Hotel Smokovec *** u lanovky na Hrebienok se stravou, dítětem do 5 let zdarma a roční platností

Hotel Smokovec ***, Slovensko - Vysoké Tatry - Starý Smokovec Hotel Smokovec ***, Slovensko - Vysoké Tatry - Starý Smokovec (mapa)

Cena od 2 559 Kč Koupit od 2 559 Kč

od 2 559 Kč

Až 41 % sleva Běžná cena: 4 088 - 17 360 Kč

Nákupem získáte minimálně 2559 bodov

Projděte se po tatranských stezkách nebo sedněte na lanovku a užívejte si obraz našich velehor z jiného úhlu pohledu. Ideální výchozí polohu už máte, ve známém hotelu Smokovec ***. Polopenze vám dodá energii na všechny dobrodružství. A příjemné potom střídejte s ještě příjemnějším - například odpočinkem v hotelovém bazénu či v sauně.

Uložit Sledovat Sdílet

9,1

Vynikající hodnocení

668 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

V centru Smokovce u lanovky na Hrebienok a zastávce TEŽ V centru Smokovce u lanovky na Hrebienok a zastávce TEŽ

Roční platnost kupónů Roční platnost kupónů

Podle typu pobytu vstup do wellness nebo obědové balíčky Podle typu pobytu vstup do wellness nebo obědové balíčky

Jen 16 km od Štrbského plesa Jen 16 km od Štrbského plesa

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Vyberte si z následujících 2 možností

1 noc
2 559 Kč

2 noci
5 149 Kč

3 noci
7 209 Kč

5 nocí
10 319 Kč

1 noc
2 559 Kč

2 noci
5 149 Kč

3 noci
7 209 Kč

5 nocí
10 319 Kč

Nákupem získáte minimálně 2559 bodov

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Hotel Smokovec ***

Tipy na aktivity

V Aquacity Poprad  je celkem 13 bazénů s teplotou vody od 30 ° do 38 ° C. Kromě toho zde najdete velké množství vodních atrakci, saun, procedury pro krásu a zdravý životní styl, tradiční i thajské masáže a moderní léčebnou metodu při velmi nízké teplotě - kryoterapii.

Spišský hrad

V nadmořské výšce 634 m, na vápencové skále převyšující okolní terén o 200 m, vládne Spišské kotlině jedna z nejcennějších památek Spiše, národní kulturní památka Spišský hrad. Je nejen dokladem vývoje architektury u nás od 12. do 18. století, ale svojí rozlohou převyšující 4 hektary (přesně 41 426 m2) se považuje za jeden z největších hradních komplexů střední Evropy.
Bohaté jsou i jeho dějiny. Skála, na níž se rozprostírá, byla osídlena již v mladší a pozdní době kamenné. Pravěké osídlení však vrcholí na přelomu našeho letopočtu, kdy se tu vytvořilo obrovské a mohutné opevněné hradiště lidu tzv. púchovské kultury. Jeho valy objevili archeologové během nedávného archeologického výzkumu. Našli zde ovšem i obydlí zemědělského lidu i řemeslníků a rozměrný kultovní objekt. Z rozsahu, způsobu opevnění iz organizační struktury lze předpokládat, že už v té době zde bylo administrativní centrum středního Spiše. Valy, v terénu ještě znatelné, obklopovaly celý hrad a přecházely přes jeho největší nádvoří. Po zániku tohoto hradiště vzniklo na sousedním kopci, na Dreveníku, další silné hradiště. Až po něm se začíná budovat dnešní Spišský hrad.

Belianská jeskyně

Belianská jeskyně (vchod 885 m) je jediná zpřístupněná jeskyně ve Vysokých Tatrách v severním úbočí Kobylího vrchu nad Tatranskou kotlinou.
V 18. století ji navštěvovali hledači pokladů, po kterých zůstaly nápisy na jeskynních stěnách. Až objevná cesta Júlia Husza a Jana Britz ze Spišské Belé dne 5.8.1881 vzbudila vědecký a turistický zájem o jeskyni.
Veřejnosti ji zpřístupnili 1882 a elektricky osvětlili 1896 jako jednu z prvních jeskyní na světě. Komunikace v jeskyni stále zlepšovaly a přístupné jeskynní prostory se postupně zvětšovaly dalšími objevy.
Celková délka jeskyně je 1752 m, z toho zpřístupněných jeskynních chodeb je 1001 m.

Dobšinská ledová jeskyně

Tento chráněný přírodní výtvor je jeden z nejvzácnějších a nejpozoruhodnějších přírodních jevů u nás.
Objevil ji 15.7.1870 banský inženýr E. Ruffinyi se společníky. Už v roce 1871 ji zpřístupnili veřejnosti av roce 1887 byla dokonce první jeskyní v Evropě s elektrickým osvětlením.
Vchod do jeskyně je v severním úbočí vrchu Duča ve výšce 969,5 m, délka jeskyně dosahuje 1232 m. Prostory jeskyně od vstupního otvoru postupně klesají, což spolu se severní orientací umožňuje v zimním období klesání studeného vzduchu a celkové podchlazení prostorů. V letním období se zase teplejší vzduch s menší specifickou hmotností nemůže dostat do jeskynních prostorů, čímž se průměrná teplota v jeskyni udrží pod hodnotou 0 ° C po celý rok.
Dlouhodobým opakováním tohoto cyklu vzniklo zalednění jeskynních prostorů. Bohatá výzdoba má útvary do značné míry vytvarované prouděním vzduchu.

Chata pod Rysy

Chata pod Rysy je nejvýše postavenou chatou ve Vysokých Tatrách. Myšlenku postavit útulné v této lokalitě začal jako první propagovat rakouský horolezec Ubaldo Felbinger na konci 19. století. Pro technické a finanční potíže se jí výstavba celé roky odkládala, přičemž se měnily i názory na její umístění (navrhované byly lokality Žabí plesa, Hřeben Váhy, atd.) K výstavbě chaty, kterou finančně zabezpečoval Klub československých turistů a realizovala firma Šašinka, došlo za těžkých klimatických podmínek v letech 1931 - 1932 av roce 1933 byla chata slavnostně otevřena.
V roce 1954, po poškození lavinou, došlo k první rekonstrukci objektu av roce 1977 bylo k chatě přistavěné patro.

Téryho chata

Téryho chata je nejvýše položenou chatou s celoročním provozem. Svou polohou při Pěti spišských plesech, s překrásným výhledem do údolí a majestátními štíty v jejím okolí, patří k nejvyhledávanějším místům ve Vysokých Tatrách.

Zamkovského chata

Nachází se ve Vysokých Tatrách na území národního parku na horní hranici lesa v ústí Malé Studené doliny v nadmořské výšce 1475 m nm

Bilíková chata

Chata byla postavena v roce 1934 a její původní název byl Guhrová chata. V roce 1936 byla chata přestavěna a po druhé světové válce k ní byla přistavěna nová turistická ubytovna. Od roku 1946 nese objekt jméno Pavla Bilík (1916 - 1944), inspektora finanční stráže v Horním Smokovci, účastníka SNP, popraveného fašisty v Kežmarku.

Zakopané

Zakopané je jedním z nejznámějších turistických míst v Polsku. Zakopané, které bylo "objeveno" jako turistická atrakce v druhé polovině 19. století, nevychází z módy, ale naopak každým rokem přitahuje stále více turistů, kteří jsou tak spokojeni se svým pobytem na úpatí Tater, že doufají, že se opět vrátí . Zakopané vděčí za svou popularitu různým zařízením, které nabízí svým návštěvníkům. V zimě jsou to mnohé lyžařské vleky a perfektní počasí na lyžování (ať už pro zkušené lyžaře nebo pro začátečníky). V létě jsou to náročné lezecké možnosti na strmých skalách Vysokých Tater, jakož i nenáročné, přístupné pro každého, které se táhnou podél malebných údolí a hřebenů vrchů obklopujících Zakopané. Návštěvníci jsou přitahováni jedinečnou atmosférou města, která spojuje v sobě dva faktory: autentickou lidovou kulturu obyvatel výšin Podhalského regionu a velmi propracovaný repertoár divadla "Witkacy" a Szymanowski hudby. Také jsou přitahováni tím, co se nachází mezi těmito dvěma faktory - kouzlo kaváren, jazzových a rockových koncertů ve sklepích, pohled na hory, pomalý barevný dav na Krupówki ulici.

Kontakt

Hotel Smokovec ***

Hotel Smokovec ***

Starý Smokovec 25
062 01 Starý Smokovec
Slovensko
+421 52 442 51 91

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 10.00 hod.

recepcia@hotelsmokovec.sk
www.hotelsmokovec.sk
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Zábavní park Tricklandia přibližně 300 m Ledový palác na Hrebienku přibližně 2 km Obrovský vodopád přibližně 4 km Ski resort Tatranská Lomnice přibližně 4 km Ski Museum přibližně 5 km

Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica přibližně 5 km Chata u Zeleného plesa přibližně 8 km Wild Park Lomnice přibližně 10 km Symbolický cintorín u Popradského plesa přibližně 11 km Aquacity Poprad přibližně 11 km Popradské pleso přibližně 11 km Snowpark Lučivná přibližně 11 km Belianská jeskyně přibližně 12 km Lopušná Dolina přibližně 12 km Štrbské pleso přibližně 12 km Bielovodské údolí přibližně 12 km Velké Hincovo pleso přibližně 13 km Vodopád Skok přibližně 13 km Pleso Morskie Oko přibližně 13 km Aquaspa Gánovce přibližně 14 km Mickiewiczovy vodopády přibližně 15 km Dřevěný artikulární kostel Kežmarok přibližně 15 km Muzeum Ždiarský dům přibližně 15 km Ski centrum Strednica Ždiar přibližně 15 km Kežmarský hrad přibližně 15 km Středověká osada Šoldov přibližně 15 km Thermal Park Vrbov přibližně 16 km Bachledka SKI & SUN přibližně 16 km Vrch Kriváň přibližně 17 km Zámeček Strážky přibližně 17 km Ski Kubašok přibližně 17 km Obec Osturňa přibližně 20 km Važecká jeskyně přibližně 21 km Kasprův vrch přibližně 22 km Tatranský národní park přibližně 22 km Terma Bukovina přibližně 23 km Dolina Suchá Belá přibližně 23 km Podbanské SKI přibližně 24 km Vernár - Studničky přibližně 24 km Snowlandia - Ledové bludiště přibližně 25 km Sarnia Skała přibližně 25 km Vodopád Siklawica přibližně 25 km Aquapark Zakopane přibližně 26 km Kříž na vrcholu Giewontu přibližně 26 km Ruina Kláštorisko přibližně 26 km Ulice Krupówki přibližně 26 km Muzeum Karola Szymanowskiego přibližně 26 km Národní park Slovenský ráj přibližně 27 km Zakopané přibližně 27 km Ski Vyšné Ružbachy přibližně 27 km Tomášovský výhled přibližně 28 km Bystrá přibližně 29 km Levočská dolina přibližně 29 km Gubałówka přibližně 29 km SPA komplex Terma bania přibližně 29 km Králova Hola přibližně 29 km Levoča přibližně 30 km Splav Dunajca přibližně 30 km Dolina Kościeliska přibližně 30 km Travertínový kráter přibližně 31 km Dobšinská ledová jeskyně přibližně 31 km Lázně Vyšné Ružbachy přibližně 31 km Stratenský kaňon přibližně 31 km Muzeum Pribylina přibližně 31 km Planina Geravy přibližně 31 km Vodopád pod Orlovou přibližně 31 km Chmarošský viadukt přibližně 32 km Červený klášter přibližně 32 km Tunel Kornela Stodolu přibližně 32 km SKI Telgárt přibližně 32 km Hrad Niedzica přibližně 32 km Sjezdovka Biele vody - Mlynky přibližně 33 km Muzeum Spiša přibližně 33 km Goracy Potok přibližně 33 km Hrad Czorsztyn přibližně 34 km Vodní nádrž Palcmanská maša přibližně 34 km Meandr Hrona přibližně 34 km Šumiac - muzeum zvonů přibližně 34 km Ski Gugeľ - Mlynky přibližně 34 km ZOO Spišská Nová Ves přibližně 34 km Zámeček Markušovce a letohrádek Dardanely přibližně 35 km Nestville Park přibližně 35 km Ostrý Roháč přibližně 35 km Pomník Organy Władysława Hasiora přibližně 35 km Juráňova dolina přibližně 35 km Roháčská plesa přibližně 36 km Zámeček Liptovský Hrádok přibližně 37 km Medvědí štola přibližně 38 km Hrádocké arboretum přibližně 38 km Roháče - Spálená přibližně 38 km Jarabinský průlom přibližně 39 km Aquapark Chocholowskie Termy přibližně 39 km Skipark Oravice přibližně 39 km Ski Rejdová přibližně 39 km Ski Ľubovnianské Lázně přibližně 39 km Ski Litmanová přibližně 39 km Travertínová kupa Sivá brada přibližně 39 km Skanzen Stará Ľubovňa přibližně 39 km Ohniště přibližně 40 km Hrad Stará Ľubovňa přibližně 40 km Žiar - Dolinky přibližně 40 km Trhy v Nowom Targu přibližně 41 km Spišská Kapitula přibližně 41 km Koupaliště Liptovský Ján přibližně 42 km Ski centrum Bačova Roveň přibližně 42 km Ski Polomka - Bučník přibližně 42 km Stanišovská jeskyně přibližně 42 km Spišský hrad přibližně 43 km Muzeum oravské dědiny přibližně 43 km Brestovská jeskyně přibližně 43 km Hraničné - dřevěný artikulární kostel přibližně 43 km Zámeček a park v Hodkovcích přibližně 44 km Hrad Muráň přibližně 44 km Ski Opalisko přibližně 44 km Kaple Bulandy přibližně 46 km Kart Centrum Liptov přibližně 46 km Ski Vitanová přibližně 47 km Ski Javorovica přibližně 47 km Hrad Plaveč přibližně 47 km Národní park Gorce přibližně 47 km ZOO Kontakt přibližně 48 km Aquapark Tatralandia přibližně 48 km Ďumbier přibližně 48 km Ski Čertovica přibližně 48 km Demänovská ledová jeskyně přibližně 49 km Jeskyně mrtvých netopýrů přibližně 49 km Demänovská jeskyně svobody přibližně 49 km Funpark Žiarce přibližně 50 km FUN PARK Žiarce přibližně 50 km

Mohlo by Vás zajímat