8,4

Velmi dobré hodnocení
(38 hodnocení)

Letní rodinná dovolená na břehu Máchova jezera v Hotelu Bezděz*** s polopenzí a bazénem bez omezení

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaHotel Bezděz, Staré Splavy - Máchovo jezero (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Má být vaše dovolená s rodinou poklidná, ale zároveň plná zážitků? Obojí vám splní Hotel Bezděz*** na břehu Máchova jezera. Minigolf, tenisové kurty, sportovní hala, půjčovna kol i dětská hřiště jsou v blízkosti hotelu stejně jako rozlehlé lesy, které vám v teplých dnech poskytnou stín i místo k relaxaci. Společný čas můžete trávit také na výletech po nedalekých historických památkách.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Přímo na břehu Máchova jezera
  Přímo na břehu Máchova jezera
 • Bar i prostorná venkovní terasa
  Bar i prostorná venkovní terasa
 • Aquapark, písečná pláž s bazénem, skluzavkou, nafukovacími atrakcemi
  Aquapark, písečná pláž s bazénem, skluzavkou, nafukovacími atrakcemi
 • Krytý bazén s neomezeným vstupem
  Krytý bazén s neomezeným vstupem
 • Hrady Bezděz, Houska, Jestřebí
  Hrady Bezděz, Houska, Jestřebí

od 3 990 Kč

Běžná cena: 6 000 - 21 000 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3990 bodů

Informační kalendář

Možný nástup pobytu. Volné
Tento kalendář je informativní. Pro ověření termínu prosím kontaktujte prevádzku. Kalendář byl aktualizován dne 07.06.2021 o 15:14.

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  3 990 Kč
 • 3 noci
  5 690 Kč
 • 4 noci
  7 690 Kč
 • 5 nocí
  9 690 Kč
 • 6 nocí
  11 690 Kč
 • 7 nocí
  13 690 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,4

Velmi dobré hodnocení

38 hodnocení

27 zákazníků doporučuje

10

Vše bylo super,určitě se zase vrátíme.

Pavlína, 18. září 2019

Hodnotil nabídku 5 dny/4 noci pro dva


10

Dlouhodobě pěkné prostředí a kvalitní služby, příjemný personál, krásná příroda.

Zákazník SlevaDne, 9. září 2019

Hodnotil nabídku 7 dní/ 6 nocí pro dva

Kontakt

Hotel Bezděz

Lázeňský Vrch 216
47163 Staré Splavy
+420 487 872 551, + 420 602 650 649

hotel.bezdez@tiscali.cz
hotelbezdez-machovojezero.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

900
m
Máchovo jezero

Máchovo jezero

Je to největší rybník v Libereckém kraji a osmý největší v České republice. Vstup do vody je velmi pozvolný. Zajímavostí jezera je Jarmilina skála, kde se nacházel v letech... Víc 1936–1938 pomník Karla Hynka Máchy. Založení rybníka se datuje většinou k roku 1366. Máchovo jezero je využíváno především k rekreačním účelům.

2
km
ZOO PARK Doksy

ZOO PARK Doksy

Zoo park, kde najdete zvířata cirkusové rodiny Berouskových. V zoo parku je jen několik zvířat (lvi, zebry, velbloudi, kozy, prasata, tygři...atd.), ale návštěvu zoo parku i... Víc přesto vřele doporučujeme, zažijete tu totiž to, co nikde jinde.

8
km
Bezděz

Bezděz

Hrad byl založen roku 1264 Přemyslem Otakarem II. Od roku 1627 byl hrad ve vlastnictví Valdštejnů. K Bezdězu se také váže literární dílo Máj od známého básníka Karla Hynka Mác... Víchy. Hradní prostory si můžete prohlédnout samostatně, nebo s průvodcem v již stanovených časových intervalech.

13
km
Zřícenina vodního hradu Lipý

Zřícenina vodního hradu Lipý

Hrad byl založen koncem 13. století rodem Ronovců. Nachází se blízko řeky Ploučnice, která vytváří spoustu meandrů a slepých ramen. Návštěva je doporučována zamilovaným pár... Vícům. Historie hradu je velmi spjata s historií města.

17
km
Hrad Kokořín

Hrad Kokořín

Byl postaven po roce 1320. Podle jména hradu se celá chráněná oblast nazývá Kokořínskem. V roce 1426 dobyla a poničila hrad husitská vojska. K hradu vedou značené turistické cesty.

22
km
Čertovy hlavy

Čertovy hlavy

S dílem Václava Levého se můžete setkat v okrese Mělník nad obcí Želízy. Jedná se o vytesané čertovy hlavy do pískovcových skal, které se nacházejí ve středu borového le... Vícsa. Udělejte si rodinnou procházku do lesa a kochejte se 9 metrů vysokým výjevem.

23
km
Panská skála

Panská skála

Panská skála se nachází v Libereckém kraji a je volně přístupná všem turistům. Zajímavou skálu dělá právě sloupcové odlučování čediče při tuhnutí magmatu. Varhany, jak se Panské... Víc skále také říká, jsou zařazeny mezi Národní přírodní památky.

24
km
Zvířetice

Zvířetice

Zřícenina hradu Zvířetice, nacházející se u města Bakov nad Jizerou, se řadí na druhé místo jako nejkrásnější svatební místo roku. Ze zříceniny hradu je cítit tajuplná hradní... Víc atmosféra a při západu a východu slunce jde o překrásné romantické zámecké sídlo.

24
km
Zámek Lemberk

Zámek Lemberk

Před zámkem Lemberk zde stál hrad ze 13. století. V 16. století byl hrad přestavěn na renesanční zámek. Ve století sedmnáctém dostal zámek podobu z dob ranného baroka. Z této doby... Víc pochází i zdobená kaple. Od roku 1945 je zámek ve vlastnictví státu.

29
km
Drábské světničky

Drábské světničky

Překrásnými pohledy do krajiny Českého ráje se můžete kochat právě z Drábských světniček. Jedná se totiž o zříceninu skalního hradu, který byl původně ze 13. století. V první... Víc třetině 15. století byl hrad obnoven a dnes z něho zbyly jen trosky. Zřícenina skalního hradu je nyní chráněna jako kulturní památka České republiky.

29
km
Hrad Valečov

Hrad Valečov

Jedná se o zříceninu středověkého hradu. Jako kulturní památka ČR je považován od roku 1958. Zřícenina se nachází 320 m. n. m. u města Mnichovo Hradiště.

29
km
Ještěd

Ještěd

Ještěd leží v nadmořské výšce 1012 metrů. Na vrcholu naleznete známý televizní vysílač. Na vrchol se můžete nechat vyvézt lanovou dráhou, nebo si kopec vyšlápnout po svých. Od... Víc vysílače si vychutnejte výhled na Liberecko a okolí. Na svazích se pak nachází lyžařské středisko.

Mohlo by Vás zajímat