Dovolená v hotelu U Tří volů na jižní Moravě s polopenzí, bazénem, možností wellness za polovic a platností do května 2023

U tří volů, Jižní Morava - Lysice U tří volů, Jižní Morava - Lysice (mapa)

Cena od 4 090 Kč Koupit s rezervací od 4 090 Kč

od 4 090 Kč

Běžná cena: 6 136 - 9 204 Kč

Nákupem získáte minimálně 4090 bodů

Extra dlouhá platnost

Hotel U Tří volů nabízí v malebné moravské vesnici moderní standard ubytování i služeb a hosté si obojí pochvalují. Skvělá poloha na dosah zámku Lysice i Moravského krasu láká k výletům po svých i na kole. Zabaví vás i prohlídka mlýna s výkladem od pana mlynáře, hodina v bazénu i wellness, na které máte 50% slevu.

Uložit Sledovat Sdílet

Zatím bez hodnocení

Zatím bez hodnocení

Garantujeme kvalitu!

Tato nabídka je u nás nová, zatím tedy nemá žádné hodnocení. Spoluprací jen s ověřenými partnery vám ale garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 53 840 hodnocení, jejich průměr je 8,7 z 10.

Proč si vybrat tuto nabídku

Dlouhodobá platnost kuponů až do května 2023 Dlouhodobá platnost kuponů až do května 2023

Krytý bazén, pára, wellness Krytý bazén, pára, wellness

Zámky, hrady, westernové městečko v okolí Zámky, hrady, westernové městečko v okolí

Propast Macocha 25 min. autem Propast Macocha 25 min. autem

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

nebo si vyberte z následujících možností

2 noci
4 090 Kč

3 noci
6 290 Kč

2 noci
5 090 Kč

3 noci
7 290 Kč

Nákupem získáte minimálně 4090 bodů

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

U tří volů

Hotel U Tří volů nabízí v malebné moravské vesnici moderní standard ubytování i služeb a hosté si obojí pochvalují. Skvělá poloha na dosah zámku Lysice i Moravského krasu láká k výletům po svých i na kole. Zabaví vás i prohlídka mlýna s výkladem od pana mlynáře, hodina v bazénu i wellness, na které máte 50% slevu.

Výlety

Aquapark v Boskovicích

Městské lázně v Boskovicích jsou otevřeny 7 dní v týdnu a nabízejí kvalitně vybavený areál se širokou škálou hodin určených pro veřejnost. V aquaparku můžete využít především 25 metrový plavecký bazén. Rekreační bazén je vybaven vířivkami, chrliči vody, divokou vodou a perličkovou lázní. Pro zábavu slouží 60 metrový tobogán. Kromě množství vodních atrakcí je zde návštěvníkům k dispozici také parní komora. Mimo to se zde nachází také relaxační centrum s finskou saunou, infrasaunou, whirlpoolem, využít můžete také spinning a masáže.

Aquapark Blansko

Nenechte si ujít den plný zábavy v Aquaparku Blansko. Ať jste na dovolené v páru nebo s rodinou, právě toto místo je tím, které si užijete. V areálu naleznete nejen 25 m dlouhý bazén se čtyřmi plaveckými dráhami, ale také 3 skokanské můstky, divokou řeku s houpacím bazénem, tobogan a širokou skluzavku. Nechybí zde ani dětský bazén, pláž, hřiště na pétanque a letní restaurace s barem. Ceníky a otevírací dobu naleznete ZDE.

kliknutim zavrete

Zámek Lysice

Lysice, barokní zámek, národní kulturní památka, s překrásnou vyhlášenou zahradou a kolonádou s krytým ochozem. Nově zrekonstruovaná oranžerie (speciální skleník pro tropické rostliny) a unikátní fíkovna. V interiérech se nachází sbírka českého skla, porcelánu, soubory orientálních uměleckých předmětů, cenná sbírka zbraní, obrazů. Ideální místo pro svatební obřad na zámku (svatba na zámku). Restaurace Lidový dům Lysice se nachází 250 m od zámku.

Zámek Kunštát s parkem (10 minut autem)

Se zámeckou zahradou, turisticky velmi atraktivní a navštěvovaný objekt. V interiérech se nachází sbírka českého skla, porcelánu, soubory orientálních uměleckých předmětů, cenná sbírka zbraní, obrazů, nábytku a knihovna rakouské spisovatelky Marie Ebner Eschenbach. Na zámku probíhá po celý rok řada akcí, koncerty, šermířské turnaje, výstavy atd. Národní kulturní památka. Patří mezi nejstarší šlechtická sídla na Moravě. Pod jižními zdmi zámku se nachází hřbitov (i psí) z konce 19. století, jeden z mála u nás dochovaných. Každý 3. víkend v měsíci září v Kunštátě probíhá „hrnčířský jarmark“, s bohatým doprovodným programem.

Lyžování

Hodonín u Kunštátu (15 minut autem)

Lyžařský vlek Hodonín u Kunštátu se nachází v nádherném prostředí Českomoravské Vrchoviny. Sjezdovka má svažitý, kaskádovitý terén o nadmořské výšce okolo 629 m n.m., délka sjezdovky je 500 m.

Začátečníci v těchto sportech uvítají klidná zákoutí, která se mírně svažují. Pokročilí vychutnají přírodní vlnitost terénu v ostřejším svahu. Skalní vyznavači snowboardu zcela jistě nezapomenou navštívit a překonat umělé freestylingové překážky. Zkrátka. V areálu si najde každý to své, ať je to malé dítko začínající s lyžováním nebo zkušený borec, který už pokořil nejednu sjezdovku.

Olešnice na Moravě (20 minut autem)

Ski areál nabízí adrenalinové sportovní vyžití pro děti i dospělé po celý rok. Od prosince do března zde můžete lyžovat na sjezdovce dlouhé 500 m s převýšením 100 m zasněžované sněhovými děly a se strojovou úpravou.

Díky osvětlení sjezdovek je možné i večerní lyžování. Pro děti i dospělé je k dispozici lyžařská a snowboardová škola s kvalifikovanými instruktory. V areálech je také provozována půjčovna a servis lyží.

Bruslení na kluzišti v Oboře

Ať už patříte k ostříleným sportovcům, či romantikům, vydejte se na kluziště v Oboře. Bruslí se denně od 14.00 do 17.00 hodin.

Volný čas

Porčův mlýn Býkovice (5 minut autem)

Porčův mlýn je historická památka, která se nachází v malebné obci Býkovice. Přijďte si prohlédnout unikátní funkční mlýn na horní vodu. Budete účastni skutečného mletí obilí s odborným výkladem pana mlynáře.

 • Moravský kras – podhůří Českomoravské vrchoviny
 • Propast Macocha (25 minut autem)
 • Rozhledna Kozárov (10 minut autem)
 • Arboretum Borotín (30 minut autem)
 • Velký a Malý Chlum (10 minut autem)
 • Blaničtí rytíři (15 minut autem)
 • Největší socha Masaryka (15 minut autem)

Sport a relax v okolí

 • Tenisový kurt (5 minut autem)
 • Multifunkční hřiště v Býkovicích můžete využít na tenis, nohejbal,…
 • Projížďka na koni (5 minut autem)
 • Paragliding
 • Rybaření v Býkovicích (5 minut autem)
 • Ovečky a kozy u mlýna (5 minut autem)

Kontakt

U tří volů

U tří volů

Býkovice 30
679 71 Lysice
česká republika
+ 420 516 413 335

info@utrivolu.cz
utrivolu.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat