„U MÉĎŮ“ Pohoda v rodinném penzionu na Šumavě u Lipna, s polopenzí, wellnessem a bazénem

Penzion restaurant U Méďů, Lipno - Horní Planá

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

„U MÉĎŮ“ Pohoda v rodinném penzionu na Šumavě u Lipna, s polopenzí, wellnessem a bazénem

Penzion restaurant U Méďů, Lipno - Horní Planá Penzion restaurant U Méďů, Lipno - Horní Planá (mapa)

Ukončené 3 990 Kč

3 990 Kč

Až 28 % sleva Běžná cena: 5 600 Kč

Pobyt za rozumnou cenu - 3 dny/2 noci na Lipně v rodinném penzionu, s chutnou kuchyní, wellness, vnitřním soukromým bazénem a dalšími možnostmi vyžití. Vhodný pro všechny věkové kategorie, pro jednotlivce i skupiny, na aktivní i pasivní odpočinek, pro pohodu, radost i jako dárek. Platnost až do 30.5.2024! Využijte zázemí penzionu a velkých možností v jeho okolí. Těšíme se na vás.

9,6

Vynikající hodnocení

36 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

3 dny/2 noci relaxace U Méďů, na čistém vzduchu a s dlouhou platností kupónu

3 dny/2 noci relaxace U Méďů, na čistém vzduchu a s dlouhou platností kupónu

Při včasném objednání možnost výběru pokoje s perličkou a chromoterapií

Při včasném objednání možnost výběru pokoje s perličkou a chromoterapií

 Wellness procedury, bazén s možností vlastního rozhodnutí

 Wellness procedury, bazén s možností vlastního rozhodnutí

Výlety po okolí,<strong>&nbsp;</strong>příroda, lesy, vodní plochy, cyklotrasy, turistika, lyže, skiareály, rozhledny, atd.

Výlety po okolí, příroda, lesy, vodní plochy, cyklotrasy, turistika, lyže, skiareály, rozhledny, atd.

Nabídka je ukončená.

Penzion restaurant U Méďů

  • polopenze polopenze
  • bezplatné parkování bezplatné parkování

JARO LÉTO PODZIM ZIMA

Lokalita Lipenska je při výběru trávení volna a dovolené stále oblíbenější destinací. Penzion restaurant U Méďů se nachází právě v nejvíce vyhledávané části Šumavy a nejširší části Lipna. Svoji polohou v jejím středu umožňuje široký výběr možností pasivní i aktivní relaxace pro všechny věkové skupiny. Na své si zde přijdou rodiče s dětmi, jedinci, dvojice, skupiny, sportovci, senioři  aj.. Možnost výletu i do blízkého Rakouska a Německa. Využijte zázemí penzionu a širokých možnosti okolí. Seznamte se  s nabídkou penzionu, kde rádi zodpoví i vaše dotazy a poradí. Co neumí – zajistí. Penzion U Méďů se na vás těší.   Jaro, léto, podzim, zima U Méďů je vždy prima.

 

Ubytování 

K dispozici jsou pokoje dvoulůžkové, třílůžkové, ale i čtyřlůžkové. Z většiny pokojů je krásný výhled na jezero Lipno a jeho okolí. Všechny mají vlastní sociální zařízení a polovina z nich je vybavena i relaxační vanou s perličkou a chromoterapií.

 

Wellness a bazén

K odpočinku, relaxaci, uvolnění atd. je možnost použití  WELLNESSU PENZIONU I S BAZÉNEM.  Z procedur si můžete vybrat  whirlpool, infrasaunu, bylinkovou parní lázeň, relaxační koupele  (v malém bazénku).   Přiobjednat lze i masáže - v rámci možnosti obsazenosti a maséra.

 

Gastronomie

Snídaně I večeře jsou s výběrem a s obsluhou. Probíhají v prostorách místní restaurace penzionu. Celoroční, prosklená terasa umožňuje příjemné posezení s nádherným výhledem na jezero. Pro rodiče s dětmi je k dispozici dětský koutek.

 

Tipy na výlety

Možnost najít si aktivitu dle svých představ je  ideální. Přímo se nabízí: Pěší turistika a nordic walking (novinka 2021 přírodní stezka kolem jezera Olšina v prostoru který patřil armádě a kam se dříve nesmělo), cykloturistika  a koloběžkáři (další nově úseky), rybaření, houbaření, fotografování, atd... Na své si přijdou i návštěvníci rozhleden a vyhlídek (horkou novinkou je rozhledna výšky 37m na Dobré vodě v Horní Plané), zájemci o přírodu a místní zajímavosti, zajímavosti z CHKO, výletníci jezdící po historických a kulturních památkách, milovníci adrenalinu aj... S ohledem na polohu penzionu je kousek do vnitrozemí, sousedního Rakouska  i Německa.

 

V penzionu vám se vším rádi poradí.

 

Zima a lyžování

I zimní období nabízí výběr relaxace. Zimní procházky, lyžování na běžkách, sjezdové lyžování, bruslení na zamrzlém jezeře atd., atd.. V blízkosti jsou zimní lyžažská střediská Marta Frymburk, Lipno-Kramolín, Hochficht, Mitterdorf, Sternstein a Schöneben.  Lyžařské středisko Hochfichtu je v lokalitě největší a nejkvalitnější.  Vyhovuje I náročným požadavkům a splňuje podmínky FIS.  Pro bežkaře se protahují běžecké stopy. Jedno z nástupních míst je i u Penzionu U Méďů.  Bílá stopa na naší straně ČR je propojena i se stopou rakouskou (Schöneben).  Volba tras je velká. Zamrzlé Lipno, umožní největší bruslařské kluziště v republice. Udržují se bruslařské dráhy, hřiště atp.  Hodně se rozšiřuje i chůze se sněžnicemi. 

 

Kontakt

Penzion restaurant U Méďů

Penzion restaurant U Méďů

Hůrka 72
38226 Horní Planá
Česko
+420 605 779 606

umedu@nalipne.cz
www.penzion-umedu.cz
Zobrazit partnerskou stránku