Babí léto u legendární Zelené žáby se vstupem do jedinečného venkovního saunového světa nebo na koupaliště

Vila Ivana, Slovensko - Trenčianske Teplice Vila Ivana, Slovensko - Trenčianske Teplice (mapa)

Cena od 3 612 Kč Koupit od 3 612 Kč

od 3 612 Kč

Až 5 % sleva Běžná cena: 3 640 - 5 600 Kč

Nákupem získáte minimálně 3612 bodov

Sluneční paprsky babího léta se o vás opírají a příjemně hřejí vaši pokožku. Vy si užíváte výbornou osvěžující trenčínskou vodu 33 metrového bazénu. Samozřejmostí této senzace jsou slunečné terasy s lehátky a prostor pro odpočinek. Zvolit si můžete i pobyt se vstupem do wellness. A nejkrásnější na tom je, že vaše wellness království se rozprostírá přímo v lese.

Uložit Sledovat Sdílet

8,6

Velmi dobré hodnocení

10 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Nádherné prostředí v srdci slovenské přírody

Nádherné prostředí v srdci slovenské přírody

4 sauny, ochlazovací bazén, luxusní vířivka

4 sauny, ochlazovací bazén, luxusní vířivka

Nenáročné ubytování se snídaní

Nenáročné ubytování se snídaní

Pár minut chůze od koupaliště Zelená žába

Pár minut chůze od koupaliště Zelená žába

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Vyberte si z následujících možností

2 noci
3 612 Kč

3 noci
5 292 Kč

Nákupem získáte minimálně 3612 bodov

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Vila Ivana

Saunový svět Zelená Žába

Saunový svět v lese je unikátní svou polohou a konstrukcí. Provoz saunového světa je celoroční.

Finská sauna

Je nejžhavější a nejsušší ze zdejších termálních kabinek. S teplotou mezi 70-100 ° C je skvělým místem pro rychlou a účinnou detoxikaci a povzbuzení celého organismu.

Bylinková sauna

Zvlhčující místnost s teplotou kolem 45-50 ° C, je nejvhodnější lokalitou v našich lázních, pro regeneraci vlasů a pokožky. Má blahodárné účinky založené na pozitivním vlivu světelné, tepelné a barevné terapie a směsi bylinek.

parní sauna

Tento typ procedury je původem ze starého Říma, kde se k výhřevu používal systém podlahového vytápění. V této kabince dochází, při teplotách 45-47 ° C k dokonalému očištění a exfoliaci těla.

Infrasauna

Využívá nižší teplotu (45 ° C), právě proto je vhodná i pro osoby špatně snášející vysokou teplotu. Toto hloubkové teplo stimuluje svaly a orgány, zvýšením tělesné teploty se zajistí účinné prokrvení organismu. Infrasauna je velmi příjemná a nezatěžuje organismus.

Koupaliště Zelená žába

Koupaliště Zelená žába je vhodné pro všechny věkové kategorie. Areál koupaliště je otevřený celoročně. Během zimní sezóny mohou návštěvníci využívat služby restaurace a vnějšího saunového světa. Venkovní bazény jsou během zimní sezóny zavřené.

znovuzrození legendy

Zelená žába je legendárním koupalištěm vybudovaným ještě v roce 1936. Považuje se za mezník ve funkcionalistické tvorbě na Slovensku, protože jako jedna z mála úspěšně experimentuje s vazbou na složitý terén. Mimořádný ohlas našla i v zahraniční odborné literatuře. V tomto díle vytvořil architekt Bohuslav Fuchs jednu z vrcholných architektur, která svou uměleckou hodnotou přesahuje rámec Slovenska i doby, ve které vznikla. 

Velká změna nastala 1. 8. 2015 , kdy Zelená žába opět přivítala své návštěvníky. Areál prošel úplnou rekonstrukcí . Kromě plaveckého bazénu přibyl dětský bazén, venkovní saunový svět, kuželna, VIP zóna a novou tvář dostala i panoramatická restaurace, v níž se nachází legendární krb. Ročně navštíví zelenou žábu několik desítek tisíc návštěvníků.

 

Kontakt

Vila Ivana

Vila Ivana

ulica 17. Novembra 17
914 51 Trenčianske Teplice
Slovensko
+421 903 987 943

Check-in od 14.00 hod. Check-out do 10.00 hod.
Otváracie hodiny reštaurácie: Pia - Ne 11.00 - 19.00 hod. (otvorené len počas letnej sezónny do 31.8.2021)
Otváracie hodiny saunového sveta: Str - Pia 16.00 - 22.00 hod., So - Ne 14.00 - 22.00 h

vila-ivana@vila-ivana.sk
www.vila-ivana.sk
Zobrazit partnerskou stránku

Zážitky, které vylepší váš pobyt

Aktivity v okolí

Lázně Trenčianské Teplice přibližně 900 m Trenčianský hrad přibližně 10 km Hrad Vršatec přibližně 18 km Vršatská soutěska přibližně 19 km Rodný dům Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka přibližně 21 km

Zřícenina hradu Uhrovec přibližně 22 km Hrad Lednica přibližně 23 km Hrad Beckov přibližně 25 km Skipark Kálnica přibližně 25 km Čičmany přibližně 25 km Ski Čičmany přibližně 25 km Rozhledna na Velkém Lopeníku přibližně 29 km Topoľčianský hrad přibližně 29 km Bojnická zoologická záhrada přibližně 32 km Bojnický zámek přibližně 32 km Lyžařské středisko Bezovec přibližně 32 km Považský hrad přibližně 33 km Vrchol Klak přibližně 34 km Ski Arena Fačkovské sedlo přibližně 34 km Přírodní rezervace Manínská tiesňava přibližně 35 km Ski centrum Kľačno přibližně 35 km Slovanské Hradiště Bojná - Valy přibližně 36 km Zoofarma Nový Zéland přibližně 36 km Betlém v Rajecké Lesné přibližně 36 km Čachtický hrad přibližně 37 km Nitrianská Blatnica - rozhledna na Marhátu přibližně 38 km Hornonitranský báňský skanzen přibližně 39 km Park miniatur Podolie přibližně 40 km Súlovské skály přibližně 41 km Ski Cigeľ přibližně 41 km Súlovský hrad přibližně 42 km Vojenské historické muzeum - Piešťany přibližně 42 km Čertova pec přibližně 43 km Ski Ráztoka přibližně 43 km Znievský hrad přibližně 44 km Rajecké Teplice - lázně přibližně 44 km Monza Indoor Kart přibližně 45 km Lietavský hrad přibližně 46 km Šikmá věž ve Vrbovém přibližně 46 km Snowland - Valčianská Dolina přibližně 47 km Vyhlídková věž Poľana přibližně 48 km Ski TMG Remata přibližně 48 km Zóna Snow přibližně 49 km Historická knihovna rodu Apponyiovců přibližně 49 km Turčianské Teplice - lázně přibližně 50 km Ski areál Kyčerka přibližně 50 km

Mohlo by Vás zajímat