Horský hotel Rysy s bazénem na klidnou dovolenou blízko aquaparků Terma Bukowina a Terma Bania

Rysy Bukowina, Polsko - Bukowina Tatrzańska

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Horský hotel Rysy s bazénem na klidnou dovolenou blízko aquaparků Terma Bukowina a Terma Bania

Rysy Bukowina, Polsko - Bukowina Tatrzańska Rysy Bukowina, Polsko - Bukowina Tatrzańska (mapa)

Ukončené od 2 299 Kč

od 2 299 Kč

Běžná cena: 2 299 - 5 829 Kč

Někdy potřebujete klidné, tiché místo, kde můžete úplně vypnout. Vychutnat si ranní kávu s výhledem na panorama polských Tater. A o pár minut později se už koupat v některém z blízkých aquaparků. Za vodou ovšem z hotelu Rysy ani nemusíte nikam chodit, během celého pobytu máte k dispozici velký bazén a širokou nabídku různých příjemných procedur.

9,0

Vynikající hodnocení

12 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

Hotel v tichém horském prostředí jako stvořeném k relaxaci

Hotel v tichém horském prostředí jako stvořeném k relaxaci

Aquaparky: Termy Bukowina 1 km, Terma Bania 7 km

Aquaparky: Termy Bukowina 1 km, Terma Bania 7 km

Volný vstup do bazénu, bohatá nabídka procedur

Volný vstup do bazénu, bohatá nabídka procedur

Snadný přístup k oblíbeným místním atrakcím

Snadný přístup k oblíbeným místním atrakcím

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Rysy Bukowina

 • sauna sauna
 • vnitřní bazén vnitřní bazén
 • WiFi připojení WiFi připojení
 • dětský koutek dětský koutek
 • bezbarierový prístup bezbarierový prístup
 • fitness centrum fitness centrum
 • restaurace restaurace
 • hotelový bar hotelový bar
 • recepce 24 hodin denně recepce 24 hodin denně
 • vlastní parkování vlastní parkování
 • vhodné pro domácí mazlíčky vhodné pro domácí mazlíčky
 • v blízkosti svahu v blízkosti svahu
 • snídaně snídaně
 • bezplatné parkování bezplatné parkování

O hotelu

Hotel Rysy leží v klidné horské oblasti, jen 1 km od termálních lázní Bukowina, 7 km od aquaparku Terma Bania a 3 km od centra obce Bukowina Tatrzanska. Toto profesionálně vybavené rekreační centrum poskytuje své služby turistům a rekreantům již mnoho let. 

Rysy se mohou pochlubit mimořádně výhodnou polohou, která umožňuje snadný přístup k oblíbeným místním atrakcím - krásným turistickým trasám, geotermálním koupalištěm a aquaparkům a v zimě ik lyžařským vlekům. Hotel je ideálním výchozím bodem pro horské túry.

Ubytování

Hotel nabízí praktické a elegantní ubytování . Každý pokoj má TV a vlastní sociální zařízení - koupelnu se sprchovým koutem.

Stravování

Bohatá snídaně formou bufetu a chutnou domácí stravu  s různými sezónními a regionálními jídly si hosté velmi pochvalují. Personál je známý svými přátelskými a profesionálními službami, které přizpůsobuje individuálním potřebám rekreantů.

Wellness

Bazén

Pobyt v horském hotelu s bazénem? Dokonalý recept na zdravý a aktivní odpočinek. Plavání je fyzická aktivita doporučená především lékaři a fyzioterapeuty. Ideální pro děti, dospělé i seniory. Největší výhodou plavání je jeho celkový účinek na uvolnění páteře, formování postavy, zlepšení fungování kardiovaskulárního a nervového systému. Významným pozitivním efektem pravidelného používání bazénů a hydromasáže je také ztráta tělesného tuku. Krytý bazén v hotelu Rysy je moderní, bezpečný a vyhovuje všem současným hygienickým požadavkům. 

 • Rozměry: 8 x 13 m
 • Hloubka: 60 - 180 cm
 • Teplota vody: 30 °C

Hotel Rysy chce svým hostům nabídnout celou řadu rehabilitačních služeb, proto zde naleznete i tato zařízení a procedury:

 • Světelná terapie
 • Magnetická terapie

 • Jacuzzi
 • Ozon
 • Sauna

 • Klasické masáže
 • Lymfatické masáže
 • Kulečník
 • Stolní tenis
 • Posilovna
 • Relaxační křeslo
 • Laserová terapie

Konference

Hosté mají možnost pronájmu místnosti na konference , firemní setkání, prezentace nebo vědecká sympozia.

Tipy na aquaparky

Lázně Bukowina (1 km)

Termy Bukowina jsou oblíbeným místem vodního relaxu. Naleznete zde celoročně otevřené termální bazény (celkem až 20 bazénů s teplotou vody 30 - 36 °C) a až 8 druhů saun. Ponoříte se do vody, která obsahuje 28 minerálních látek a extrahují ji z hloubky 2400 m od severozápadního svahu Wysokie Wierch. Má výborný vliv na pokožku, zklidňuje podráždění a urychluje hojení zánětů. Otevřené mají denně od 9.00 do 22.00 hodin.

Terma Bania (7 km)

Terma Bania je komplex bazénů, který kombinuje výhody aquaparku a termálních lázní . Vnitřní i venkovní bazény jsou naplněny termální vodou, přičemž se teplota udržuje mezi 34 – 38 °C po celý rok. Je rozdělena do několika zón a saunaria (finská sauna, parní lázeň, kamenná jeskyně, old style highland sauna, ruská sauna, ochlazovací bazén, tepidárium).

Fun Zóna pro milovníky vody, ideální pro rodiny s dětmi. Naleznete zde 2 vnitřní bazény a 1 venkovní bazén s termální vodou o teplotě 34 °C - 38 °C, celoroční skluzavky, vodní kolotoč, děla a kaskády, bazén s falešnými vlnami, jeskyni s gejzírem, vodopád, masážní lavice, masážní stanoviště, 2 vířivky, vnitřní dětský bazén se samonafukovacími kbelíky, vodním ježkem, vodním deštníkem a vodní dětské hřiště.

Relaxation Zóna  s výhledem na krásné panorama Vysokých Tater. Jsou zde 2 vnitřní bazény spojené se 2 venkovními bazény s termální vodou o teplotě 34 °C - 38 °C, široká škála zařízení pro vodní masáže: gejzíry, masážní stanoviště, vodní děla, kaskády, vodní lehátka, vodní trysky, protiproudy, vířivka po celé délce vnitřních a venkovních bazénů.

Goracy Potok (10 km)

V komplexu najdete více než tucet bazénů s léčivou termální vodou, suché a parní sauny i bahenní koupele . Každý si umí vybrat něco pro sebe. Fontány, vodotrysky, vodní masáže a gejzíry zaručují skvělou zábavu pro děti i dospělé. Děti si to v aquaparku maximálně užijí, je pro ně připraveno množství atrakcí. 

Voda v bazénech je ošetřována pomocí UV lampy, takže se do ní nepřidávají žádné chemické látky. V nabídce naleznete také suché a parní sauny. Blízko střediska je i lanový park.

Lázně Chocholowskie (21 km)

Areál Chocholowskie Termy je o rozloze vodní plochy 3000 m² největším lázeňským komplexem v regionu Podhale. Voda v bazénech je čerpána z hloubky téměř 3 600 metrů a obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek, jako je síra (S), vápník (Ca), hořčík (Mg) či sodík (Na). Čeká vás velké množství atrakcí, venkovní i vnitřní bazény, v sousedství travnaté plochy. Děti se zde dosyta vyřádí a ani chvíli se nebudou nudit. 

Atrakce v aquaparku:

 • Bazénová zóna - vířivky, venkovní bazény, skluzavky...
 • Léčivá zóna - tepelné sudy s léčivou termální sirnou vodou nebo termální bazén se slanou jódovou vodou
 • Saunová zóna - sauna s vyhlídkovou terasou, BIO sauna s jalovcem, suchá sauna s vodním mlýnem, parní lázně
 • Zóna Wellness & Spa - vodní procedury, bahenní zábaly i masáže

Tipy na výlety

Zakopané

Zakopané je město v jižním Polsku s přibližně 28 tisíci obyvateli. Leží na úpatí Tater. Prohlédnout si zde můžete několik církevních staveb, hřbitov na Peksově Bryzku nebo muzeum. Taxiky nebo koňskými povozy se dostanete k lanovce, ze které je úžasný výhled na okolní hory. Ten budete mít také z vrcholu známé Gubalowky. Chcete-li zkusit i vodní živel, vydejte se do místního aquaparku.

Údolí Koscielisko

Druhá nejdelší dolina polských Tater o rozloze 35 km 2. Její nejvyšší bod je ve výšce 2 159 metrů n. m. Do údolí často jezdí autobusy veřejné dopravy, ale lze se tam dostat i pěšky nebo na koňských povozech a saních - podle ročního období.

Mořské oko

Morskie Oko je největší a nejnavštěvovanější tatranské jezero. Vede z něj trasa na Rysy - nejvyšší vrch Polska (2 499 m. n m.). Jedná se o poměrně náročnou, ale přesto oblíbenou trasu.

Caterpillar Hall

Hala Gąsienicowa je velká alpská louka, která zabírá podstatnou část údolí Gąsienicowa. V minulosti byla domovem pastevců, kteří zde chovali jehňata. Je to oblíbené turistické místo, jelikož nabízí trasy různé náročnosti pro začátečníky i zkušené turisty.

Dolina Chochołowska

Chocholowska je jednou z nejdelších dolin v Západních Tatrách a mezi turisty je také velmi oblíbená. Obzvlášť krásná je na podzim, kdy má tráva na svazích zlatavou barvu protkanou sřínem po nočních mrazech. Po údolí vede asfaltová cesta vhodná pro cyklisty. Samotné údolí je hustě zalesněné. V podstatě jediným vyhlídkovým místem je malebná Chocholowska Polana, ve které se nachází také několik historických budov. V oblasti údolí je stále rozšířen chov ovcí. 

Kasprowy Wierch

Tento vrch se mezi lyžaři stal tak populárním, že na něm v roce 1936 zpojezdnili jednu z prvních lanovek v Evropě. Na vrcholu jsou různé restaurace a informační centra, jakož i meteorologická a astronomická observatoř.

Giewont

Giewont leží v oblasti polského Tatranského národního parku. Pojí se s legendou o spících rytířích, kteří jsou připraveni probudit se, pokud bude Polsko v ohrožení. Tvar hory připomíná některým právě takového spícího rytíře. 

Kontakt

Rysy Bukowina

Rysy Bukowina

ul. Leśna 20
34530 Bukowina Tatrzańska
Polsko
+48 18 207 72 24

rezerwacja@rysybukowina.pl
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Terma Bukovina přibližně 700 m Obec Osturňa přibližně 4 km SPA komplex Terma bania přibližně 7 km Mickiewiczovy vodopády přibližně 10 km Aquapark Zakopane přibližně 11 km

