Stylový odpočinek se snídaní v butikovém hotelu Da Vinci v Mariánských Lázních, s možností sauny a platností do prosince 2023

Hotel DaVinci - Mariánské Lázně, Mariánské Lázně Hotel DaVinci - Mariánské Lázně, Mariánské Lázně (mapa)

Cena od 2 590 Kč Koupit od 2 590 Kč

od 2 590 Kč

Až 35 % sleva Běžná cena: 4 000 - 6 000 Kč

Nákupem získáte minimálně 2590 bodov

Dlouhá Platnost

Úsměv Mony Lisy už není záhadou! Stejně blaženě se totiž tváří hosté hotelu Da Vinci v Mariánských Lázních. Dopřejte si také péči hotelu který vám svými designovými pokoji, bohatou polopenzí a 20% slevou na hotelové procedury vykouzlí úsměv na tváři. Na kolonádu to máte čtvrt hodinky pěšky.

Uložit Sledovat Sdílet

9,0

Vynikající hodnocení

8 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

Varianty se saunou

Varianty se saunou

Slavkovský les - výlety pěšky i na kolech

Slavkovský les - výlety pěšky i na kolech

Bohaté snídaně

Bohaté snídaně

Nedaleko Rudolfova a Ferdinandova pramene

Nedaleko Rudolfova a Ferdinandova pramene

nebo si vyberte z následujících možností

2 noci
2 590 Kč

2 noci
3 290 Kč

3 noci
4 590 Kč

Nákupem získáte minimálně 2590 bodov

Hotel DaVinci - Mariánské Lázně

O hotelu 


DaVinci je butikový hotel v nově zrekonstruované vile z konce 19.stol. Je situován na okraji centra města, v blízkosti centrálního parku s Ferdinandovou kolonádou. Snahou bylo vytvořit spíše relaxační dovolenkovou atmosféru, kde si klienti mohou vychutnat atmosféru Mariánských lázní, ale bez nádechu medicínského pobytu. Nejedná se tedy o klasické sanatorium, jako u většiny hotelů v Mariánských Lázních, a proto hotel nemusí být vhodný pro klienty, kteří hledají lázně s lékařským ošetřením.

Vyhledáván je hosty, kteří chtějí strávit relaxační dovolenou s wellness službami, a přitom oceňují
individuální přístup a soukromí při procedurách či saunování. Aktivnější hosté pak ocení blízkou polohu přírodních parků, minipivovaru, bowlingu, přírodního koupaliště, a v neposlední řadě I krátkou vzdálenost k autobusovému a vlakovému nádraží, odkud vyjíždí každých 30 min. spoje na zámek Kynžvart, do Františkových lázních a jiných výletních míst.

Hotelové Spa je koncipováno jako intimní privátní wellness centrum, vždy rezervované pouze pro klienty jednoho pokoje. Mnoho klientů právě možnost soukromí oceňuje, na rozdíl od prostředí větších sanatorií, kde pobyty nejsou pojímány jako relaxační dovolená, ale spíše jako léčebný pobyt v lékařském zařízení. Z toho důvodu v hotelu nabízí též pouze procedury, které působí blahodárně nejen na tělo, svaly, klouby, ale musí mít I relaxační a odpočinkový charakter. V nabídce tedy nenajdete např. plynové injekce apod. Přesto jsou zde schopni pomoci od zatuhlých svalů, bolavých kloubů, a nebo jen uvolnit tělo relaxační aroma masáží. V nabídce najdete i tzv. Rituály, kdy se ošetření skládá z několika nakombinovaných procedur.

Kontakt

Hotel DaVinci - Mariánské Lázně

Hotel DaVinci - Mariánské Lázně

Plzeňská 97/2
35301 Mariánské Lázně
Česká republika
+420 352 676 616, +420 352 676 612

hotel@hoteldavinci.cz
www.hoteldavinci.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Zážitky, které vylepší váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat