Posezení u vína i večerní degustace v Apartmánech nad sklepem ve Velkých Pavlovicích s platností do prosince 2022

Apartmány nad sklepem, Jižní Morava - Velké Pavlovice Apartmány nad sklepem, Jižní Morava - Velké Pavlovice (mapa)

Cena od 2 490 Kč Koupit od 2 490 Kč

od 2 490 Kč

Až 44 % sleva Běžná cena: 4 520 - 6 720 Kč

Nákupem získáte minimálně 2490 bodov

Velká vína přináší velkou radost a přesně taková najdete ve Velkých Pavlovicích. Vychutnejte si kvalitní vína v rodinném vinařství Reichman s ubytováním v Apartmánech nad sklepem. Čeká na vás řízená degustace s neomezenou konzumací vín, ale i čaje a kávy včetně slevy na velkopavlovická vína. Tyto odpočinkové chvíle v malebném kraji jižní Moravy vás dobijí energií.

Uložit Sledovat Sdílet

7,9

Velmi dobré hodnocení

8 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Samostatné apartmány

Samostatné apartmány

Vlastní kuchyňka

Vlastní kuchyňka

1× večerní degustace cca 10 vzorků vín pro oba

1× večerní degustace cca 10 vzorků vín pro oba

Posezení při víně včetně pochutin

Posezení při víně včetně pochutin

Vyberte si z následujících 3 možností

Nákupem získáte minimálně 2490 bodov

Apartmány nad sklepem

Vinařský relax v rodinném vinařství pohostinného moravského kraje pro dva, s ubytováním včetně snídaně v Apartmánech nad sklepem přímo ve Velkých Pavlovicích, degustací vína a dalšími bonusy. Prožijte odpočinkové chvíle v malebném kraji plném možností. Prožijte pobyt přímo u vinaře s vlastním vinohradem!

Ubytování

Ubytováni budete v jednom ze dvou samostatných apartmánů, jejichž vybavení patří: kuchyňka s lednicí, mikrovlnná trouba a varná deska. Samozřejmostí je i koupelna s WC, TV SAT a možnost připojení na internet.

Degustační večer se odehrává v autentickém prostředí vlastního sklípku, přímo u sudů, kde Vám profesionálové přes víno poodkryjí podoby vín a naučí Vás vnímat vůni a chuť vína. K příjemnému posezení u vína se budou podávat jihomoravské speciality a další pochutinky. 

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál nabízí unikátní soustavu zahrad, parků, rybníků a staveb, které vznikly lidským zásahem v prostoru bažin a močálů, při rozlévajícím se toku řeky Dyje. První písemné zmínky o Lednicko-valtickém areálu pocházejí již ze 13. století. 

Krom památek nabízí také pestrou škálu sportovního vyžití . 

V blízkosti je Vám k dispozici:

 • squash
 • motokáry
 • termální lázně Lednice a Laa an der Thaya
 • vyjížďky na koních, kočárech
 • vyhlídkové lety letadlem, balónem
 • střelnice
 • golf (Poysdorf - 25 km)

Největší středoevropské wellness

Největším lákadlem poslední doby největší středoevropský aquapark na Moravě Aqualand Moravia s vodními radovánkami vhodnými jak pro děti, tak i dospělé, vše ve zdravé vodě z termálních pramenů! Komplex na břehu přehrady Nové Mlýny, který využívá místní termální prameny, vyrostl na 35hektarovém pozemku. Jen aquapark zabere plochu osmi fotbalových hřišť, kolem se staví sportovní a rekreační objekty a hotely. 

Děti i dospělí se mohou vyřádit na 20 tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené pro 3místné rafty si můžete vyzkoušet vůbec poprvé v České republice! 

Připraveny jsou pro Vás kromě jiných oblíbené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče.

Celkem 12 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního geotermálního vrtu, rozsáhlá wellness zóna Forum Romanum, sluneční a římské lázně, 2 restaurace a 4 bary – to vše a spousta dalšího na Vás čeká v novém Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, kde můžete využít 10% slevu na vstupné!


 

Tipy na výlet

 • Sedlec u Mikulova - Pozoruhodná vinařská obec, která se nachází při státní hranici mezi Českou Republikou a Rakouskem, v nadmořské výšce 178 m na břehu největšího moravského rybníka Nesyt (322 ha). 
 • Lednicko-valtický areál - Bývalé panství Lichtenštejnců s majestátními zahradami s celou řadou zajímavých architektonických prvků nabízí také nespočet zámků a památek. V roce 1996 bylo zařazeno mezi světové kulturní dědictví UNESCO.
 • Město Mikulov (49 km) - Bývá označováno jako brána do chráněné krajinné oblasti Pálava, při jejíž návštěvě bude zámek Mikulov plnohodnotným bodem výletníkova programu. 
 • Město Valtice (60 km) - Dominantou Valtic je barokní zámek s kaplí (využívána k hudebním produkcím) a kostel Nanebevzetí Panny Marie. Obec se pyšní oficiálním titulem „hlavní město vína“. Sídlí zde Národní vinařské centrum, které provozuje veřejnou degustační expozici Salon vín ČR. V okolí se nacházejí dvě veřejně přístupné stavby Lednicko-valtického areálu: Kolonáda na Reistně a Rendez-vous. Na sever vede červená turistická trasa do Lednice a modrá k Hraničnímu zámečku. 

Vydejte se do kraje proslulého kvalitním vínem, kulturními památkami a zajímavými stezkami, vedoucími podél vinic a nádhernou přírodou kolem Pálavských vrcholků. Užijte si kouzlo Moravy plnými doušky.

www.naturalfactors.cz

Kontakt

Apartmány nad sklepem

Zelnice 73
69106 Velké Pavlovice
Česko
+420 541 211 521, +420 602 504 991

reichman@moraviapharm.cz
www.moraviapharm.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Zážitky, které vylepší váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat