Kouzelná dovolená v Grand Hotelu Spiš *** ve Slovenském ráji až do června 2022

Grand Hotel Spiš***, Slovensko - Čingov – Slovenský raj

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Prehrať video
Přehrát video +27 fotografií27
+27
fotografií

Kouzelná dovolená v Grand Hotelu Spiš *** ve Slovenském ráji až do června 2022

Grand Hotel Spiš***, Slovensko - Čingov – Slovenský raj Grand Hotel Spiš***, Slovensko - Čingov – Slovenský raj (mapa)

Ukončené od 2 219 Kč

od 2 219 Kč

Běžná cena: 3 248 - 35 280 Kč

Dost bylo čtyř stěn a ponurých dní, které zpestřilo jen otevírání chladničky. Jak dobře by vám přišel vhod odpočinek pod korunami stromů, turistika v neposkvrněné přírodě a výlety po okolí... Do Slovenského ráje si zaslouží jít každý a ideálním výchozím bodem je Grand Hotel Spiš ***. Rádi zde přivítají dvojici i rodiny s dětmi, připraví chutnou polopenzi a přidají různé slevy.

8,2

Velmi dobré hodnocení

110 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Skvělá poloha pro výlety v Slovenském ráji Skvělá poloha pro výlety v Slovenském ráji

Možnost výhodných rodinných pobytů s dětmi do 15 let v ceně Možnost výhodných rodinných pobytů s dětmi do 15 let v ceně

Polopenze a k tomu krásný výhled na hory z restaurace Polopenze a k tomu krásný výhled na hory z restaurace

Personál hodnotí naši zákazníci jako velmi příjemný a vstřícný Personál hodnotí naši zákazníci jako velmi příjemný a vstřícný

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Nabídka je ukončená.

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Grand Hotel Spiš***

 • WiFi připojení WiFi připojení
 • dětský koutek dětský koutek
 • dětské hřiště dětské hřiště
 • restaurace restaurace
 • hotelový bar hotelový bar
 • vlastní parkování vlastní parkování
 • polopenze polopenze
 • bezplatné parkování bezplatné parkování
 • 1 přistýlka 1 přistýlka
 • 2 přistýlky 2 přistýlky

Dost bylo čtyř stěn a ponurých dní, které zpestřilo jen otevírání chladničky. Jak dobře by vám přišel vhod odpočinek pod korunami stromů, turistika v neposkvrněné přírodě a výlety po okolí... Do Slovenského ráje si zaslouží jít každý a ideálním výchozím bodem je Grand Hotel Spiš ***. Rádi zde přivítají dvojici i rodiny s dětmi, připraví chutnou polopenzi a přidají různé slevy.

O hotelu

Hory, voda, skály a čas dali vyrůst mohutným pláním a hlubokým roklemi, které jako oáza klidu napomáhají načerpání nových sil a harmonie v duši. Svou nejvyšší koncentrací roklin a jeskyní v Karpatském oblouku stal se Slovenský ráj jedním z nejnavštěvovanějších koutů Slovenska. A v tomto ráji na zemi stojí i Grand Hotel Spiš *** .

V roce 1972 postaven av roce 2016 rekonstruovaný hotel leží v atraktivním prostředí Slovenského ráje , pouhých 6 km od města Spišská Nová Ves, které je současně největším centrem v blízkosti Slovenského ráje.

Ubytování

Grand Hotel Spiš *** nabízí příjemné ubytování v prostředí Slovenského ráje.

Dvoulůžkový pokoj (s přistýlkou ​​nebo bez):

 • dvoulůžková postel
 • hygienické zařízení
 • TV / SAT
 • wifi

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu nebo výběrem ze snídaňového menu. Obědy a večeře - á la carte. K dispozici je vám stylová restaurace i útulná kavárna s krbem, kde ochutnáte dobrou kávu, koktejly a krajové dezerty. 

V létě vás a vaše ratolesti potěší letní terasa s kapacitou 60 míst a dětské hřiště situované na slunečný jih. K vybavení provozu patří i společenská místnost, kde jsou organizovány rodinné oslavy, svatby, ale i prezentace firem či školení.

Aktivity v okolí

Na požádání možnost zajistit:

 • tenisový kurt se službami tenisové školy
 • služby relaxačního centra v blízkosti hotelu
 • turistického průvodce
 • horského vůdce
 • výuku lezení na horolezecké stěně
 • slaňování pod Tomášovský výhled
 • Slovenský ráj si můžete prohlédnout i při procházce na koni, kočáru av zimě na saních

SLOVENSKÝ RAJ - SPIŠ představuje svérázné, krasové území s množstvím roklin, soutěsek, úzkých dolin a kaňonů. Pro své výjimečné a estetické hodnoty byl v roce 1988 vyhlášen Národní park.

V nedalekém okolí najdete památky zařazené fondem UNESCO do světového kulturního dědictví. Jsou to Spišský hrad, Spišská kapitula, kostelík sv. Ducha v Žehře, ale i města Levoča a Spišská Nová Ves.

Čingov - nejvýznamnější turistické středisko. Je východiskem na túry Kláštorisko, Kláštorská roklina, Prielom Hornádu, Sokolí dolina.

Tomášovský výhled -  skalnaté bralo terasovitého tvaru nedaleko Spišských Tomášoviec. Je odsud nádherný výhled do rokle Hornádu jakož i na štíty Vysokých Tater. 

Průlom Hornádu -  zhruba 16 km dlouhý úsek horního toku řeky Hornád od ústí Velké Bílé vody po obec Smižany. Vede zde tzv. chodník "Horské služby" (7 kovových můstků a lávek, cca 320 m řetězů v exponovaných skalních stěnách, 140 stoupaček a cca 70 m dřevěných lávek) i naučná stezka.

Nejnavštěvovanější chodník - v severní části Slovenského ráje jsou dvě turistická centra - Čingov a Podlesok, které jsou spojeny 15 km dlouhým, atraktivním, zeleno značeným chodníkem, který vede kaňonem podél řeky Hornád. Toto území prochází v úzké údolí lemované 150 m vysokými stráněmi a místy jen několik metrů vzdálenými břehy. Můstky, stoupačky, žebříky a řetězy vám pomohou překonat tuto přes čtyřhodinovou cestu v zajetí skal, lesů a vod Slovenského ráje.

Spišský hrad -  patří mezi nejrozsáhlejší hradní komplexy Evropy a je zároveň naším největším hradem. V roce 1993 byl zařazen na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. V současnosti je ve zprávě Spišského muzea.

Lyžovačka  - i když Grand Hotel Spiš *** neleží v bezprostřední blízkosti lyžařského střediska, jeho poloha nabízí několik možností na přežití příjemného pobytu s možností dobré lyžování. Běžecké lyžování nabízí lokalita Grajnár a Mlynky. Lyžařská střediska: *** Ski centrum Levoča 15 km, ** Poráč - Brodok 25 km, ** Mlynky - Biele Vody - Dedinky 35 km, **** Krompachy - Plejsy 35 km

Kontakt

Grand Hotel Spiš***

Grand Hotel Spiš***

Čingov – Slovenský raj ,
05201 Spišské Tomášovce – Spišská Nová Ves


Zobrazit partnerskou stránku

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím