Relax v KurHotelu Brussel **** ve Františkových Lázních s polopenzí, bazénem, saunou a lázeňskými procedurami

KurHotel Brussel, Františkovy Lázně KurHotel Brussel, Františkovy Lázně (mapa)

Cena od 5 440 Kč Koupit od 5 440 Kč

od 5 440 Kč

Běžná cena: 5 440 - 12 990 Kč

Nákupem získáte minimálně 5440 bodů

Život sladký jako slavné pralinky na vás nečeká v belgickém Bruselu, ale v českých Františkových Lázních. Všech neduhů, stresu a starostí se snadno zbavíte v KurHotelu Brussel, který je připraven zahrnout vás přepychovou péčí. V kombinaci s procházkami a odpočinkem v lázeňských parcích a všudypřítomným klidem pro vás pobyt ve Františkových Lázních bude duševním i fyzickým balzámem.

Uložit Sledovat Sdílet

7,1

Velmi dobré hodnocení

14 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

Nejnovější a nejmodernější spa hotel v lázních

Nejnovější a nejmodernější spa hotel v lázních

V bezprostřední blízkosti centra

V bezprostřední blízkosti centra

Volný vstup do bazénu a sauny

Volný vstup do bazénu a sauny

Bohatá polopenze

Bohatá polopenze

nebo si vyberte z následujících možností

Nákupem získáte minimálně 5440 bodů

KurHotel Brussel

O hotelu

Přímo v centru, ale přeci daleko od shonu a velkého městského ruchu leží jeden z nejnovějších a nejmodernějších spa hotelů ve Františkových Lázních. Kurhotel Brussel byl postaven v roce 2009 v bezprostřední blízkosti centra města a svým hostům nabízí nejen komfortní ubytování v 4* standardu, ale i rozsáhlou nabídku služeb pro harmonizaci těla a duše.

Ubytování

Čtyřhvězdičkový hotel disponuje dvoulůžkovými pokoji, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Pokoje obsahují vše potřebné pro klidný a pohodlný pobyt. Při odpočinku na pokoji jistě oceníte volné připojení k Wi-Fi síti a kabelovou televizi.

Gastronomie

Každé ráno se můžete těšit na bohaté bufetové snídaně s čerstvým sladkým i slaným pečivem, voňavou kávou, horkým čajem, čerstvými džusy, sýry, salámy, šunkami, cereáliemi, zkrátka vším, co máte rádi a po dni, který strávíte procházkami po kolonádách či výletech po okolí, přijde vhod teplá, servírovaná večeře, kterou si vyberete z menu. Restaurace funguje po celý den, můžete ji tedy využít i v čase obědů. 

Wellness

Během pobytu vaše tělo projde královskou péčí zahrnující lázeňské procedury a fantastickou relaxaci v moderně vybaveném wellness centru s bazénem, saunou a fitness.

Tipy na výlety

Františkovy Lázně

Vznik lázeňského města a Lázní se datuje až k roku 1793. Architektura městských budov se řadí do období klasicismu, což znamená, že turisté mají pocit, jako by se vrátili v čase o několik let zpět. Lázně jsou ideálním a příjemným místem pro osoby se zdravotními potížemi jako jsou například nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti, nemoci trávicího ústrojí, nemoci nervové a kožní.

 

Chlapec s rybou 

Malého Františka naleznete před společenským domem. Originál se však skrývá v městském muzeu. K chlapci se také váže legenda. Ta předpovídá každé ženě, která se dotkne na soše levého palce u nohy, že do roka otěhotní.

Aquaforum

Pokud chcete relaxovat a zároveň se pobavit, jistě Vás zaujme známe Aquaforum, ve kterém naleznete plavecké bazény, odpočinkové vířivky, ale také i tobogány. Pokud Vás však omrzí vodní atrakce, uvolněte své tělo například v místní sauně.

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

Kurhotel Brussel

Kontakt

KurHotel Brussel

KurHotel Brussel

Anglická 515/4A
35101 Františkovy Lázně
Česko
+420 351 013 200

info@kurhotel-brussel.com
kurhotel-brussel.com
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat