NAROZENINOVÁ NABÍDKA: Grand Hotel Sergijo Residence**** superior pro lázeňské a unikátní 5D detox pobyty s balíčkem procedur a plnou penzí

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior, Slovensko - Piešťany Grand Hotel Sergijo Residence**** superior, Slovensko - Piešťany (mapa)

Cena od 5 153 Kč Koupit od 5 153 Kč

od 5 153 Kč

Až 44 % sleva Běžná cena: 7 767 - 29 905 Kč

Nákupem získáte minimálně 5153 bodov

Elegantní prostory s 26letou historií, luxusní doplňky, oceněný anglický bar. Grand Hotel Sergijo Residence**** superior se však pyšní i titulem 1. hotelu, který nabízí speciální 5D detox program podle světových detox klinik. Nebo dáte přednost maximálnímu hýčkání během lázeňského pobytu? V obou případech je pro vás připraven bohatý balíček plný wellness, procedur a vynikajícího jídla.

Uložit Sledovat Sdílet

8,4

Velmi dobré hodnocení

330 hodnocení

Proč si vybrat tuto nabídku

První hotel se speciálním 5D detox programem podle světových detox klinik

První hotel se speciálním 5D detox programem podle světových detox klinik

Ke každému pobytu balíček procedur a možnost privátního wellness

Ke každému pobytu balíček procedur a možnost privátního wellness

All inclusive nebo plná penze dle typu pobytu

All inclusive nebo plná penze dle typu pobytu

Finalista mezi nejlepšími hotelovými bary v International Hospitality Award 2020

Finalista mezi nejlepšími hotelovými bary v International Hospitality Award 2020

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

nebo si vyberte z následujících možností

2 noci
5 153 Kč

3 noci
6 707 Kč

4 noci
9 296 Kč

5 nocí
11 885 Kč

2 noci
5 153 Kč

3 noci
7 742 Kč

2 noci
8 778 Kč

3 noci
11 885 Kč

4 noci
14 474 Kč

5 nocí
17 063 Kč

2 noci
10 331 Kč

3 noci
14 474 Kč

Nákupem získáte minimálně 5153 bodov

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior má pro vás ještě i tuto nabídku

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior 

Luxusný butikový hotel s históriou. Zmenil zameranie a vynovil interiéry a exteriéry a stál sa hotelom pre dospelých so službami, ktoré poskytuje len ubytovaným a klubovým hosťom.

Elegantné interiéry v klasickom rustikálnom štýle, luxusné doplnky, obrazy, dizajnové doplnky v exteriéroch ponúkajú krásne prostredie pre oddych, oslavu či event.

Samotná poloha hotela pri jazere Sĺňava v slávnom kúpeľnom meste Piešťany s 200-ročnou históriou predurčuje hotel ako miesto pre tých, ktorí si potrebujú v komornej a bezpečnej atmosfére menšieho luxusného hotela oddýchnuť od zhonu, roboty a denných povinností.

Hotel získal mnohá ocenění kvality, designu a služeb. V roce. 2020 byl finalistou mezinárodní soutěže International Hospitality Award jako nejlepší hotelový bar. V roce. 2017-2019 byl nominován v mezinárodní soutěži International Hospitality Award mezi nejkrásnější butikové hotely. V roce. 2008 vyhrál 1.místo jako nejkrásnější hotelový bar Slovenska anglický lobby bar. Hotel je členem skupiny malých elegantních hotelů světa: Small Elegant Hotels, kde můžete získat klubovým členstvím slevy a výhody také v dalších ve 450 hotelech skupiny SEH ve světě. 

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v elegantních pokojích v italském designu. Hotel má 25 pokojů a celková kapacita je 50 osob a 4 přistýlky. Hotel vyhledávají zejména hosté, kteří upřednostňují malý luxusní hotel s kvalitními službami, klubovou atmosféru a přírodní prostředí. Ubytování sestává ze 2 apartmánů, 11 2-lůžkových deluxe pokojů s balkonem, 8 2-lůžkových pokojů classic bez balkonu, 1 3-lůžkového pokoje classic bez balkonu a 2 jednolůžkových pokojů s dvoulůžkem šířky 160 cm, a to vše v elegantním klasickém vybavení.

Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí o velikosti 200 x 220 cm, nočními stolky, psacím stolkem se sezením, televizí i částí k odpočinku, která sestává z křesel či pohovky a malého stolku. Pokoje jsou v různých barvách dle patra v klasickém italském designu. De-luxe pokoje jsou s originálními obrazy a elegantními doplňky, stejně jako několik klasických pokojů. Pro delší pobyt jsou vhodné prostornější apartmány se 2 samostatnými pokoji, dvoubalkonem s výhledem na fontánu a řeku Váh.

Hotel se nachází v parkové části s pěknou výsadbou, okna jsou směrována do zahrady či k jezeru. V okolí je svěží vzduch a spousta možností k procházkám a cykloturistice na cestě kolem jezera Sĺňava jen pár kroků od našeho hotelu.

Restaurace

V restauraci MILLENIUM v hotelu Grand Hotel Residence**** si vychutnáte jedinečnou moderní kuchyni a kulinářské umění kuchařů.

