Letní toulky po jižních Čechách s polopenzí a 2 děti do 12 let zdarma v penzionu Mavl

Penzion MAVL, Jižní Čechy - Milevsko - Přeštěnice Penzion MAVL, Jižní Čechy - Milevsko - Přeštěnice (mapa)

Cena od 6 590 Kč Koupit! od 6 590 Kč

od 6 590 Kč

Běžná cena: 11 560 - 14 450 Kč

Nákupem získáte minimálně 6590 bodů

Všechny 4 světové strany jsou si sice rovny, ale některé jsou si rovnější. Proto kdo má pod čepicí, vyráží na jih. Penzion Mavl, kousek od malebného Milevska, je skvělou branou do krás jižních Čech. Hrad Zvíkov, zámečky v Bechyni či na Orlíku jsou krásnými cíli na výlet pěšky i na kole. K dispozici bez omezení je také tenisový kurt nebo bazén a 2 děti do 12 let mají navíc ubytování zdarma.

Uložit Sledovat Sdílet

8,7

Velmi dobré hodnocení

30 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

Ubytování v malebné přírodě Ubytování v malebné přírodě

2 děti do 12 let ubytování zdarma 2 děti do 12 let ubytování zdarma

Lesy, cyklotrasy i rybník s možností rybolovu Lesy, cyklotrasy i rybník s možností rybolovu

K dispozici tenisový kurt, minigolf K dispozici tenisový kurt, minigolf

Vyberte si z následujících možností

4 noci
6 590 Kč

5 nocí
7 990 Kč

Nákupem získáte minimálně 6590 bodů

Penzion MAVL

Všechny 4 světové strany jsou si sice rovny, ale některé jsou si rovnější. Proto kdo má pod čepicí, vyráží na jih. Penzion Mavl, kousek od malebného Milevska, je skvělou branou do krás jižních Čech. Hrad Zvíkov, zámečky v Bechyni či na Orlíku jsou krásnými cíli na výlet pěšky i na kole. K dispozici bez omezení je také tenisový kurt nebo bazén a 2 děti do 12 let mají navíc ubytování zdarma.

O penzionu

Penzion Přeštěnice se nachází uprostřed malebné krajiny a pro své hosty má k dispozici tenisový kurt nebo minigolf. Díky své poloze láká na výlety po zajímavých památkách, kterými jsou např. Milevský klášter, Orlík, Zvíkov, Tábor, Písek, to vše v okruhu 30 km.


 

Ubytování

V rámci nabídky pro vás bude připraveno ubytování v nové části penzionu. Pokoje jsou pohodlně zařízeny se  sociálním zařízením a klimatizací.

Stravování

Součástí vašeho balíčku jsou bohaté snídaně podívané formou švédského stolu a večeře o třech chodech. Kuchyň a příprava jídel se nese v duchu moderní gastronomie, můžete se tedy těšit na gurmánské zážitky.

 

Volný čas

V penzionu se rozhodně nudit nebudete, spíše naopak! Můžete zde využít pergolu s grilem, zahrát si tenis nebo minigolf, půjčit si horské kolo a vyrazit do malebného okolí prozkoumávat krásy přírody. Milovníci rekreačního rybolovu mají možnost si zachytat na nedalekém Vášově mlýně. 

Tipy na výlet

Město Milevsko
Ve zvlněné krajině středního Povltaví severu jižních Čech leží malé městečko Milevsko. Má staletou kulturní a duchovní tradici, nádherné historické památky, krásnou okolní krajinu a řadu dalších zajímavostí. Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě tohoto místa. Věřím, že si u nás odpočinete, naberete nové síly, získáte příjemné zážitky a někdy zase přijedete znovu. Hrad Zvíkov
Královský hrad Zvíkov na soutoku Otavy s Vltavou je nádhernou ukázkou hradu s obvodovou zástavbou z doby posledních Přemyslovců. Návštěvník Zvíkova nalezne vše – historii, hezkou přírodu i skvostnou architekturu, takže odtud nemůže odejít zklamán.Zámek Orlík
Silueta pseudogotického zámku Orlík, odrážející se ve vodách Orlické přehrady, patří ke známým scenériím České republiky. Zvláště pak o letní rodinné dovolené na této přehradě si lze vhodnější cíl výletu v okolí sotva představit. (cca 12 km od Milevska)Bechyně
Město Bechyně leží v malebné lesnaté krajině na soutoku řeky Lužnice a říčky Smutné, cca 20 km od Milevska. Bechyně byla založena Janem Lucemburským kolem roku 1323, nejvýznamnější majitelé Bechyně byli Šternberkové, na které upomínají náhrobní kameny v klášterním kostele. Nyní má asi 6 000 obyvatel a je proslulá zejména lázeňstvím a výrobou keramiky. Komplex bechyňského zámku je veřejně přístupný a prohlídková expozice představuje především historicky nejvýznamnějšího majitele panství Petra Voka z Rožmberka.

Slavné mosty

  • Orlík nad Vltavou – Žďákovský most
  • Most je považován za největší prostý plnostěnný dvoukloubový ocelový obloukový most na celém světě. (cca 11 km)
  • Stádlec – řetězový most
  • Most v empírovém stylu na řece Lužnici. (cca 15 km)
  • Červená – železniční most
  • 253 metrů dlouhý viadukt nad Vltavou, jako první u nás byl postaven bez lešení letmou montáží. (cca 12 km)
  • Písek – kamenný most
  • Nejstarší dochovaný kamenný most v Čechách. (cca 26 km)

www.penzionprestenice.cz

Kontakt

Penzion MAVL

Penzion MAVL

Přeštěnice 6
39901 Milevsko
Česko
+420 775 562 206

penzion@penzionprestenice.cz
penzionprestenice.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat