Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ubytování se stravou, wellness nebo bowlingem, zapůjčením jízdních kol i volným vstupem do relaxačního střediska na střeše hotelu Avanti **** v Brně

LokalitaHotel Avanti, Brno (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 22.12.2021 dle dostupnosti.

Náměstí svobody, Vila Tugendhat nebo hrad Špilberk mají právem své místo na seznamu skvostů moravské metropole. Přesvědčte se sami, že po vašem pobytu v Brně mezi ně bude patřit i hotel Avanti****. Nadchne vás nejen jeho stylové ubytování, ale i relaxační středisko na střeše hotelu, kde si dopřejete odpočinek s překrásným výhledem. Skvělá je i jeho poloha poblíž parku a přesto blízko do centra.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Ubytování v klidném prostředí blízko parku Lužánky, nedaleko centra Brna
  Ubytování v klidném prostředí blízko parku Lužánky, nedaleko centra Brna
 • Vstup do relaxačního střediska na střeše hotelu 
  Vstup do relaxačního střediska na střeše hotelu 
 • Zapůjčení jízdních kol
  Zapůjčení jízdních kol
 • Parkování zdarma a Wifi zdarma
  Parkování zdarma a Wifi zdarma
 • Hrad Špilberk, Rozhledna Komec, Aquapark Kohoutovice, Zámek rosice
  Hrad Špilberk, Rozhledna Komec, Aquapark Kohoutovice, Zámek rosice

od 4 190 Kč

Běžná cena: 5 680 - 16 800 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4190 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 15.06.2021 o 14:38.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  4 190 Kč
 • 3 noci
  5 690 Kč
 • 4 noci
  7 190 Kč
 • 5 nocí
  8 690 Kč
 • 6 nocí
  10 190 Kč
 • 7 nocí
  11 690 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4190 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 49 828 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Avanti

Hotel Avanti

Střední 61
602 00 Brno
+420 541 510 111 nebo +420 541 510 211

hotel@hotelavanti.cz
www.hotelavanti.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

1
km
Vila Tugendhat

Vila Tugendhat

Vila manželů Tugendhatových z let 1929 – 1930, navržená architektem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury, která je jako jediná v ČR zapsána na... Víc Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO

2
km
Kostnice u sv. Jakuba

Kostnice u sv. Jakuba

Pokud máte cestu do Brna, rozhodně si nenechte ujít kostnici u sv. Jakuba. Kostnice byla objevena v roce 2001 a dnes je z ní skvělé místo navštěvované turisty. Pohřbeno zde bylo... Víc asi 50 000 osob všech postavení.

2
km
Hrad Špilberk

Hrad Špilberk

Milujete historii a památky? Máte cestu do Brna? Rozhodně si nenechte ujít hrad Špilberk, který se nachází přímo v Brně. Příjemná procházka parkem na kopec až k hradu a pak... Víc nezapomenutelný výhled na Brno a jeho okolí.

2
km
Lanové centrum Proud

Lanové centrum Proud

Milovníci adrenalinu centrum Proud nesmí minout. Zdolávání neobvyklých lanových překážek různé náročnosti v osmimetrové výšce je totiž velkým zážitkem.

3
km
Pivovar Starobrno

Pivovar Starobrno

Máte rádi pivo? Tak neváhejte a zamiřte přímo do pivovaru Starobrno. Poseďte s přáteli a užijte si chuť skvělého piva a spoustu zábavy. Historie pivovaru sahá již do roku 1325.

3
km
Richard Adam Gallery

Richard Adam Gallery

Pokud jste milovníky moderního umění, nesmíte ani vy chybět na výstavě děl vycházejících umělců. Jsou zde vystavována díla od 80. let 20. století. Objevuje se tu abstrakce,... Víc grafika, sklo a spousta dalšího…

10
km
Rozhledna Babí lom

Rozhledna Babí lom

Babí Lom je rozhledna na stejnojmenném hřebenu. Jde o oblíbené výletní místo již od 19. století. K slavnostnímu otevření této rozhledny došlo 15. května roku 1961. Dříve zde stála... Víc jiná rozhledna, ta však byla zbourána za 2. světové války. Rozhledna je vysoká 15 metrů a za jasného počasí jsou dokonce vidět i vrcholky Alp.

17
km
Zámek Blansko

Zámek Blansko

Zámek je vystavěn v renesančním stylu. První zmínky pocházejí z 12. století. V 16. století byl zámek přestavěn Matyášem Želkovským ze Žalkovic. Na konci 19. a na začátku ... Víc20. století začal zámek chátrat a ve 30. letech 20. století byl využíván jako nájemní dům a noclehárna. Nyní zámek patří okresnímu vlastivědnému muzeu.

19
km
Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli

Zřícenina kláštera Rosa coeli, která se nachází v okrese Brno – venkov, je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky. První zmínky o klášteru pocházejí již z období... Víc románského, přesněji z roku 1181. V areálu naleznete spousty zásahů z oboru architektury několika období, a právě tím je tento klášter zajímavý.

20
km
Propast Macocha

Propast Macocha

Jde o nejznámější propast Moravského krasu a je brána jako chráněná krajinná oblast. Propast se řadí pod obec Vilémovice. Hloubka suché části Macochy dělá 138,4 metrů. Na jejím... Víc dně se nachází Horní a Dolní jezírko o hloubce 11 a více jak 50 metrů.

24
km
Papouščí zoo

Papouščí zoo

Milujete přírodu, ptáky a spoustu barev? Pak neváhejte a přijeďte do Bošovic, které se nacházejí pouze 25 kilometrů od Brna, kde se nachází papouščí zoologická zahrada. V 80... Víc voliérách si budete moci prohlédnout kolekci arating, amazonků, dále pak ary, amazoňany, kakaduy a africké druhy papoušků. Prostory jsou bezbariérově vybaveny a pro návštěvníky se zde nachází také odpočinková zóna plná zeleně.

27
km
Zámek Lysice

Zámek Lysice

První zmínka o zámku je již ze 14. století. Renesanční podobu získal na konci 16. století. Barokní dostavby se řadí mezi roky 1705–1711. Zámek prošel úpravami i v polovině století... Víc devatenáctého. Nyní zámek spravuje Národní památkový ústav.

Mohlo by Vás zajímat