Pobyt kousek od zámku v Penzionu Myslivna v Lednicko-valtickém areálu s polopenzí, vínem a platností až do prosince 2022

Penzion Myslivna, Jižní Morava - Lednice Penzion Myslivna, Jižní Morava - Lednice (mapa)

Cena od 3 930 Kč Koupit! od 3 930 Kč

od 3 930 Kč

Běžná cena: 5 625 - 19 100 Kč

Nákupem získáte minimálně 3930 bodů

V této Myslivně vás nečeká hajný Robátko, ale jen relax, bowling, kulečník, skvělé jídlo i víno. Pohádkovou atmosféru si navodíte procházkami v okolí zámeckých zahrad. Pobyt vám pak zpříjemní i bohaté snídaně a večeře se džbánkem vína. Na výlet se můžete vydat do Aqualandu Moravia, ve kterém můžete relaxovat během deštivých dní, nebo vyrazit do vinařského města Mikulov.

Uložit Sledovat Sdílet

8,7

Velmi dobré hodnocení

28 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Jen 10 minut od zámku Lednice v seznamu UNESCO Jen 10 minut od zámku Lednice v seznamu UNESCO

0,5 l vína k večeři z vinařství Nečas Rakvice 0,5 l vína k večeři z vinařství Nečas Rakvice

V blízkosti Aqualand Moravia, Mikulov, Pálava V blízkosti Aqualand Moravia, Mikulov, Pálava

1 hodina kulečníku a bowlingu 1 hodina kulečníku a bowlingu

Vyberte si z následujících možností

2 noci
3 930 Kč

3 noci
5 740 Kč

4 noci
7 650 Kč

5 nocí
9 550 Kč

6 nocí
11 450 Kč

7 nocí
13 300 Kč

Nákupem získáte minimálně 3930 bodů

Penzion Myslivna

V této Myslivně vás nečeká hajný Robátko, ale jen relax, bowling, kulečník, skvělé jídlo i víno. Pohádkovou atmosféru si navodíte procházkami v okolí zámeckých zahrad. Pobyt vám pak zpříjemní i bohaté snídaně a večeře se džbánkem vína. Na výlet se můžete vydat do Aqualandu Moravia, ve kterém můžete relaxovat během deštivých dní, nebo vyrazit do vinařského města Mikulov.

Objevte podklad naší země a prožijte pohádkovou dovolenou v jedné z nejkrásnějších oblastí zapsané i v seznamu UNESCO, Lednicko-valtickém areálu.  V pohostinném moravském kraji vám zázemí poskytne Penzion Myslivna, pouhých 10 minut od zámku Lednice a na dosah i dalším moravským skvostům. 

Lednicko-valtický areál

První písemné zmínky o Lednicko-valtickém areálu pocházejí již ze 13. století. Majestátní zámky jsou obklopeny rozlehlými zahradami, upravené záhony pokrývá květinový koberec, zvlněné lány zlatavých polí přecházejí v zelenavé lesy. Romantickou krajinu zdobí rybníky, jejichž třpytivé hladiny jsou posety lekníny a podél upravených cest stojí mnoho skvostných staveb. 

Pomineme-li pohádkové zámky v Lednici (10 minut chůze) a Valticích (7 km), jsou zde i další zajímavosti k vidění: zřícenina Janův hrad, Lovecký zámeček, Apollónův chrám s dórským sloupořadím, a mnoho dalšího.

 

Vinařská turistika

Specialitou Pálavy je vinařská turistika. Prochází tudy hned několik naučných vinařských stezek a cyklostezek: 

  • Na kole okolo Lednických rybníků
  • Cyklotrasa č. 5043 Vranovice – Lednice
  • Cyklotrasa č. 5045 Lednice – Valtice
  • Cyklotrasa č. 412 Lednice – U Zlatého jelena
  • Cyklotrasa č. 41 Nový Přerov – MIkulov – Břeclav
  • Na kolech Lužním lesem z Lednice do Břeclavi
  • Vinařská naučná stezka Mikulov – 20 km trasa pro pěší turisty i cyklisty, seznamující s vinařskou historií kraje pod Pálavou. 
  • Mikulovská vinařská stezka – 82 km trasa pro cyklisty vedoucí mikulovskou vinařskou podoblastí, část stezky prochází Lednicko-valtickým areálem. 
  • Moravská vinná stezka – 280 km trasa pro cyklisty vedoucí všemi moravskými vinařskými podoblastmi 

Město Valtice

Dominantou Valtic je barokní zámek s kaplí (využívána k hudebním produkcím) a kostel Nanebevzetí Panny Marie. Obec se pyšní oficiálním titulem „hlavní město vína“. Sídlí zde Národní vinařské centrum, které provozuje veřejnou degustační expozici Salon vín ČR. V okolí se nacházejí dvě veřejně přístupné stavby Lednicko-valtického areálu: Kolonáda na Reistně a Rendez-vous. Na sever vede červená turistická trasa do Lednice a modrá k Hraničnímu zámečku. 

Wellness a vodní radovánky

Za odpočinkem můžete vyrazit do největšího středoevropského aquaparku na Moravě Aqualand Moravia s vodními radovánkami vhodnými jak pro děti, tak i dospělé, vše ve zdravé vodě z termálních pramenů! Komplex na břehu přehrady Nové Mlýny, který využívá místní termální prameny, vyrostl na 35hektarovém pozemku. Jen aquapark zabere plochu osmi fotbalových hřišť, kolem se staví sportovní a rekreační objekty a hotely. 

Nedaleko jsou také oblíbené termální lázně Laa an der Thaya, jež leží na samé hranici Rakouska, 2 km od bývalého hraničního přechodu Hevlín. Vodou z pramenů je napouštěna soustava vnitřních a vnějších bazénů. Horká termální voda se pohybuje mezi 26 a 36°C. Dopřejte si zajímavý zážitek z koupání nejen ve vnitřních prostorách, ale i pod širým nebem. Připraven je pro vás solný bazén s podvodní hudbou, masážní bazén s vodní stěnou a masážními lavicemi, jakož i zimní zahrada, asijská odpočívárna nebo termální kino.

Penzion Myslivna

Nachází se přímo na území Lednicko-valtického areálu v obci Lednice, v těsné blízkosti starého vlakového nádraží, kde se mimo jiné natáčely epizodní scény původního českého seriálu „Četnické humoresky“.Ubytování

V penzionu Vás ubytujeme v plně vybaveném pokoji s vlastním sociálním zařízením, sprchou, TV a ledničkou.

Restaurace s krbem

Součástí penzionu je stylová lovecká restaurace s krbem, restaurace s pivnicí a kuželnou. V teplejších měsících doslova ožije letní zahrádka s terasou, kde se pravidelně konají poslechové večery s živou hudbou. 

www.myslivna-lednice.cz

Kontakt

Penzion Myslivna

Nádražní 675
69144 Lednice
Česko
+420 519 340 220, +420 604 564 111

penzion@myslivna-lednice.cz
www.myslivna-lednice.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat