Grand Hotel Sergijo Residence**** superior - lázeňské a unikátní detox pobyty s procedurami

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior, Slovensko - Piešťany

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior - lázeňské a unikátní detox pobyty s procedurami

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior, Slovensko - Piešťany Grand Hotel Sergijo Residence**** superior, Slovensko - Piešťany (mapa)

Ukončené od 4 581 Kč

od 4 581 Kč

Až 41 % sleva Běžná cena: 5 621 - 17 858 Kč

Elegantní prostory s 26letou historií, luxusní doplňky, oceněný anglický bar. Grand Hotel Sergijo Residence**** superior se však pyšní i titulem 1. hotelu, který nabízí speciální detox program podle světových klinik. Nebo dáte přednost maximálnímu hýčkání během lázeňského pobytu? V obou případech je pro vás připraven bohatý balíček plný wellness, procedur a vynikajícího jídla.

7,9

Velmi dobré hodnocení

439 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

Bezplatný transfer do lázní hotelovým taxi až 2x denně

Bezplatný transfer do lázní hotelovým taxi až 2x denně

Ke každému pobytu balíček procedur a neomezený vstup do fitness

Ke každému pobytu balíček procedur a neomezený vstup do fitness

Bohatá polopenze během pobytu

Bohatá polopenze během pobytu

Finalista mezi nejlepšími hotelovými bary v International Hospitality Award 2020

Finalista mezi nejlepšími hotelovými bary v International Hospitality Award 2020

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Nabídka je ukončená.

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior

 • sauna sauna
 • vířivka vířivka
 • WiFi připojení WiFi připojení
 • dětské hřiště dětské hřiště
 • fitness centrum fitness centrum
 • restaurace restaurace
 • hotelový bar hotelový bar
 • recepce 24 hodin denně recepce 24 hodin denně
 • vlastní parkování vlastní parkování
 • balkon balkon
 • polopenze polopenze
 • all inclusive all inclusive
 • bezplatné parkování bezplatné parkování
 • masáž masáž
 • lázeňské procedury lázeňské procedury

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior 

Luxusní butikový hotel s historií. Změnil zaměření a vynovil interiéry a exteriéry a stál se hotelem pro dospělé se službami, které poskytuje jen ubytovaným a klubovým hostům. Elegantní interiéry v klasickém rustikálním stylu, luxusní doplňky, obrazy, designové doplňky v exteriérech nabízí krásné prostředí pro odpočinek, oslavu či event.

Samotná poloha hotelu u jezera Sĺňava ve slavném lázeňském městě Piešťany s 200letou historií předurčuje hotel jako místo pro ty, kteří si potřebují v komorní a bezpečné atmosféře menšího luxusního hotelu odpočinout od shonu, roboty a denních povinností.

Hotel získal mnohá ocenění kvality, designu a služeb. V roce. 2020 byl finalistou mezinárodní soutěže International Hospitality Award jako nejlepší hotelový bar. V roce. 2017-2019 byl nominován v mezinárodní soutěži International Hospitality Award mezi nejkrásnější butikové hotely. V roce. 2008 vyhrál 1.místo jako nejkrásnější hotelový bar Slovenska anglický lobby bar.

Hotel je členem skupiny malých elegantních hotelů světa: Small Elegant Hotels, kde můžete získat klubovým členstvím slevy a výhody iv dalších ve 450 hotelech skupiny SEH ve světě.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v elegantních pokojích v italském designu. Hotel má 25 pokojů a celková kapacita je 50 osob a 4 přistýlky. Hotel vyhledávají zejména hosté, kteří upřednostňují malý luxusní hotel s kvalitními službami, klubovou atmosféru a přírodní prostředí. Ubytování sestává ze 2 apartmánů, 11 2-lůžkových deluxe pokojů s balkonem, 8 2-lůžkových pokojů classic bez balkonu, 1 3-lůžkového pokoje classic bez balkonu a 2 jednolůžkových pokojů s dvoulůžkem šířky 160 cm, a to vše v elegantním klasickém vybavení.

Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí o velikosti 200 x 220 cm, nočními stolky, psacím stolkem se sezením, televizí i částí k odpočinku, která sestává z křesel či pohovky a malého stolku. Pokoje jsou v různých barvách dle patra v klasickém italském designu. De-luxe pokoje jsou s originálními obrazy a elegantními doplňky, stejně jako několik klasických pokojů. Pro delší pobyt jsou vhodné prostornější apartmány se 2 samostatnými pokoji, dvoubalkonem s výhledem na fontánu a řeku Váh.

Hotel se nachází v parkové části s pěknou výsadbou, okna jsou směrována do zahrady či k jezeru. V okolí je svěží vzduch a spousta možností k procházkám a cykloturistice na cestě kolem jezera Sĺňava jen pár kroků od našeho hotelu.

Restaurace

V restauraci MILLENIUM v hotelu Grand Hotel Residence**** si vychutnáte jedinečnou moderní kuchyni a kulinářské umění kuchařů.

