Odstranění žilek, pigmentace či akné intenzivním pulsním světlem v salonu ToWell v Praze s platností až do března 2022

Estetické centrum To well Praha, Praha Estetické centrum To well Praha, Praha (mapa)

Cena od 399 Kč Koupit od 399 Kč

od 399 Kč

Běžná cena: 750 - 4 497 Kč

Nákupem získáte minimálně 399 bodů

Dlouhá Platnost

Váš sen o dokonalé pleti bez akné, žilek či pigmentových skvrn je vám zase o kousek blíž. V salonu ToWell v Praze vás čeká odborné ošetření za pomoci IPL neboli intenzivního pulsního světla. Zvolit si můžete balíček až se šesti návštěvami na ošetření. Začněte pomalu vracet své pleti dokonalý vzhled a sobě zasloužené sebevědomí. Odteď už totiž nebudete muset svou tvář schovávat pod nánosy make-upu.

Uložit Sledovat Sdílet

9,1

Vynikající hodnocení

23 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Vhodné i jako dárek Vhodné i jako dárek

1-6x ošetření dle výběru 1-6x ošetření dle výběru

Kosmetické ošetření pro odstranění nedokonalostí pleti Kosmetické ošetření pro odstranění nedokonalostí pleti

Vhodné pro ženy i muže Vhodné pro ženy i muže

Vyberte si z následujících 3 možností

od 399 Kč

Běžná cena: 750 - 4 497 Kč

Nákupem získáte minimálně 399 bodů

Estetické centrum To well Praha má pro vás ještě i tyto nabídky

Zobrazit všechny nabídky ( 24 )

Estetické centrum To well Praha

Váš sen o dokonalé pleti bez akné, žilek či pigmentových skvrn je vám zase o kousek blíž. V salonu ToWell v Praze vás čeká odborné ošetření za pomoci IPL neboli intenzivního pulsního světla. Zvolit si můžete balíček až se šesti návštěvami na ošetření. Začněte pomalu vracet své pleti dokonalý vzhled a sobě zasloužené sebevědomí. Odteď už totiž nebudete muset svou tvář schovávat pod nánosy make-upu.

Intenzivní pulzní světlo

Fotodepigmentace

Toto ošetření je založeno na bázi absorbování světelného toku kůží (fotochemickou reakcí), při styku s kožním barvivem se přeměňuje na tepelnou energii. Tímto dochází k zahřátí a odstranění nadměrného pigmentu a následnému vypuzení z těla.

Iintenzivní pulzní světlo je selektivním způsobem pohlcováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Tímto lze odstraňovat nežádoucí pigmentové skvrny a rušivé, rozšířené žilky, akné a kůži lze celkově zpevnit a omladit.

Na začátku ošetření je místo zbaveno chloupků, make-upu a dalších nečistot. Před začátkem ošetření se na přístroji značky BTL nastaví přímo program na fotodepigmentaci a na pokožku se nanese tenká vrstvička čirého, transparentního gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži.
Účinky, které se dostavují po ošetření: pigmentové skvrny ztmavnou, případně se zbarví do šedo-hněda, na okrajích je možný výskyt drobného zarudnutí, stejně tak lze pozorovat vytvoření hnědého povlaku. Asi po 3 dnech jsou z kůže vypuzeny pigmentované kožní buňky. V mnoha případech je dobrého výsledku dosaženo již 2. zákrokem. V zásadě lze další 3. ošetření provést v odstupu asi 14 dnů. Vždy podle indikace je pro odstranění pigmentových skvrn a žilek nutné provést tři ošetření, mezi nimiž by vždy měla být pauza v délce 2-4 týdnů.

Doba ošetření je závislá od plochy ošetřované oblasti a může být od 10 do 30 minut.

V podstatě mohou být ošetřeny všechny ženy a muži, je však třeba dbát na to, aby na ošetřovaném místě byly více méně odstraněny chloupky, které na něm rostou.

Fotokoagulace - odstranění rozšířených žilek

Intenzivní pulzní světlo je selektivním způsobem pohlcováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Tímto lze odstraňovat nežádoucí pigmentové skvrny, rozšířené žilky, akné a kůži lze celkově zpevnit a omladit.

Díky intentivnímu pulznímu světlu se jednou provždy zbavíte nevzhledných žilek bez bolesti a s trvalým výsledkem. Náš přístroj, který hojně využívají lékaři využívá systému absorbce krevním pigmentem hemoglobinem (červený pig.), kdy dojde k zahřátí v místě rozšířených žilek, jejich průměr se zužuje a ošetřené žilky se během deseti dnů vstřebávají . Ošetření je prováděno odborným personálem. Vhodná pro ženy i muže. Výsledky ošetření se dostavují již do 10 dnů po 1. ošetření, na další ošetření je možné se dostavit za 14-30 dnů.
 

Péče o pleť s akné a fotorejuvenace pokožky

V průběhu ošetření dochází k vychytání světelné energie v podkoží a následně k aktivaci kožních buněk vedoucí k rychlejší regeneraci pokožky, úpravě produkce kožního mazu a přímému působení na původce akné Propionibacterium akné, kdy se výrazně omezí její reprodukce ve folikulech. Pleť se vyhladí a zjemní se i jizvy po akné.

Intenzivní světelný impuls se absorbuje v tkáni obsahující barvivo (melanin, hemoglobin, oxyhemoglobin) a díky vzniklé tepelné energii dojde ke zničení těchto cílových chromoforů bez porušení okolní tkáně. Aplikací IPL je možné stimulovat kolagen a tím urychlit vyzrávání jizvy a její zmenšení. Cíl procedury je úprava rohovění, produkce mazu a snížení zánětů. Opět vhodné pro ženy i muže.

Všechna tato ošetření mohou být provedena okamžitě a rychle. Doporučujeme zejména v zimních měsících, ale i v létě při užívání pleťových krémů s vysokým SPF. Délka chloupků před ošetřením by měla být 2–4 mm (2–3 dny po oholení).

Kontraindikace
Těhotenství, šestinedělí, onemocnění oční sítnice, tvorba keloidů v anamnéze, otevřená rána v ošetřované oblasti, herpes, akutní zánětlivá ložiska, výskyt fotoepilepsie nebo světlem vyvolaných záchvatů, vážné choroby kůže a podkožního vaziva (doporučujeme konzultaci s dermatologem), rakovina kůže v anamnéze, diabetes.

 

Kontakt

Estetické centrum To well Praha

Estetické centrum To well Praha

Masarykovo nábřeží 12
11000 Praha 1
Česká republika

Rezervace nelze provádět telefonicky, ale pouze emailem nebo přes rezervační formulář

praha@towell.cz
towell.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím