Dovolená v Hotelu Hukvaldy s neomezeným wellness a polopenzí pro dva

Hotel Hukvaldy, Beskydy - Hukvaldy

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Dovolená v Hotelu Hukvaldy s neomezeným wellness a polopenzí pro dva

Hotel Hukvaldy, Beskydy - Hukvaldy Hotel Hukvaldy, Beskydy - Hukvaldy (mapa)

Ukončené od 3 590 Kč

od 3 590 Kč

Až 14 % sleva Běžná cena: 3 690 - 16 990 Kč

Víte, kde se narodil skladatel Leoš Janáček? V Hukvaldech. A kde se nachází jeden z nejmohutnějších hradů na Moravě? V Hukvaldech. A kde zažijete báječné podzimní, jarní či letní dny, i neomezený wellness, delikátní jídlo a mnoho možností výletů? Ano, správně, v Hukvaldech! Máte to za jedna. Teď jen zabalit kufry a vyrazit vstříc novým zážitkům až na 8 dní.

8,1

Velmi dobré hodnocení

26 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

Uprostřed historické obce Hukvaldy

Uprostřed historické obce Hukvaldy

Neomezený vstup do bazénu a vířivky

Neomezený vstup do bazénu a vířivky

1x vstup do finské a infrasauny

1x vstup do finské a infrasauny

Hrad Hukvaldy s parkem s daňky a muflony

Hrad Hukvaldy s parkem s daňky a muflony

Hotel Hukvaldy

 • sauna sauna
 • vířivka vířivka
 • WiFi připojení WiFi připojení
 • vana vana
 • dostupnost bez auta dostupnost bez auta
 • polopenze polopenze
 • bezplatné parkování bezplatné parkování
 • neomezené wellness neomezené wellness

Překrásná, okouzlující příroda zahalená do bílé čepice, osvobozující výhledy do okolí a nekonečná pohoda s nádechem romantiky. Přesně taková dovolená Vás čeká ve známém severomoravském městečku, ležícím v samém podhůří malebných Beskyd na úpatí Palkovických hůrek.

Hukvaldy

Objevte historické městečko Hukvaldy, jemuž dominuje jeden z nejmohutnějších hradů na Moravě se stejnojmenným názvem.

O hotelu

8 dní můžete strávit v této atraktivní oblasti a užívat si nekonečné pohostinnosti Hotelu Hukvaldy, s výhledem do okolí i na zříceninu hradu.neomezeným wellness pro Vás bude pobyt ve spojení s procházkami na čerstvém vzduchu a poznáváním turisticky zajímavých míst v rodném kraji Leoše Janáčka, doslova balzámem pro duši. Ubytování

Hotel nabízí ubytování v útulných 2lůžkových pokojích s vlastní koupelnou s vanou a WC. Příjemný komfort zajišťuje možnost regulace teploty podlahy a spojení se světem pomocí vysokorychlostního internetu. 

Hotelová restaurace

Polopenze se podává v hotelové restauraci, jejíž prostory jsou koncipovány tak, aby se v ní hosté cítili maximálně příjemně a krom snídaní a večeří zašli na výtečnou kávu, a to i spolu se svými dětmi, které mají možnost pohrát si v dětském koutku. 

Hotel disponuje také nově zrekonstruovaným vinným sklípkem se zachovalými prostory původní vinárny, kde máte jedinečnou příležitost ochutnávky archívních vín z jižní Moravy.

Wellness centrum

Wellness centrum je pro Vás přístupné po celou dobu pobytu neomezeně a nabízí možnost koupání v bezbariérovém bazénu o teplotě 28°C s výkonným dvoutryskovým protiproudem, příjemnou relaxaci ve whirlpool s hydromasáží až pro osm osob, ale i vzpruhu pro Vaše tělo ve finské či infrasauně.

Volný čas

Beskydy nabízí ideální podmínky pro zimní radovánky a výlety do okolí i exotiku. 

Tropic Hukvaldy (otevřeno celoročně) se bude líbit Vám i Vašim dětem, nabízí prohlídku asijské zahrady, tropických skleníků, exotických rostlin a zvířat, brouků, krabů, motýlů, mušlí atd. Děti pak obzvláště nadchnou vodní atrakce jako je potůček, vodní kola, překlápěčky, fontány i vodopád. Uvidíte tu také masožravé rostliny a kaktusy, mluvícího ptáka Loskuták a papoušky Aru, Žaka, Eklectuse i papouška Kakadu, který umí nejen mluvit, ale i mávat či tančit.

Zajímavé jsou i 3 naučné stezky – Janáčkova lavička, Hradní vrch a Palkovické hůrky a za návštěvu pak rozhodně stojí Rožnov pod Radhoštěm, který Vám krom krásného náměstí T. G. Masaryka nabídne i slavné Valašské muzeum v přírodě, s jedním z nejstarších skanzenů v Evropě, s největším souborem lidových staveb u nás, ale i ukázkami tradičních řemesel.

Tipy na výlet

 • Technické muzeum Tatra v Kopřivnici
 • Jeskyně Šipka
 • Ostrava
 • Lysá hora
 • Radhošť
 • Hradec nad Moravicí

Zimní radovánky

Pokud byste si chtěli zajet zalyžovat, máte možnost navštívit Ski areál Palkovice, který je vzdálen 20 minut autem. V areálu jsou dvě sjezdové tratě, mezi nimiž prochází lyžařský vlek Garaventa s kapacitou 700 osob za hodinu. Délka velké sjezdovky je 386 m s převýšením 108 m. Nachází se zde také malá sjezdovka o délce 230m, na které jsou umístěny dva vleky pro lyžaře začátečníky a děti o celkové kapacitě 250 přepravených osob/hod. Blízko sjezdovky je bezplatné parkoviště s kapacitou cca 100 osobních automobilů.

www.hotelhkvaldy.cz

Kontakt

Hotel Hukvaldy

Hotel Hukvaldy

Hukvaldy 24
73946 Hukvaldy
Česko
+420 558 640 834, +420 725 174 008

hotelhukvaldy@gmail.com
www.hotelhukvaldy.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Hrad Hukvaldy přibližně 2 km Včelařský naučný areál přibližně 5 km Miniarboretum přibližně 6 km Regionální muzeum přibližně 7 km Aquapark Olešná přibližně 7 km

Zřícenina hradu Šostýn přibližně 7 km Vodní nádrž Olešná přibližně 7 km Hrad Štramberk přibližně 9 km Muzeum Frenštát pod Radhoštěm přibližně 10 km Naučná stezka Beskydské nebe - Život v korunách stromů přibližně 11 km Pohankový mlýn ŠMAJSTRLA přibližně 13 km Dřevěný kostel sv. Prokopa a Barbory přibližně 13 km Rozhledna Velký Javorník přibližně 13 km Golfofé hřiště Čeladná přibližně 14 km Satinský vodopád přibližně 16 km Radhošť přibližně 16 km Bystrý vodopád přibližně 16 km Vyhlídková stezka na Pustevnách přibližně 17 km Pustevny přibližně 17 km Beskydský pivovárek přibližně 17 km Čertův mlýn přibližně 18 km Výroba svíček Unipar přibližně 19 km Zřícenina hradu Rožnov přibližně 22 km Večery pod hvězdami přibližně 25 km Ski Bílá přibližně 28 km Rozhledna Sůkenická přibližně 30 km Sudopark přibližně 32 km Ski areál Kyčerka přibližně 32 km Zbrašovské aragonitové jeskyně přibližně 36 km Korňanský ropný pramen přibližně 36 km Zóna Snow přibližně 36 km Hrad v Kończycach Małych přibližně 38 km Ski Ráztoka přibližně 39 km Palác v Zebrzydowiciach přibližně 39 km Kamenné koule přibližně 40 km Zřícenina kostela Všech svatých přibližně 40 km Palác ve městě Wodzisław Śląski přibližně 44 km Muzeum lyžování přibližně 46 km Vodní park Tropikana přibližně 46 km Kysucké muzeum Čadca přibližně 47 km Muzeum trofejí Adama Małysze přibližně 47 km Rozhledna Marťákův kopec přibližně 47 km Trojmezí Hrčava přibližně 48 km