9,0

Vynikající hodnocení
(8 hodnocení)

Spa hotel Lauretta**** do října 2021 s plnou penzí a relaxačními či lázeňskými balíčky v prestižní lokalitě Karlových Varů

Dlouhá Platnost Dlouhá Platnost

LokalitaSPA HOTEL LAURETTA, Karlovy Vary (mapa)

Platnost Platnost kupónu je od dnes do 31.10.2021 dle dostupnosti.

Dovolená bez starostí není jen o úniku od práce či stereotypu všedních dní, ale i o službách, které si na ní užijete. Takové, které vás dokonale rozmazlí, vám poskytne Spa hotel Lauretta**** v centru Karlových Varů. Tělo i mysl si dokonale odpočine ve vyhřáté sauně, ale i možnost lázeňských procedur se postará o vaši celkovou pohodu. K té přispěje i plná penze v příjemné hotelové restauraci.

Flexi nabídkaFlexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 4* hotel v centru Karlových Varů
  4* hotel v centru Karlových Varů
 • Plná penze
  Plná penze
 • Káva a zákusek pro 2 osoby 
  Káva a zákusek pro 2 osoby 
 • Spa procedury
  Spa procedury
 • Výletní areál Diana, Hrad Loket, Zámek Bečov
  Výletní areál Diana, Hrad Loket, Zámek Bečov

od 4 990 Kč

Běžná cena: 6 990 - 18 990 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4990 bodů

Výběr termínu

Možný nástup pobytu. Volné
Kalendář byl aktualizován dne 15.06.2021 o 16:03.

Vyberte si z následujících 2 možností

 • 2 noci
  4 990 Kč
 • 3 noci
  6 380 Kč
 • 4 noci
  7 770 Kč
 • 5 nocí
  9 160 Kč
 • 6 nocí
  10 550 Kč
 • 7 nocí
  11 940 Kč
 • 5 nocí
  11 990 Kč
 • 6 nocí
  13 380 Kč
 • 7 nocí
  14 770 Kč

Věrnostní body Nákupem získáte
minimálně 4990 bodů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

9,0

Vynikající hodnocení

8 hodnocení

5 zákazníků doporučuje

10

V hotelu Lauretta jsme byli ubytováni s přáteli a moc se nám tu líbilo . Akorát byla smůla , že nám pršelo , trochu ale i tak to bylo fajn. Nebylo nic co bych vytkla .

Zdena, 9. června 2021

Hodnotil nabídku 3 dny/2 noci pro 2 osoby ve všední dny


10

Naprostá spokojenost ,doporučuji

Tana, 18. ledna 2021

Hodnotil nabídku 4 dny/3 noci pro 2 osoby přes víkend

Kontakt

SPA HOTEL LAURETTA

Sadová 27/899
360 01 Karlovy Vary
+420 775 965 080

sales@spamanagement.cz
www.lauretta-kv.cz

Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

6
km
Svatošské skály

Svatošské skály

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

6
km
Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

10
km
Hrad Loket

Hrad Loket

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

15
km
Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Deset sjezdovek, na kterých si užijete parádní lyžování. Čeká na vás 9,5 kilometru tratí, které vyhovují jak začátečníkům, tak i pokročilým lyžařům. Pro děti jsou zde připraveny... Víc dětské sjezdové tratě.

16
km
Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

17
km
Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad a zámek z druhé poloviny 13. století jako součást hraničního opevnění. V sezóně na hradě probíhá řada akcí, např. hudební festivaly Wicked Castle a Folková Ohře, konají se tu... Víc noční prohlídky, letní tábory a školy v přírodě.

20
km
Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Na vrchol kopce vás vyveze šest vleků a čtyři lanové dráhy. Některé lanovky prošly přestavbou a jsou naprosto nové. Délka sjezdových tratí je 12,5 kilometru. Každá z tratí má... Víc jinou obtížnost sjezdu. Jsou zde sjezdovky pro naprosté začátečníky, ale i pro profesionální lyžaře a snowboardisty. Nechybí zde ani pořádný snowpark a asi 30 kilometrů běžkařských stop.

26
km
Kladské rašeliny

Kladské rašeliny

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

27
km
Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek je vystavěn na ostrovu řeky Ohře. Patří k nejvýznamnějším historickým šlechtickým sídlům severozápadních Čech. V zámku je instalována expozice porcelánu od prvopočátků po... Víc dnešek ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

29
km
Zámek Chyše

Zámek Chyše

Původní hrad ze 13. století byl v době husitských válek zničen. K obnovení došlo až po roce 1473. Zámek byl průběhem staletí upravován do renesanční, barokní a neogotické podo... Vícby. Největší zajímavostí je, že v roce 1917 zde působil Karel Čapek jako vychovatel.

30
km
Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

31
km
Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart

Ani Vy si nesmíte nechat ujít zajímavosti zámku plného pokladů. Původně barokní zámek byl přestavěn do podoby reprezentativního klasicistního sídla. Jako turisté zde můžete... Víc navštívit interiéry, zajímavé zámecké sbírky a bohatou knihovnu. Zámku nechybí ani rozlehlý přírodní park s drobnou zahradní architekturou.

Mohlo by Vás zajímat