Kuchyně je lehká, zdravá a přitom gastronomicky poutavá. Nechte se hýčkat lahůdkami té nejvyšší úrovně v restauraci se stylovou atmosférou. Jídla připravují z místních surovin, používají čerstvé maso ze slovenských farem či od rakouských dodavatelů. Některá jídla připravují technikou sous-vide, která si klade za cíl maximalizovat chuť, texturu a nutriční hodnotu jídel.

Hotel nabízí stravování formou bufetových stolů během pobytových balíčků s elegantním prostíráním a bohatou nabídkou. Novinkou je při detox pobytech speciální detox strava s individuálně připravenými recepturami světových odborníků s komplexním pitným režimem.

Privátní butikové wellness

Grand Hotel Residence**** je první 5D hotel zaměřený na DETOX pobyty v délce od 3 do 21 dnů se speciálním 5D Detox programem podle světových DETOX klinik. V nabídce jsou velmi oblíbené romantické pobyty, kde vás překrásné prostředí hotelu okouzlí a můžete jednoduše relaxovat ve dvou. Vybrat si můžete z několika kategorií pokojů a služeb od lázeňských po pobyty wellnes či Royal s bahenními lázněmi.

MASÁŽE a BAHENNÉ ZÁBALY v hotelu nabízí od 8:00 do 21:00 hodin. Termíny se pro vás rezervují při nástupu.
V BUTIKOVÉM PRIVÁTNÍM WELLNES naleznete finskou saunu, jacuzzi, wellnes sprchy, relaxační místnost s občerstvením. Denně od 10:00 do 22:00. a jen pro ubytované hosty.

Kontakt

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior

Odborárska 7
921 01 Piešťany-Banka
Slovensko
+421 33 773 13 12, +421 911 814 378

hotel@sergijo.sk
www.hotelresidence.sk
Zobrazit partnerskou stránku

Zážitky, které vylepší váš pobyt

Aktivity v okolí

Monza Indoor Kart přibližně 2 km Vojenské historické muzeum - Piešťany přibližně 4 km Čertova pec přibližně 6 km Zoofarma Nový Zéland přibližně 9 km Šikmá věž ve Vrbovém přibližně 10 km

Nitrianská Blatnica - rozhledna na Marhátu přibližně 11 km Park miniatur Podolie přibližně 13 km Slovanské Hradiště Bojná - Valy přibližně 13 km Lyžařské středisko Bezovec přibližně 13 km Hvězdárna a planetárium M. R. Štefánika přibližně 17 km Hlohovský zámek přibližně 17 km Čachtický hrad přibližně 18 km Topoľčianský hrad přibližně 19 km Skipark Kálnica přibližně 22 km Zřícenina Katarínka přibližně 22 km Hrad Dobrá Voda přibližně 23 km Zámeček Dolná Krupá přibližně 23 km Mohyla M.R.Štefánika přibližně 23 km Hrad Beckov přibližně 25 km Historická knihovna rodu Apponyiovců přibližně 26 km Oponický hrad přibližně 28 km Relax Aqua & Spa přibližně 28 km Malá synagoga v Trnavě přibližně 28 km Kostel sv. Heleny přibližně 28 km Gazdovský dvůr přibližně 29 km Kostel svatého Michala archanděla přibližně 29 km Smolenický zámek přibližně 30 km Hradisko Zobor přibližně 32 km Jeskyně Driny přibližně 32 km Hrad Branč přibližně 32 km Hrad Korlátko přibližně 33 km Vyhlídková věž Poľana přibližně 33 km Hrad Gýmeš přibližně 34 km Záruby přibližně 34 km Botanická zahrada Nitra přibližně 35 km Zámeček Sobotiště přibližně 36 km Habánský dvůr v Sobotišti přibližně 36 km Rozhledna na Velkém Lopeníku přibližně 39 km Trenčianský hrad přibližně 39 km Zubří obora přibližně 39 km Zámeček v Budmericích přibližně 40 km Zámeček Pustý Chotár přibližně 42 km Rodný dům Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka přibližně 42 km Hrad Červený Kameň přibližně 42 km Termální koupaliště Vincov les přibližně 42 km Renesanční zámeček v Galantě přibližně 42 km Plavecký hrad přibližně 42 km Plavecká jeskyně přibližně 42 km Vlastivědné muzeum Galanta přibližně 43 km Šranecké písky přibližně 43 km Zámeček Mojmírovce přibližně 44 km Zřícenina hradu Uhrovec přibližně 45 km Lázně Trenčianské Teplice přibližně 45 km Zámek Topoľčianky přibližně 46 km Město Modra přibližně 47 km Mauzoleum rodiny Migazzi přibližně 47 km Muzeum včelařství přibližně 48 km Arborétum Mlyňany přibližně 48 km Koupaliště Retro Thermal přibližně 49 km Relaxační centrum Horné Saliby přibližně 49 km Kráľová u Sence (Sky Taxi) přibližně 49 km Mašekův mlýn přibližně 49 km Aquapark Senec přibližně 50 km

Mohlo by Vás zajímat