9,0

Vynikající hodnocení
(312 hodnocení)

Hotel Ambiente **** v centru Karlových Varů s polopenzí, neomezeným wellness, procedurou dle výběru

Prodává se rychle

LokalitaWellness & Spa Hotel Ambiente, Karlovy Vary (mapa)

Platnost Platnost kupónů je uvedena u jednotlivých variant

Splňte si sen a užijte si Karlovy Vary jako filmová hvězda. Zřejmě v lobby hotelu i na nějakou narazíte. Wellness & Spa hotel Ambiente**** patří k nejluxusnějším hotelům v lázeňském městě a díky jeho centrální poloze budete mít pocit, že se všechno dění točí kolem vás. Pár kroků vpřed a užíváte ruchu romantické kolonády, pár kroků vzad a relaxujete ničím nerušeni v rozsáhlém Thermáriu.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Vřídelní kolonáda 4 minuty chůze od hotelu
  Vřídelní kolonáda 4 minuty chůze od hotelu
 • Pokoje v individuálním designovém stylu
  Pokoje v individuálním designovém stylu
 • Neomezený vstup do luxusního Thermária
  Neomezený vstup do luxusního Thermária
 • Pokoje a restaurace s výhledem na centrum
  Pokoje a restaurace s výhledem na centrum
 • Přímo u hotelu park a Kostel Máří Magdalény
  Přímo u hotelu park a Kostel Máří Magdalény

od 4 490 Kč

Běžná cena: 5 490 - 14 990 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4490 bodů

Prodává se rychle

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 15.06.2021 o 16:03.

Vyberte si z následujících možností

2 noci
21.6. - 25.6.
4 490 Kč

2 noci
28.6. - 2.7.
4 490 Kč

3 noci
21.6. - 25.6.
6 490 Kč

3 noci
28.6. - 2.7.
6 490 Kč

 • 2 noci
  5 490 Kč
 • 3 noci
  7 490 Kč
 • 4 noci
  9 390 Kč
 • 5 nocí
  11 290 Kč
 • 6 nocí
  13 190 Kč
 • 7 nocí
  14 990 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4490 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,0

Vynikající hodnocení

312 hodnocení

237 zákazníků doporučuje

7,8

Spokojenost,pouze design hotelu poplatný ruskému hostu je lehce rušivým.

Roman, 11. června 2021

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby


10

Byli jsme s pobytem naprosto spokojeni. Příjemný pokoj s klimatizací, jen dost malá koupelna, pohodlné postele. Skvělé wellness, výborné jídlo formou rautu - k dispozici i při večeři ovocem ochucená voda v rámci rautu. Velmi vstřícný a milý personál. Navíc jsme měli štěstí, díky včasnému objednání...

Daniela, 23. července 2019

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro dva - využití kdykoliv

Kontakt

Wellness & Spa Hotel Ambiente

Wellness & Spa Hotel Ambiente

Moravská 1A
36001 Karlovy Vary
+420 353 365 111, +420 353 365 190

info@hotelambiente.cz
www.hotelambiente.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

6
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

6
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

10
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

15
km
Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

16
km
Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

17
km
Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad a zámek z druhé poloviny 13. století jako součást hraničního opevnění. V sezóně na hradě probíhá řada akcí, např. hudební festivaly Wicked Castle a Folková Ohře, konají se tu... Víc noční prohlídky, letní tábory a školy v přírodě.

20
km
Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.

26
km
Kladské rašeliny

Kladské rašeliny

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

27
km
Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek je vystavěn na ostrovu řeky Ohře. Patří k nejvýznamnějším historickým šlechtickým sídlům severozápadních Čech. V zámku je instalována expozice porcelánu od prvopočátků po... Víc dnešek ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

29
km
Zámek Chyše

Zámek Chyše

Původní hrad ze 13. století byl v době husitských válek zničen. K obnovení došlo až po roce 1473. Zámek byl průběhem staletí upravován do renesanční, barokní a neogotické podo... Vícby. Největší zajímavostí je, že v roce 1917 zde působil Karel Čapek jako vychovatel.

31
km
Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

31
km
Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart

Ani Vy si nesmíte nechat ujít zajímavosti zámku plného pokladů. Původně barokní zámek byl přestavěn do podoby reprezentativního klasicistního sídla. Jako turisté zde můžete... Víc navštívit interiéry, zajímavé zámecké sbírky a bohatou knihovnu. Zámku nechybí ani rozlehlý přírodní park s drobnou zahradní architekturou.

Mohlo by Vás zajímat