Neomezená konzumace vína, živá hudba a polopenze pro dva v penzionu V Zahraničí v Bořeticích s platností do listopadu 2022

Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví hora, Jižní Morava - Kraví Hora - Bořetice

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Neomezená konzumace vína, živá hudba a polopenze pro dva v penzionu V Zahraničí v Bořeticích s platností do listopadu 2022

Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví hora, Jižní Morava - Kraví Hora - Bořetice Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví hora, Jižní Morava - Kraví Hora - Bořetice (mapa)

Ukončené 2 399 Kč

2 399 Kč

Až 23 % sleva Běžná cena: 3 150 Kč

Do zahraničí za moravským vínem? Nebojte, Morava se ještě od Čech neodtrhla, to jen penzion V Zahraničí nenajdete nikde jinde než na moravské Kraví Hoře v Bořeticích, v recesistické Svobodné spolkové republice. Malebný kraj Velkých Pavlovic láká hlavně ke koštům dobrého vína či burčáku, kterého si druhý večer můžete dopřát neomezeně. První večer vás pak čeká hudební produkce a mandlovice.

7,8

Velmi dobré hodnocení

41 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Neomezená konzumace sudového vína nebo burčáku Neomezená konzumace sudového vína nebo burčáku

Děti do 6 let zdarma Děti do 6 let zdarma

Dlouhodobá platnost kupónu až do listopadu 2022 Dlouhodobá platnost kupónu až do listopadu 2022

Každodenní bufetová snídaně a večeře Každodenní bufetová snídaně a večeře

Nabídka je ukončená.

Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví hora

  • polopenze polopenze
  • 1 přistýlka 1 přistýlka

Vinařský pobyt plný výtečného jídla, vynikajícího vína a zábavy, se zázemím pro Vás oba v příjemném Penzionu v zahraničí – Bořetice, Kraví hora, v okouzlující krajině Velkopavlovického vinařství, kde se nachází malebné sklepní městečko Bořetice, se stovkami vinných sklípků.

O penzionu

Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví Hora se nachází v samém srdci recesistické svobodné spolkové republiky Kraví Hora v Bořeticích, jež je součástí mikroregionu Modré Hory ve Velkopavlovické vinařské oblasti. Penzion leží přímo v areálu 290 vinných sklípků a patří k nejvyhledávanějším ubytovacím objektům celého regionu.

Penzion je nekuřácký a nabízí ubytování s celkovou kapacitou 75 lůžek, rozdělených do 2, 3 a 4lůžkových pokojů.Stylová restaurace

Penzion Kraví Hora se pyšní stylovou nekuřáckou restaurací, zdobenou originálními moravskými freskami na téma čtvero ročních období (práce a oddych moravských vinařů). Každé ráno v tomto stylovém prostředí naberete síly u bohaté snídaně podávané formou bufetu (polévka, uzeniny, sýry, ovoce, müssli, jogurty atd.) a vychutnáte si tu i první teplou večeři s živou hudbou.

Den druhý Vás čeká neomezená konzumace sudového vína pro dva (do 23:00 hod.) i teplá večeře pro 2 osobyTipy pro volný čas

Jihovýchodní Morava je doslova rájem pro cyklisty. Kraj je protkán nespočtem cyklotras vedoucích podél vinic a dalších okolních krás. Jedna z cyklotras vede přímo od penzionu, ve kterém si kola přímo můžete zapůjčit. 

Nedaleko se tyčí 14metrová rozhledna "Kraví hora", ke které v roce 2009 přibyli další dvě "sestřičky" a to 18metrová rozhledna "Slunečná" ve Velkých Pavlovicích a 26metrová rozhledna "Nedánov" v Boleradicích. 


Pro příznivce historie a archeologie bude přínosem návštěva nedalekého Slavkova (bitva císaře Napoleona I.,37km) nebo Velkomoravská hradiště Mikulčice (29 km) a Pohansko (29 km).

Určitě doporučuje návštěvu jen 18 km vzdáleného Lednicko-valtického areálu s unikátní soustavou zahrad, parků, rybníků a staveb, které vznikly lidským zásahem v prostoru bažin a močálů, při rozlévajícím se toku řeky Dyje. První písemné zmínky o Lednicko-valtickém areálu pocházejí již ze 13. století. Krom památek nabízí také pestrou škálu sportovního vyžití. Široká a výborně značená síť cyklostezek důmyslně spojuje nejkrásnější objekty areálu, je napojena i na dálkové trasy (Greenways, Eurovelo) a propojena s Rakouskem tematickým souborem tras zaměřeným na rod Lichtenštejnců pro pěší i cyklisty. 

TIP: Jen kousek od penzionu se nachází letiště pro ultralehká letadla s názvem Kraví hora, které provozuje občanské sdružení Letecký klub Nad Krajem André Velké Pavlovice, jež může případným zájemcům ukázat okolí z "ptačí perspektivy.

www.penzionkravihora.cz

Kontakt

Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví hora

Penzion v zahraničí – Bořetice, Kraví hora

Bořetice 484
69108 Bořetice
Česko
+420 602 730 310

info@penzionkravihora.cz
www.penzionkravihora.cz
Zobrazit partnerskou stránku