o přehrazení řeky, aby nedocházelo ke dříve tak častým povodním. Zahrazení z 19. století je plně funkční i v dnešní do... Vícbě. Polovina kamene potřebného ke stavbě byla získána z lomu zřízeného nad ústím Červeného potoka.

6
km
SKI AREÁL Luisino údolí

SKI AREÁL Luisino údolí

Pokud nemáte rádi čekání u vleku, tak je tohle místo to pravé, kam si jet zalyžovat. Dva vleky a sjezdovky různých obtížností. Areál se řadí mezi nejlevnější v Krkonoších.

6
km
Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark Špindlerův Mlýn

Vyrazte se odreagovat do Aquaparku Špindlerův Mlýn. Čeká na vás vířivka, která má příjemných 33 °C a tobogány dlouhé 72,5 a 68,4 metrů. Je zde i bazének pro malé děti, který má... Víc pouhých 30 centimetrů. Když už budete unavení, máte možnost se ubytovat hned vedle Aquaparku.

6
km
Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Máte volný den a nevíte kam vyrazit? Vydejte se s dětmi do Krkonoš na bobovou dráhu. Mají otevřeno 365 dní v roce. Střediska jsou vyhledávaným místem jak pro rodiny a přátele, tak... Víc i pro školy a větší skupiny. Bobová dráha Špindlerův Mlýn je prvním projektem tohoto druhu v České republice.

6
km
Sněžka

Sněžka

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou ČR. Na vrchol hory Sněžky se můžete dostat některou z oblíbených pěších tras nebo zkuste zrekonstruovanou lanovku. Na hoře se... Víc nachází rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk a také Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

6
km
Česká poštovna na Sněžce

Česká poštovna na Sněžce

Vznik České poštovny se datuje přibližně do poloviny 19. století. Od 1. září 1899 začala stanice plnit úlohu České poštovny. Fungovala až do roku 1938. Byla však zrekonstruována... Víc v letech 1993 - 1995 paní Jaroslavou Skrbkovou z Velké Úpy.

6
km
Malý Šišák

Malý Šišák

Malý Šišák je hora na Slezském hřbetu v Krkonoších. S výškou 1440 metrů nad mořem patří mezi nejvyšší hory Krkonoš. U nás se na vrchol nedostanete, ale z polské strany vás na... Víc vrchol vyvede červeně značená Cesta česko-polského přátelství.

7
km
Lanový park a baby park Janské Lázně

Lanový park a baby park Janské Lázně

V parku naleznete alespoň čtyřicet překážek, na kterých se můžete přenést ze stromu na strom. U některých atrakcí jste ve výšce na kole a na saních. Nakonec si můžete skočit z... Víc dvanácti metrů, nebo se projet na kladce.

8
km
Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Lyžařský areál Černý Důl – SkiResort ČERNÁ HORA – PEC

Zalyžujete si na sedmi sjezdovkách, na které vás vyvezou zcela nové vlaky a lanovky. Pod sjezdovkou se můžete občerstvit hned u několika stánků.

8
km
Medvědín

Medvědín

Jeho nadmořská výška činí 1235 metrů. Tyčí se nad soutokem řek Labe a Bílého Labe. Na vrcholu se nachází občerstvení, ke kterému také vede lanová dráha. Přístup na vrchol je ale z... Víc mnoha směrů. Nyní je zde vystavěné i nové moderní dětské hřiště.

Mohlo by Vás zajímat