8,9

Velmi dobré hodnocení
(63 hodnocení)

Lázeňský pobyt v Hotelu Adamantino*** u Luhačovické přehrady s plnou penzí, neomezeným wellness a mnoha možnostmi zábavy

LokalitaHotel Adamantino***, Luhačovice - Pozlovice (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 19.12.2021 dle dostupnosti.

U vody je vždycky krásně. Lipno či Slapy jistě všichni dobře znáte, ale už jste navštívili Luhačovickou přehradu? Přímo u ní, na samé hranici chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, se nachází hotel Adamantino. Pěší stezkou kolem přehrady se dostanete do Luhačovic, vyhlášených pro své minerální prameny, zejména pramen Vincentka. Nechybí hotelové wellness a bohaté sportovní i zábavní vyžití.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Bazén a sauna neomezeně
  Bazén a sauna neomezeně
 • Stolní tenis, stolní fotbal, kulečník neomezeně
  Stolní tenis, stolní fotbal, kulečník neomezeně
 • Luhačovice 2,5 km příjemnou procházkou
  Luhačovice 2,5 km příjemnou procházkou
 • Restaurace s parketem, snack bar
  Restaurace s parketem, snack bar
 • Dětské hřiště, in-line stezka, venkovní fitness
  Dětské hřiště, in-line stezka, venkovní fitness

od 5 390 Kč

Běžná cena: 8 640 - 29 400 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 5390 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 25.07.2021 o 23:58.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  5 390 Kč
 • 3 noci
  8 085 Kč
 • 4 noci
  10 780 Kč
 • 5 nocí
  13 475 Kč
 • 6 nocí
  16 170 Kč
 • 7 nocí
  18 865 Kč
 • 2 noci
  5 990 Kč
 • 3 noci
  8 985 Kč
 • 4 noci
  11 980 Kč
 • 5 nocí
  14 975 Kč
 • 6 nocí
  17 970 Kč
 • 7 nocí
  20 965 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 5390 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,9

Velmi dobré hodnocení

63 hodnocení

48 zákazníků doporučuje

10

Super dovolena

Zákazník SlevaDne, 25. září 2020

Hodnotil nabídku 5 dní/4 noci pro dva - využití ne-pá


10

Super hotel za super cenu. Velký výběr jídel. Wellness na jedničku. Senzační hudební večer v pátek. Škoda,že nebyl i v sobotu.

Zákazník SlevaDne, 30. října 2019

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci přes víkend ( pá- ne)

Kontakt

Hotel Adamantino***

Pozlovice 337
76326 Luhačovice
+420575570880, +420736631000

recepce@adamantino.cz
www.adamantino.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

17
km
Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zoo a zámek Zlín-Lešná

Zlínská zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem. Zvířata tu žijí ve zdařilé napodobenině jejich... Víc původního prostředí. Krásu místa dotváří nádherný historický zámecký park starý více než 200 let. Návštěvníky upoutá svým anglickým slohem a 1150 druhy vzácných dřevin a okrasných bylin.

23
km
Rozhledna na Velkém Lopeníku

Rozhledna na Velkém Lopeníku

Velký Lopeník patří k nejvyšším vrcholům Bílých Karpat a prochází jím rovnou česko-slovenská státní hranice. Najdete zde i informační tabule, které vás informují o tom, co můžete... Víc z věže vidět. Pokud je rozhledna otevřená, dočkáte se zde i občerstvení nebo kávy.

28
km
Hrad Vršatec

Hrad Vršatec

Původně gotický hrad z 13. století stojí na skalním ostrohu ve výšce 805 m. Zničený byl v období Rákócziho povstání v roce 1706. Z nevelkých zřícenin je výborný výhled na střední... Víc Pováží a dolinu řeky Váh v pozadí se Súľovskými a Strážovskými vrchy. K hradu vede naučná stezka, několik turistických a cykloturistických tras.

29
km
Vršatská soutěska

Vršatská soutěska

Soutěska patří mezi skvosty Středního Pováží a najdete ji u města Ilava. Její poloha byla lidem známa již od středověku, kdy zde postavili hrad. Dnes je však z ní už jen rui... Vícna. Vršatecká soutěska je prohlášena za přírodní rezervaci o rozloze 82,4 ha. Nejvyšším místem je Chmeľová (925 m n. M.) a druhým Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Najdete zde naučnou stezku, jehož zdolání trvá asi 3 hodinky. Má 10 naučných panelů, kde se dozvíte o geologických, historických, rostlinných i živočišných poměrech.

32
km
Hrad Lednica

Hrad Lednica

Hrad Lednica je středověký hrad tyčící se na skále nedaleko Púchova. Je jedním z nejobtížněji přístupných hradů na Slovensku. Původně se na přístup do hradu využívaly dva padací... Víc mosty a tunel vytesaný do skály, který se používá do dnes. Z hradního bradla je výborný výhled na okolní krajinu.

32
km
Trenčianský hrad

Trenčianský hrad

Trenčínský hrad je dominantou nejen Trenčína ale celého Pováží. Vznikl v 11. století jako pevnost a později se stal i sídlem místní šlechty. Dnes se v jeho starobylých prostorách... Víc nacházejí výstavní prostory a několik expozic Trenčínského muzea. Najdete zde například soubor paláců, výraznou Matoušovu věž, dělovou baštu nebo hladomoru.

32
km
Zámek Buchlovice

Zámek Buchlovice

Buchlovice, to je barokní komplex, který se skládá ze dvou zámeckých budov a rozsáhlého parku. Zámek od roku 1945 spravuje Národní památkový ústav. Byl dostavěn v roce 17... Víc07. Nachází se zde také barokní prvek sala terrena s bohatou štukovou výzdobou a mozaikovými ornamenty na stěnách.

34
km
Hrad Buchlov

Hrad Buchlov

Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci. Hrad byl vystavěn v první polovině 13. století. V polovině 16. století prošel přestavbou z románsko-gotického stylu na... Víc renesanční. Dnes je spravován Národním památkovým ústavem.

34
km
Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Zámek a zámecké zahrady Kroměříž

Arcibiskupský zámek a zahrady zaujímají výjimečné postavení mezi předními moravskými památkami. Po celou dobu své existence byly majetkem olomouckých biskupů a arcibiskupů, kterým... Víc sloužily především jako reprezentační rezidence.

34
km
Rozhledna Brdo

Rozhledna Brdo

Rozhledna se nachází na nejvyšším bodě Chřib. Je to největší kamenná rozhledna na Moravě a byla vystavěna v roce 2004. Rozhledna má oválný půdorys. Výška věže sahá k 24 metrům. Z... Víc rozhledny jsou viditelné Karpaty, Pálava, Jeseníky, Beskydy, ale také i Alpy.

36
km
Zámek Dřevohostice

Zámek Dřevohostice

Renesanční čtyřkřídlý vodní zámek ze 16. století byl postaven na místě původní vodní tvrze, která zde stála již před rokem 1368. Nejvýznamnějším stavebním zásahem byla renesanční... Víc přestavba v letech 1595 - 1617.

38
km
Lázně Trenčianské Teplice

Lázně Trenčianské Teplice

Lázně se nacházejí v nádherném prostředí Strážovských vrchů. Jsou jedním z nejvyhledávanějších a nejstarších lázeňských středisek na Slovensku. Sláva místních lázní je založena na... Víc pěti pramenech léčivé sádrově-sirné vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobně jako většina velkých lázní, i Trenčianské Teplice jsou významným kulturním centrem, ve kterém se pořádají kulturní akce národního i mezinárodního významu. Nejpopulárnější a nejvýznamnější akcí současnosti je však festival filmů o umění Art film.

Mohlo by Vás zajímat