Kuchyně je lehká, zdravá a přitom gastronomicky poutavá. Nechte se hýčkat lahůdkami té nejvyšší úrovně v restauraci se stylovou atmosférou. Jídla připravují z místních surovin, používají čerstvé maso ze slovenských farem či od rakouských dodavatelů. Některá jídla připravují technikou sous-vide, která si klade za cíl maximalizovat chuť, texturu a nutriční hodnotu jídel.

Hotel nabízí stravování formou bufetových stolů během pobytových balíčků s elegantním prostíráním a bohatou nabídkou. Novinkou je při detox pobytech speciální detox strava s individuálně připravenými recepturami světových odborníků s komplexním pitným režimem.

Privátní butikové wellness

Grand Hotel Residence**** je první 5D hotel zaměřený na DETOX pobyty v délce od 3 do 21 dnů se speciálním 5D Detox programem podle světových DETOX klinik. V nabídce jsou velmi oblíbené romantické pobyty, kde vás překrásné prostředí hotelu okouzlí a můžete jednoduše relaxovat ve dvou. Vybrat si můžete z několika kategorií pokojů a služeb od lázeňských po pobyty wellnes či Royal s bahenními lázněmi.

MASÁŽE a BAHENNÉ ZÁBALY v hotelu nabízejí od 8:00 do 21:00 hodin. Termíny se pro vás rezervují při nástupu.
V BUTIKOVÉM PRIVÁTNÍM WELLNES naleznete finskou saunu, jacuzzi, wellnes sprchy, relaxační místnost s občerstvením. Denně od 10:00 do 22:00. a jen pro ubytované hosty.

Kontakt

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior

Grand Hotel Sergijo Residence**** superior

Odborárska 7
921 01 Piešťany-Banka
Slovensko
+421 33 773 13 12, +421 911 814 378

hotel@sergijo.sk
www.hotelresidence.sk
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Monza Indoor Kart přibližně 2 km Vojenské historické muzeum - Piešťany přibližně 4 km Čertova pec přibližně 6 km Zoofarma Nový Zéland přibližně 9 km Šikmá věž ve Vrbovém přibližně 10 km

Nitrianská Blatnica - rozhledna na Marhátu přibližně 11 km Park miniatur Podolie přibližně 13 km Slovanské Hradiště Bojná - Valy přibližně 13 km Lyžařské středisko Bezovec přibližně 13 km Hvězdárna a planetárium M. R. Štefánika přibližně 17 km Hlohovský zámek přibližně 17 km Čachtický hrad přibližně 18 km Topoľčianský hrad přibližně 19 km Skipark Kálnica přibližně 22 km Zřícenina Katarínka přibližně 22 km Hrad Dobrá Voda přibližně 23 km Zámeček Dolná Krupá přibližně 23 km Mohyla M.R.Štefánika přibližně 23 km Hrad Beckov přibližně 25 km Historická knihovna rodu Apponyiovců přibližně 26 km Oponický hrad přibližně 28 km Relax Aqua & Spa přibližně 28 km Malá synagoga v Trnavě přibližně 28 km Kostel sv. Heleny přibližně 28 km Gazdovský dvůr přibližně 29 km Kostel svatého Michala archanděla přibližně 29 km Smolenický zámek přibližně 30 km Hradisko Zobor přibližně 32 km Jeskyně Driny přibližně 32 km Hrad Branč přibližně 32 km Hrad Korlátko přibližně 33 km Vyhlídková věž Poľana přibližně 33 km Hrad Gýmeš přibližně 34 km Záruby přibližně 34 km Botanická zahrada Nitra přibližně 35 km Zámeček Sobotiště přibližně 36 km Habánský dvůr v Sobotišti přibližně 36 km Rozhledna na Velkém Lopeníku přibližně 39 km Trenčianský hrad přibližně 39 km Zubří obora přibližně 39 km Zámeček v Budmericích přibližně 40 km Zámeček Pustý Chotár přibližně 42 km Rodný dům Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka přibližně 42 km Hrad Červený Kameň přibližně 42 km Termální koupaliště Vincov les přibližně 42 km Renesanční zámeček v Galantě přibližně 42 km Plavecký hrad přibližně 42 km Plavecká jeskyně přibližně 42 km Vlastivědné muzeum Galanta přibližně 43 km Šranecké písky přibližně 43 km Zámeček Mojmírovce přibližně 44 km Zřícenina hradu Uhrovec přibližně 45 km Lázně Trenčianské Teplice přibližně 45 km Zámek Topoľčianky přibližně 46 km Město Modra přibližně 47 km Mauzoleum rodiny Migazzi přibližně 47 km Muzeum včelařství přibližně 48 km Arborétum Mlyňany přibližně 48 km Koupaliště Retro Thermal přibližně 49 km Relaxační centrum Horné Saliby přibližně 49 km Kráľová u Sence (Sky Taxi) přibližně 49 km Mašekův mlýn přibližně 49 km Aquapark Senec přibližně 50 km