Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Jizerské hory na 2 noci v hotelu Orion s výhledem na Ještěd, snídaněmi a až 2 dětmi do 15 let zdarma

LokalitaHotel Orion, Jizerské hory - Liberec (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 30.9.2021 dle dostupnosti.

Vydejte se na jediný český kosmodrom do Liberce. Ikonická raketa z Ještědu sice asi nikdy do vesmíru nepoletí, ale pořád zůstávají krásné výhledy do Jizerských hor. Užijte si oblíbené hory z pohodlí bývalého loveckého zámečku jen 15 minut od Liberce, kde je ZOO či aquapark. Příjemně vás překvapí dětský koutek a po sportu nebo horské procházce určitě přijde vhod i sauna přímo v hotelu.

O hotelu

Hotel Orion najdete uprostřed krásné přírody na trase z Liberce do Bedřichova na úpatí Jizerských hor. Svým hostům nabízí překrásný výhled na město i na Ještěd.

Hotel je bývalý lovecký zámeček, který od roku 1947 sloužil jako rekreační zařízení různých státních podniků. Koncem roku 1992 objekt koupila soukromá společnost a v polovině roku 1993 byl po rozsáhlé opravě a rekonstrukci otevřen jako stylové hotelové a restaurační zařízení evropského standardu.

Ubytování

Srdcem hotelu je překrásná, dřevem vykládaná hala s křišťálovým lustrem a krbem. Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém, moderně zařízeném pokoji nebo apartmánu. K vybavení všech pokojů patří sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Ve společných prostorách je vám k dispozici Wi-Fi připojení k internetu, televizor se satelitním přijímačem a lednice. U hotelu je i parkoviště, které je pro hotelové hosty zdarma. 

Restaurace

V ceně kuponu je zahrnuta polopenze v podobě snídaně servírované formou bufetu a servírované večeře. Stravu si vychutnáte v honosně a přitom velmi útulně zařízené hotelové restauraci. Zdejší kuchaři se specializují na tradiční českou kuchyni a mistrně připravené steaky.

Volný čas

Saunu si můžete dopřát po celém dni stráveném na zdejších sjezdovkách, v běžecké stopě nebo po pěší turistice. A pokud potřebujete o trochu více odpočinku, tak pro vaše ratolesti máme připravený dětský koutek.

Kam se vypravit

 

Jizerské hory ukrývají skvělé podmínky pro turistiku a spoustu zajímavých míst, které stojí za poznání. 

Nádherné výhledy na vrcholky hor se vám naskytnou z rozhledny Slovanka i mnoha dalších, které se nacházejí v okolí. Cyklisté si užijí spoustu adrenalinových i klidných tras všech náročností. Kromě návštěvy ZOO Liberec se můžete vydat i na výlety po mnoha turistických trasách.

Dobrodružství například slibuje procházka na Bílou Desnou k Protržené přehradě, která je národní kulturní památkou. Ti odvážnější a zdatnější z vás se mohou vydat směrem k další rozhledně Slovanka a dále až k vodní nádrži Josefův Důl, za kterou již začíná skutečná divočina.

Vyhlídková věž Ještěd

 

Vyhlídková věž je dominantou celého okolí Liberce a dá se říct, že se stala jeho symbolem. Stavba je dokonce tak výjimečná, že se zařadila mezi národní kulturní památky České republiky. Ve vyhlídkové věži se nemusíte jen nechat fascinovat okolím. Můžete se také báječně najíst!

Bozkovské dolomitové jeskyně

Jediné zpřístupněné dolomitové jeskyně v České republice s unikátní výzdobou stěn a stropů, tvořenou římsami, lištami a mřížkami vypreparovaného křemene. Navíc se zde nachází největší podzemní jezero v Čechách a samozřejmě nechybí krápníková výzdoba. Návštěvní okruh spojuje nejzajímavější a nejkrásnější části dosud objevených prostor - bizarní labyrint chodeb s různými odstíny sintrových náteků v Nové jeskyni, pestrou krásu krápníkové výzdoby Staré jeskyně se vzácnými heliktity a jedinečnou výzdobu stěn a stropů.

Centrum Babylon Liberec (aquapark, wellness)

Milovníky vodních radovánek okouzlí rozsáhlý aquapark ve stylu antických lázní s tobogány, vodními jeskyněmi, whirlpooly a akvárii s mořskou faunou. K dispozici je zde také adventure golf a zrcadlové bludiště.

www.hotelorioncz.com

 

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Jen 15 min od Liberce
  Jen 15 min od Liberce
 • Terasy s krásným výhledem, Ještěd, Bedřichov, naučné stezky
  Terasy s krásným výhledem, Ještěd, Bedřichov, naučné stezky
 • Až 2 děti do 15 let ZDARMA
  Až 2 děti do 15 let ZDARMA
 • iQPARK, Aquapark Babylon, Botanická zahrada
  iQPARK, Aquapark Babylon, Botanická zahrada
 • Dětský koutek, hala se dvěma tenisovými kurty
  Dětský koutek, hala se dvěma tenisovými kurty

od 1 999 Kč

Běžná cena: 2 400 - 3 000 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1999 bodů

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  1 999 Kč
 • 2 noci
  2 299 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 1999 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 50 346 hodnocení s průměrem 8,7 z 10.

Kontakt

Hotel Orion

Hotel Orion

Jizerská 250
46015 Liberec 15 - Starý Harcov
+420 482 751 070, +420 601 337 471

hotelorion.recepce@centrum.cz
www.hotelorioncz.com

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

1
km
Skautská studánka

Skautská studánka

Procházka voňavým lesem udělá dobře každému. Projděte se třeba až ke Skautské studánce, ke které skautský oddíl umístil svou skautskou lilii.

2
km
Liberecká výšina

Liberecká výšina

Je dominantou města Liberec. Užijte si výhled z pětiboké středověké věže, která je vysoká 25 metrů. Nechybí zde ani 13 metrů hluboká studna s rumpálem a hradní zvonek. Poté se... Víc můžete jít najíst do restaurace hned pod rozhlednou. Nově lze také využít i ubytování pro 16 osob.

2
km
Rozhledna Liberecká výšina

Rozhledna Liberecká výšina

Patnáct let zavřená Liberecká výšina znovu otevírá své brány. Vyhlídková stavba s restaurací připomínající středověký hrad. Po několika letech chátrání se unikátní stavbu z... Víc počátku 20. století podařilo zachránit.

2
km
Mlynářův Kříž

Mlynářův Kříž

Postavený z pozůstalosti rudolfovského mlynáře Antonína Jägera jako výraz zbožnosti a pokory.

2
km
Lidové sady

Lidové sady

Rozhlédněte se po okolí ze 32 metrů vysoké rozhledny. Abyste docílili svého cíle, je zapotřebí si vyšlápnout 155 schodů. Poté se už můžete kochat pouze okolní krajinou.

3
km
ZOO Liberec

ZOO Liberec

Právě tato ZOO je tou nejstarší na území bývalého Československa. Pokud milujete zvířata, pak budete na správném místě. Nachází se tam 158 druhů zvířat. Trasa, kterou budete... Víc procházet, je dlouhá 1,8 kilometrů. Můžete se těšit především na unikát této ZOO, a to jsou bílí tygři.

3
km
Botanická zahrada Liberec

Botanická zahrada Liberec

Botanická zahrada Liberec je nejstarší botanická zahrada v České republice. Její doménou jsou sbírky tropických rostlin. V pavilonech je prezentováno 13 rozličných botanických... Víc témat.

3
km
Rozhledna Královka

Rozhledna Královka

Rozhledna Královka, která má 859 metrů, se tyčí nad střediskem zimních sportů Bedřichovem. Ze všech jizerskohorských rozhleden je Královka nejznámější. Ke svému jménu přišla... Víc chybným překladem jména původního osadníka.

3
km
Technické muzeum Liberec

Technické muzeum Liberec

V muzeu se můžete seznámit s bohatou historií kraje. Uvidíte nespočetné množství zajímavých exponátů. Každý si tu jistě přijde na své. Tyto brány se otevřely 6. září 2014 a od té... Víc doby se sem chodí kochat milovníci techniky i několikrát do roka, jelikož mohou spatřit i kousky vypůjčené ze zahraničních sbírek, které se po určité době mění.

4
km
Pivovar Konrad

Pivovar Konrad

Pivovar funguje již od roku 1872, což je už jeden a půl století. Během těchto let pivovar měnil název, majitele a prošel si spoustou problémů, ale stále vaří pivo. Pivo bylo pro... Víc velký zájem expedováno i do Vídně. Hned vedle pivovaru byla vystavěna restaurace. Pivovar měl hned od začátku skvělou propagaci.

4
km
DinoPark Liberec

DinoPark Liberec

DinoPark v Liberci je jediný krytý. Návštěvníci zde obdivují dinosaury od roku 2012. Prohlédnete si přesně 70 prehistorických modelů propracovaných do posledního detai... Víclu. Naplánujte ideální výlet pro rodiny s dětmi, ale i pro školy a větší skupiny lidí.

4
km
Muzeum kostek

Muzeum kostek

Muzeum kostek v Liberci je již čtvrté výstavní místo sběratele z Prahy. Naleznete zde LEGO již z roku 1958 a spousty dalších. Dokonce si zde každý může vyhrát a něco svého si... Víc postavit. Po prohlídce je možnost navštívit LEGO obchod, kde se dají koupit dílky na váhu.

Mohlo by Vás zajímat