Barevný podzim na Pustevnách v hotelu Tanečnica*** s polopenzí a bazénem, jen 500 m od nové stezky v korunách stromů

Hotel Tanečnica, Beskydy - Prostřední Bečva/Pustevny Hotel Tanečnica, Beskydy - Prostřední Bečva/Pustevny (mapa)

Cena 2 990 Kč Koupit 2 990 Kč

2 990 Kč

Běžná cena: 4 460 Kč

Nákupem získáte minimálně 2990 bodů

Ať už preferujete valčík, tango, disko či dupáka, v Hotelu Tanečnica bude do tance úplně všem. Aby taky ne v tomto ráji všech turistů, cyklistů a přenádherných výhledů na Beskydy. Na Pustevny to máte jen pár kroků, stejně tak do Valašského muzea. Ze zbrusu nové Stezky Valaška v oblacích můžete obdivovat okolí i přes skleněnou vyhlídku - jednu z nejdelších v Evropě.

Uložit Sledovat Sdílet

8,5

Velmi dobré hodnocení

148 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Hotel v 1018 m.n.m. poblíž Pusteven Hotel v 1018 m.n.m. poblíž Pusteven

Neomezený vstup do bazénu a tělocvičny Neomezený vstup do bazénu a tělocvičny

Zbrusu nová stezka v oblacích s prosklenou částí Zbrusu nová stezka v oblacích s prosklenou částí

Dětský koutek Dětský koutek

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

nebo si vyberte z následujících možností

Nákupem získáte minimálně 2990 bodů

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Hotel Tanečnica

Ať už preferujete valčík, tango, disko či dupáka, v Hotelu Tanečnica bude do tance úplně všem. Aby taky ne v tomto ráji všech turistů, cyklistů a přenádherných výhledů na Beskydy. Na Pustevny to máte jen pár kroků, stejně tak do Valašského muzea. Ze zbrusu nové Stezky Valaška v oblacích můžete obdivovat okolí i přes skleněnou vyhlídku - jednu z nejdelších v Evropě.

O hotelu

Stylový 3* Hotel Tanečnica se nachází přímo na Pustevnách, nejnavštěvovanějším horském středisku v Beskydech, hned vedle známého historického objektu Libušín. Svou polohou a bohatým balíčkem je předurčen k dovolené plné aktivit i odpočinku na horském vzduchu. 

Ubytování v hotelových pokojích

Ubytováni budete ve stylově zařízených pokojích typu Standard, s vlastní koupelnou, možností přistýlek a výhledem do okolí na protější hory, které ve Vás probudí krásné chvíle dětství a zanechají jen příjemné vzpomínky. 

 

Moderní gastronomie

Vaše smysly ovládne luxusní jídlo připravované výhradně jen z čerstvých surovin. V rámci nabídky je ke snídani k dispozici bohatý raut a k večeři dvouchodové menu s výběrem ze dvou hlavních jídel.  Hotel dále nabízí hotová jídla a různé speciální nabídky, jež jsou vždy odvislé od aktuální roční doby. 

Lobby bar

Krom vlastní restaurace s terasou, můžete svůj volný čas trávit také v Kubánském Lobby Baru, anebo diskotékovém Sin City Baru s vynikající drinky a moravským vínem.

Bazén

Příjemnou relaxaci a společné chvíle odpočinku si můžete nerušeně vychutnat v hotelovém bazénu, kam můžete zajít kdykoliv budete mít chuť se osvěžit. 

Tipy na výlet

Severovýchodní oblast České republiky tvoří pohoří Moravskoslezských Beskyd a Vsetínských vrchů. Tento region, nazvaný podle pastevců ovcí (valachů) Valašsko, byl osídlen ve 12. století. Jsou zde rozsáhlé, převážně smrkové lesy, vyskytuje se vzácná a chráněná květena. Již v roce 1973 byly Beskydy vyhlášeny Chráněnou krajinnou oblastí, která je rozlohou 1166 km2 největší v ČR.

Jedním z atraktivních turistických cílů je bezesporu Rožnov pod Radhoštěm, který Vám krom krásného náměstí T. G. Masaryka nabídne i slavné Valašské muzeum v přírodě, s jedním z nejstarších skanzenů v Evropě, s největším souborem lidových staveb u nás, i s ukázky tradičních řemesel.

Hora Radhošť se může stát dalším zajímavým cílem Vašich toulek okolím, kde se můžete pokochat známou sochou Radegasta a na vrcholku pak sousoší Cyrila a Metoděje z roku 1905. 

Pustevny (1018 m) ležící mezi Radhoštěm a Tanečnicí patří k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanější horským střediskům Beskyd, jimž dominují dřevěné stavby postavené v lidovém slohu významným slovenským architektem Dušanem Jurkovičem, zmiňme sto let starou dřevěnou valašskou zvoničku, kterou zdobí barevné ornamenty. Zajímavý pohled z ptačí perspektivy na nádherné okolí nabídne sedačková lanovka, jejíž nástupní stanice se nachází poblíž hotelu Ráztoka v Trojanovicích v nadmořské výšce 620 m.

Patříte-li k aktivním sportovcům, dozajista oceníte rozsáhlou síť cykloturistických značených tras a stezek, mezi nimi i královnu moravských tras Cyklostezku Bečvu, čítajících okolo 860 km, z nichž si vyberete jak náročnější, tak i vhodné pro výlety rodin s dětmi. Turistické trasy Valašskem:

 • Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - délka trasy 8 km, středně náročná
 • Pustevny - Radhošť - délka trasy 4 km, nenáročná
 • Pustevny - Čertův mlýn - Martiňák - Horní Bečva - 14 km, nenáročná
 • Soláň - Vsacká Tanečnica - Rožnov pod Radhoštěm - 15 km, středně náročná
 • Valašská Bystřice - Ptáčnice - Vsacký Cáb - 7 km, středně náročná

Doporučené cykloturistické trasy:

 • Velký okruh - Valašské Meziříčí - Jablůnka - Vsetín - Liptál - Leskovec - Huslenky - Velké Karlovice - Třeštík - Martiňák - Pustevny - Radhošť - Rožnov p. R. - Vidče - Velká Lhota - Valašské Meziříčí - 134 km, velmi dlouhá, obtížná, několik možností krácení, vhodné pro cestovní a trekkingová kola
 • Okruh Radhošťským hřebenem - Rožnov p. R. - Zašová - Podolí - Horečky - Frenštát p. R. - Trojanovice - Pustevny - Skalíkova Louka - Rožnov p. R. - 65 km, středně obtížná, vhodné pro cestovní a trekingová kola
 • Rožnovská podkova - Rožnov p. R. - Skalíkova Louka - Pustevny - Martiňák - Třeštík - Benešky - Soláň - Tanečnice - Rožnov p. R. - 61 km, středně obtížná, vhodné pro MTB
 • Velká vsetínská podkova - Vsetín - Vsacký Cáb - Tanečnice - Soláň - Třeštík - Na Kasárni - Portáš - Makyta - Huslenky - Vsetín - 90 km, fyzicky náročná a dlouhá, vhodné pro MTB
 • Malá podkova - Nový Hrozenkov - Soláň - Třeštík - U Tabulí - Na Kasárni - Nový Hrozenkov - 57 km, středně obtížná, vhodné pro MTB
 • Kolem Vsetína - Vsetín - Dušná - Vsetín - Syrákov - Liptál - Semetín - Vsetín- 58 km, náročná, dlouhá, vhodné pro MTB
 • Okruh z Val. Meziříčí na Lazy a Bystřičku - Valašské Meziříčí - Lazy - Kateřinice - Pržno - Dušná - Bystřička - Brňov - Valašské Meziříčí- 54 km, středně obtížná, vhodné pro trekkingová kola a MTB

www.tanecnica.com

Kontakt

Hotel Tanečnica

Prostřední Bečva 158 ,
756 56 Prostřední Bečva ,
+420 731 244 470

recepce@tanecnica.cz
www.tanecnica.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat

SlevaDne využívá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat vaši uživatelskou zkušenost a pro marketingové účely. Více informací najdete zde. Rozumím