Ski centrum Strednica Ždiar přibližně 11 km Goracy Potok přibližně 11 km Bielovodské údolí přibližně 11 km Snowlandia - Ledové bludiště přibližně 11 km Ulice Krupówki přibližně 11 km Zakopané přibližně 12 km Muzeum Karola Szymanowskiego přibližně 12 km Tatranský národní park přibližně 12 km Muzeum Ždiarský dům přibližně 13 km Gubałówka přibližně 14 km Sarnia Skała přibližně 14 km Kasprův vrch přibližně 15 km Pleso Morskie Oko přibližně 15 km Vodopád Siklawica přibližně 15 km Chata u Zeleného plesa přibližně 15 km Kříž na vrcholu Giewontu přibližně 16 km Bachledka SKI & SUN přibližně 16 km Velké Hincovo pleso přibližně 17 km Trhy v Nowom Targu přibližně 18 km Belianská jeskyně přibližně 18 km Hrad Niedzica přibližně 19 km Obrovský vodopád přibližně 19 km Popradské pleso přibližně 19 km Hrad Czorsztyn přibližně 19 km Vrch Kriváň přibližně 20 km Vodopád Skok přibližně 20 km Symbolický cintorín u Popradského plesa přibližně 20 km Splav Dunajca přibližně 20 km Dolina Kościeliska přibližně 20 km Ledový palác na Hrebienku přibližně 21 km Pomník Organy Władysława Hasiora přibližně 21 km Aquapark Chocholowskie Termy přibližně 21 km Ski resort Tatranská Lomnice přibližně 21 km Ski Museum přibližně 22 km Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica přibližně 22 km Zábavní park Tricklandia přibližně 22 km Štrbské pleso přibližně 23 km Červený klášter přibližně 24 km Bystrá přibližně 24 km Podbanské SKI přibližně 25 km Juráňova dolina přibližně 25 km Kaple Bulandy přibližně 25 km Skipark Oravice přibližně 26 km Národní park Gorce přibližně 26 km Ski Vyšné Ružbachy přibližně 29 km Ostrý Roháč přibližně 29 km Středověká osada Šoldov přibližně 29 km Roháčská plesa přibližně 29 km Roháče - Spálená přibližně 30 km Zámeček Strážky přibližně 31 km Ski Vitanová přibližně 31 km Snowpark Lučivná přibližně 31 km Važecká jeskyně přibližně 32 km Kežmarský hrad přibližně 32 km Dřevěný artikulární kostel Kežmarok přibližně 32 km Lopušná Dolina přibližně 32 km Muzeum Pribylina přibližně 33 km Muzeum oravské dědiny přibližně 33 km Brestovská jeskyně přibližně 33 km Aquacity Poprad přibližně 33 km Travertínový kráter přibližně 33 km Rabkoland přibližně 33 km Lázně Vyšné Ružbachy přibližně 34 km Medvědí štola přibližně 35 km Obec Jablonka přibližně 35 km Thermal Park Vrbov přibližně 36 km Aquaspa Gánovce přibližně 36 km Žiar - Dolinky přibližně 38 km Ski Litmanová přibližně 38 km Nestville Park přibližně 38 km Rozhledna Mogielica přibližně 39 km Dřevěný Kostel všech svatých přibližně 39 km Ski Kubašok přibližně 39 km Jarabinský průlom přibližně 39 km Oravská přehrada přibližně 40 km Zámeček Liptovský Hrádok přibližně 41 km Hrádocké arboretum přibližně 42 km Skanzen Stará Ľubovňa přibližně 43 km Hrad Stará Ľubovňa přibližně 43 km Hraničné - dřevěný artikulární kostel přibližně 43 km Vodní mlýny Oblazy přibližně 44 km Koupaliště Liptovský Ján přibližně 45 km Rezervace lidové architektury přibližně 45 km Dolina Suchá Belá přibližně 45 km ZOO Kontakt přibližně 46 km Ski Opalisko přibližně 46 km Ski Ľubovnianské Lázně přibližně 46 km Kart Centrum Liptov přibližně 46 km Vernár - Studničky přibližně 46 km Aquapark Tatralandia přibližně 46 km Levočská dolina přibližně 46 km Ohniště přibližně 46 km Stanišovská jeskyně přibližně 47 km Socha Krista v Kline přibližně 47 km Prosiecká dolina přibližně 48 km Ruina Kláštorisko přibližně 48 km Národní park Slovenský ráj přibližně 49 km Levoča přibližně 49 km Ski Javorovica přibližně 49 km Králova Hola přibližně 49 km Tomášovský výhled přibližně 50 km Vodopád pod Orlovou přibližně 50 km