7,9

Velmi dobré hodnocení
(26 hodnocení)

Pobyt kousek od zámku v Penzionu Myslivna v Lednicko-valtickém areálu s polopenzí, vínem a platností až do prosince 2021

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaPenzion Myslivna, Jižní Morava - Lednice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 10.12.2021 dle dostupnosti.

V této Myslivně vás nečeká hajný Robátko, ale jen relax, bowling, kulečník, skvělé jídlo i víno. Pohádkovou atmosféru si navodíte procházkami v okolí zámeckých zahrad. Pobyt vám pak zpříjemní i bohaté snídaně a večeře se džbánkem vína. Na výlet se můžete vydat do Aqualandu Moravia, ve kterém může relaxovat během deštivých dní, nebo vyrazit do vinařské města Mikulov.

Objevte podklad naší země a prožijte pohádkovou dovolenou v jedné z nejkrásnějších oblastí zapsané i v seznamu UNESCO, Lednicko-valtickém areálu.  V pohostinném moravském kraji vám zázemí poskytne Penzion Myslivna, pouhých 10 minut od zámku Lednice a na dosah i dalším moravským skvostům. 

Lednicko-valtický areál

První písemné zmínky o Lednicko-valtickém areálu pocházejí již ze 13. století. Majestátní zámky jsou obklopeny rozlehlými zahradami, upravené záhony pokrývá květinový koberec, zvlněné lány zlatavých polí přecházejí v zelenavé lesy. Romantickou krajinu zdobí rybníky, jejichž třpytivé hladiny jsou posety lekníny a podél upravených cest stojí mnoho skvostných staveb. 

Pomineme-li pohádkové zámky v Lednici (10 minut chůze) a Valticích (7 km), jsou zde i další zajímavosti k vidění: zřícenina Janův hrad, Lovecký zámeček, Apollónův chrám s dórským sloupořadím, a mnoho dalšího.

 

Vinařská turistika

Specialitou Pálavy je vinařská turistika. Prochází tudy hned několik naučných vinařských stezek a cyklostezek: 

 • Na kole okolo Lednických rybníků
 • Cyklotrasa č. 5043 Vranovice – Lednice
 • Cyklotrasa č. 5045 Lednice – Valtice
 • Cyklotrasa č. 412 Lednice – U Zlatého jelena
 • Cyklotrasa č. 41 Nový Přerov – MIkulov – Břeclav
 • Na kolech Lužním lesem z Lednice do Břeclavi
 • Vinařská naučná stezka Mikulov – 20 km trasa pro pěší turisty i cyklisty, seznamující s vinařskou historií kraje pod Pálavou. 
 • Mikulovská vinařská stezka – 82 km trasa pro cyklisty vedoucí mikulovskou vinařskou podoblastí, část stezky prochází Lednicko-valtickým areálem. 
 • Moravská vinná stezka – 280 km trasa pro cyklisty vedoucí všemi moravskými vinařskými podoblastmi 

Město Valtice

Dominantou Valtic je barokní zámek s kaplí (využívána k hudebním produkcím) a kostel Nanebevzetí Panny Marie. Obec se pyšní oficiálním titulem „hlavní město vína“. Sídlí zde Národní vinařské centrum, které provozuje veřejnou degustační expozici Salon vín ČR. V okolí se nacházejí dvě veřejně přístupné stavby Lednicko-valtického areálu: Kolonáda na Reistně a Rendez-vous. Na sever vede červená turistická trasa do Lednice a modrá k Hraničnímu zámečku. 

Wellness a vodní radovánky

Za odpočinkem můžete vyrazit do největšího středoevropského aquaparku na Moravě Aqualand Moravia s vodními radovánkami vhodnými jak pro děti, tak i dospělé, vše ve zdravé vodě z termálních pramenů! Komplex na břehu přehrady Nové Mlýny, který využívá místní termální prameny, vyrostl na 35hektarovém pozemku. Jen aquapark zabere plochu osmi fotbalových hřišť, kolem se staví sportovní a rekreační objekty a hotely. 

Nedaleko jsou také oblíbené termální lázně Laa an der Thaya, jež leží na samé hranici Rakouska, 2 km od bývalého hraničního přechodu Hevlín. Vodou z pramenů je napouštěna soustava vnitřních a vnějších bazénů. Horká termální voda se pohybuje mezi 26 a 36°C. Dopřejte si zajímavý zážitek z koupání nejen ve vnitřních prostorách, ale i pod širým nebem. Připraven je pro vás solný bazén s podvodní hudbou, masážní bazén s vodní stěnou a masážními lavicemi, jakož i zimní zahrada, asijská odpočívárna nebo termální kino.

Penzion Myslivna

Nachází se přímo na území Lednicko-valtického areálu v obci Lednice, v těsné blízkosti starého vlakového nádraží, kde se mimo jiné natáčely epizodní scény původního českého seriálu „Četnické humoresky“.Ubytování

V penzionu Vás ubytujeme v plně vybaveném pokoji s vlastním sociálním zařízením, sprchou, TV a ledničkou.

Restaurace s krbem

Součástí penzionu je stylová lovecká restaurace s krbem, restaurace s pivnicí a kuželnou. V teplejších měsících doslova ožije letní zahrádka s terasou, kde se pravidelně konají poslechové večery s živou hudbou. 

www.myslivna-lednice.cz

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Jen 10 minut od zámku Lednice v seznamu UNESCO
  Jen 10 minut od zámku Lednice v seznamu UNESCO
 • 0,5 l vína k večeři z vinařství Nečas Rakvice
  0,5 l vína k večeři z vinařství Nečas Rakvice
 • V blízkosti Aqualand Moravia, Mikulov, Pálava
  V blízkosti Aqualand Moravia, Mikulov, Pálava
 • 1 hodina kulečníku a bowlingu
  1 hodina kulečníku a bowlingu
 • Lovecká restaurace s krbem
  Lovecká restaurace s krbem

od 3 290 Kč

Běžná cena: 4 850 - 15 975 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3290 bodů

Vyberte si z následujících možností

 • 2 noci
  3 290 Kč
 • 3 noci
  4 790 Kč
 • 4 noci
  6 290 Kč
 • 5 nocí
  7 790 Kč
 • 6 nocí
  9 290 Kč
 • 7 nocí
  10 790 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 3290 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

7,9

Velmi dobré hodnocení

26 hodnocení

15 zákazníků doporučuje

10

Milá obsluha, chutné jídlo, klidné prostředí, centrum města rychle dostupné.

Zákazník SlevaDne, 26. července 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby s polopenzí


10

Pobyt absolvovala moje maminka se sestrou. Byly nadmíru spokojené, domácá strava výborná, přístup vedoucího penzionu skvělý.

Daniela, 8. července 2019

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro 2 osoby s polopenzí

Kontakt

Penzion Myslivna

Nádražní 675
69144 Lednice
+420 519 340 220, +420 604 564 111

penzion@myslivna-lednice.cz
www.myslivna-lednice.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

900
m
Zámek Lednice

Zámek Lednice

Zámek Lednice je jedním z nejnavštěvovanějších v České republice. V 19. století zámek prošel novogotickou přestavbou. Nyní je z něho romantické místo s největším parkem v Evro... Vícpě. Od roku 1996 je celý lednicko-valtický areál zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

3
km
Janův hrad (Janohrad)

Janův hrad (Janohrad)

Jedna z částí Lednicko-valtického areálu. V roce 1996 se hrad zapisuje do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Malebnost krajiny utvrzuje především řeka Dyje, která... Víc obtéká hned ze tří stran hrad. Výstavba hradu byla započata v první části 19. století.

5
km
Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Zámek Rendez-vous (Dianin chrám)

Rendez-vous, říká se mu také Dianin chrám, je jedním z loveckých zámečků na území Lednicko-valtického areálu. Zámeček je chráněn jako kulturní památka České republiky. Nachází se... Víc u stejnojmenného rybníka.

8
km
Kolonáda na Reistně

Kolonáda na Reistně

Postavena byla v první polovině 19. století. Stavba je viditelná již z dálky. Kolonáda má podlouhlý půdorys. Střed tvoří oblouk a od něho vedou dvě postranní křídla. Ty jsou... Víc podpírány 24 sloupy a boky. Kolonáda na Reistně se nachází nedaleko Rakouských hranic.

9
km
Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Naučná stezka mezi vinicemi Velké Bílovice

Velké Bílovice jsou dnes největší vinařskou obcí v České republice. Rozloha vinic v katastrálním území činí více než 700 ha, na které hospodaří přes tisíc vinařů. Celá stezka... Víc měří přibližně 15 km a provede vás přes většinu viničních tratí. Na stezce je 10 odpočinkových míst se 13 infotabulemi. Každá z nich obsahuje informace vztahující se k výrobě vína, k pěstovaným odrůdám, k zajímavým místům na trase nebo k tradičním vinařským a kulturním akcím ve Velkých Bílovicích.

12
km
Zřícenina Kozí Hrádek

Zřícenina Kozí Hrádek

Jde o zříceninu gotického hradu v okrese Tábor. Je chráněn jako kulturní památka České republiky od roku 1958. Hrádek je spojován se známou osobností Janem Husem. Ten zde pobýval... Víc od roku 1412 do roku 1414. Kázal přímo na hrádku a v jeho okolí.

12
km
Zámek Mikulov

Zámek Mikulov

Zámek Mikulov je barokní stavba, která se nachází v těsné blízkosti centra města Mikulov. Na místě mikulovského zámku původně stál kamenný románský hrad z dob Přemyslovců. Ve ... Víc13. století připadl Lichtenštejnům a začal být přestavován do gotické podoby.

21
km
Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v České republice - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur. K tomu kryokomora, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v... Víc krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

23
km
Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší kostel na Slovensku

Nejstarší stavební fáze kostela v Kopčanech se datuje do 9. - 10. století. Díky tomu patří tento kostel k nejstarším stojícím stavbám na našem území a zároveň je nejstarším... Víc kostelem na Slovensku.

26
km
Zámeček Holíč

Zámeček Holíč

Svou současnou pozdně barokní podobu získal přestavbou původně renesanční protiturecké pevnosti, která se stala reprezentačním letním sídlem rodiny Habsburků. Zámeček je prohlášen... Víc za Národní kulturní památku.

26
km
Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange

Holíčská svatyně a kamenné kultovní objekty jsou podle odborníků nejvýchodněji umístěné menhiry v Evropě. Najdete je na nádvoří řemeslném a jsou rozestaveny do podoby slunečních... Víc hodin. Dokážete na nich rozeznat obrazce zvířat, nástrojů a postav lidí.

27
km
Větrný mlýn Holíč

Větrný mlýn Holíč

Je to jediný zachovaný větrný mlýn na Slovensku, pochází z osmdesátých let 19. století. Patří mezi tzv. větrné mlýny holandského typu. Mlýn se přestal používat po první světové... Víc válce, postupně chátral, dokud ho nezrekonstruovali v sedmdesátých letech 20. století.

Mohlo by Vás zajímat