Královsky nabitý balíček plný péče a hýčkání v délce 170 minut - kosmetika, masáž a lymfodrenáž s platností do června 2022

Estetické centrum To well Brno, Praha 1, Brno, Plzeň Estetické centrum To well Brno, Praha 1, Brno, Plzeň (mapa)

Cena  1 699 Kč Koupit 1 699 Kč

1 699 Kč

Běžná cena: 2 097 Kč

Nákupem získáte minimálně 1699 bodů

Stále máte pocit, že po kosmetice či masáži vám k dokonalému relaxu ještě něco chybí? Je to jasné, vašemu tělu se nedostala komplexní péče. Neváhejte a zamiřte do luxusního salonu To Well, kde si hýčkání užijete v délce 170 minut. Kosmetické ošetření na míru, masáž dle vlastního výběru i lymfodrenáž pro nastartování procesu hubnutí se postarají o to, že se budete cítit jako opravdová princezna.

Uložit Sledovat Sdílet

9,2

Vynikající hodnocení

101 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Kosmetické ošetření dle vaší pleti Kosmetické ošetření dle vaší pleti

Masáž dle výběru Masáž dle výběru

Lymfodrenáž v délce 50 minut Lymfodrenáž v délce 50 minut

Využití na pobočce v Praze, Plzni i Brně Využití na pobočce v Praze, Plzni i Brně

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Vyberte si z následujících možností

1 699 Kč

Běžná cena: 2 097 Kč

Nákupem získáte minimálně 1699 bodů

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Estetické centrum To well Praha má pro vás ještě i tyto nabídky

Zobrazit všechny nabídky ( 24 )

Estetické centrum To well Brno

Stále máte pocit, že po kosmetice či masáži vám k dokonalému relaxu ještě něco chybí? Je to jasné, vašemu tělu se nedostala komplexní péče. Neváhejte a zamiřte do luxusního salonu To Well, kde si hýčkání užijete v délce 170 minut. Kosmetické ošetření na míru, masáž dle vlastního výběru i lymfodrenáž pro nastartování procesu hubnutí se postarají o to, že se budete cítit jako opravdová princezna.

Masáž dle výběru

Regenerační masáž

Způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště. Ztuhlý svalový systém reaguje uvolněním jednotlivých vláken, povolením spazmů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla (hlavně při celkové masáži).

Masáž může prospět i kloubům díky prokrvení a vybalancování svalových skupin klouby fixujících. Je třeba dodat, že masáž neposiluje svaly, pouze je může připravit na lepší výkon právě díky výše zmíněnému. Každou dekádou je, bohužel, zhruba deset procent svaloviny přeměněno na vazivo. Ke zpomalení tohoto procesu přispívá především pohybová aktivita, avšak i klasická masáž. U klasické masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky, např. kyselinu mléčnou, ve svalech. Upřednostňuje se masáž celková, ale nejčastěji se používá masáž zad a šíje.

Zdravotní masáž

Způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Dochází při ní ke zrychlení výměny látkové, vytlačení odpadních, balastních látek (např. solí vápníku, kyseliny mléčné, vody…) do kapilárního a lymfatického řečiště.

Havajská masáž Lomi - Lomi

Havajská masáž je terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik, využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí, které díky své rytmice a provedení mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. V žádném případě tato masáž nebolí!

Ruční lymfatická masáž

Manuální lymfodrenáž těla je speciální ručně prováděná technika, která má vynikající detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek. Je hojně využívána při rehabilitacích. Výrazně urychluje proces hojení a regenerace organismu. Stav lymfy tvoří významnou součást imunitního systému, protože lymfatických systém odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání (látky vzniklé jako odpad metabolických procesů).

Zjednodušeně se dá lymfatický systém přirovnat ke kanalizaci v našem těle. A pokud je tento systém neprůchodný, nebo pokud průtok kapaliny vázne, výrazně se omezí čištění a tedy regenerace organismu. Čištění lymfy je důležité, abychom dosáhli zvýšení obranného systému a tím podpořili regeneraci organismu, předešli a postupně odstraňovali časté angíny, chřipky, záněty, akné, pozvedli imunitu. Lymfatické ošetření pozitivně působí i při rehabilitaci sportovců, svalovém vyčerpání a po sportovních výkonech.

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny navozuje báječné pocity úlevy. Horkými kameny výrazně napomáháme uvolňování ztuhlých svalů. Ve světě patří tato masáž k jedné nejžádanějších. Horké lávové kameny stimulují oslabené partie, krevní a mízní oběh, zvyšují mikrocirkulaci, zrychlují buněčný metabolismus, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů, odstraňují svalové spasmy a blokády, vyživují meziobratlové vazy spolu s použitým olejem, urychlují regeneraci, prohlubují relaxaci a energetické toky v těle, prohřívají celé tělo a celkově uvolňují centrální nervovou soustavu. Účinky masáže: odstranění stresu a napětí v těle, stimulace krevního a lymfatického systému, podpora detoxikace těla, řešení problémů se spánkem, zmírnění bolestí kloubů, revmatismu, křečí, pomáhá detoxikaci organismu.

Baňkovací masáž

Baňkování je tradiční a účinná léčebná metoda. Využívá se hlavně při bolestech svalů, onemocnění krevního oběhu, migréně, detoxikaci organismu a u mnoha jiných problémů s pohybovým aparátem. Při baňkování nebo léčbě baňkou přikládáme gelové nádobky na pokožku těla.

Kosmetické ošetření pleti a dekoltu

Kosmetická péče pomůže nejen vyřešit problémy s pletí, napravit vady nebo vyhladit vrásky, ale také přináší pocit pohody, relaxace a péče o sebe sama. Dle typu a stavu pleti bude použit ultrazvukový čistič na dočištění pleti, dále diamantové mikrodermabráze či plazmové toky opět dle typu stavu pleti.

Povrchové čištění pleti
Kosmetické ošetření pleti dnes patří mezi základ v péči o pleť. Nabízíme proto kompletní ošetření pro všechny typy pleti. Základem kosmetické péče o pleť v našem salonu je povrchové čištění pleti, kdy se obličej, krk a dekolt důkladně očistí pleťovým mlékem a následně pleťovou vodou, pečlivě vybranou pro určitý typ pleti. V této části dochází též k vytvarování obočí.

Masáž obličeje
Masáž pleť prokrví, uvolní a připraví na následné hloubkové čištění pleti. Masáž obličeje není vhodná pouze pro aknózní pleť. Pokud je masáž obličeje prováděna pravidelně, kvalitně a hlavně ještě před vznikem vrásek, je považována za jednu z nejlepších prevencí vzniku vrásek a ochablosti kontur obličeje. V kombinaci s určitým typem pleťové výživy je pak téměř jistou zárukou maximálního udržení si hladkého obličeje bez vrásek.

Hloubkové ruční čištění pleti a možnost dočištění mikropórů ultrazvukovou špachtlí a dalšími přístroji (diamantová mikrodermabraze, plazmové toky, FACE-UP).

Maska či gomáž, která nahrazuje peeling, funkcí je odstranění zrohovatělé vrstvy. Poté jako poslední část následuje zapracování séra či masky, která pleť vyživí a hydratuje.

Závěrečné ošetření krém či sérum, dle typu a stavu pleti a ročního období. Vše je prováděno kvalitní českou dermokosmetikou Syncare na pomezí lékařské a estetické péče.

Za doplatek je možné  barvení obočí a řas, odstranění mílií či depilaci horního rtu, tváří či brady. Kontraindikace: herpes (opar), nezhojené popáleniny pokožky

Lymfodrenáž

Celotělová přístrojová lymfodrenáž (Praha, Brno)

Tato procedura patří mezi nejúčinnější a nejbezpečnější metody pro hubnutí, formování postavy a detoxikaci organismu! Ošetření je prováděno na celém těle pacienta (v případě pobočky v Plzni přístroj disponuje návleky na spodní končetiny). Přístroj disponuje návleky na spodní končetiny a bundou pro vrchní část těla. Před ošetřením je vždy prováděno ruční uvolnění horních lymfatických cest.

Lymfatická masáž se provádí pohodlně vleže alespoň hodinu po jídle a neměla by být přerušována. Po masáži se ledvinami vyloučí větší objem tekutin a moč může mít neobvyklý pach a barvu. To je způsobeno vyplavenými škodlivými látkami. Je tedy vhodné po proceduře hodně pít. Výsledek po lymfatické masáži je okamžitý! Již po první proceduře v délce 50 minut je dosahováno měřitelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu.

 

 

Kontakt

Estetické centrum To well Brno

Estetické centrum To well Brno

Bratislavská 2
60200 Brno
Česká republika

Rezervace nelze provádět telefonicky, ale pouze emailem nebo přes rezervační formulář

brno@towell.cz
towell.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Estetické centrum To well Praha

Masarykovo nábřeží 12
11000 Praha 1
Česká republika

Rezervace nelze provádět telefonicky, ale pouze emailem nebo přes rezervační formulář

praha@towell.cz
towell.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Estetické centrum To well Plzeň

Sady 5. května 32
301 00 Plzeň
Česká republika

Rezervace nelze provádět telefonicky, ale pouze emailem nebo přes rezervační formulář

plzen@towell.cz
www.towell.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat