Krásné apartmány a nově otevřené wellness v srdci Vysokých Tater v klimatických lázních Granit Tatranské Sruby***

HOTEL GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY ***, Slovensko - Vysoké Tatry HOTEL GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY ***, Slovensko - Vysoké Tatry (mapa)

Cena od 6 970 Kč Koupit od 6 970 Kč

od 6 970 Kč

Až 35 % sleva Běžná cena: 10 571 - 17 178 Kč

Nákupem získáte minimálně 6970 bodů

Dlouhá Platnost

Na tomto místě budou vašimi společníky klid, výhled na hory a uklidňující příroda. Jen pár kroků od vás je i zastávka tatranské tramvaje, která vás odveze například. za krásami Štrbského plesa. Dopřejte si regeneraci ve výjimečné části Vysokých Tater, v Hotelu Granit Tatranské Sruby***. Připraví vám snídaně a večeře, ale doobjednat si můžete i oběd.

Uložit Sledovat Sdílet

9,0

Vynikající hodnocení

50 hodnocení

Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří si u nás zakoupili kupón.

Proč si vybrat tuto nabídku

Zrekonstruovaný hotel v srdci Vysokých Tater

Zrekonstruovaný hotel v srdci Vysokých Tater

U zastávky tatranské tramvaje

U zastávky tatranské tramvaje

Nové moderní wellness centrum a možnost procedur

Nové moderní wellness centrum a možnost procedur

Zdarma posilovna, billiard, stolní tenis

Zdarma posilovna, billiard, stolní tenis

Flexi nabídka

Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

Vyberte si z následujících 2 možností

2 noci
6 970 Kč

3 noci
10 338 Kč

2 noci
7 747 Kč

3 noci
11 634 Kč

Nákupem získáte minimálně 6970 bodů

Flexi nabídka
Kupón si můžete kdykoliv vyměnit za kredit. Zjistit více

HOTEL GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY ***

O hotelu

Tatranské Sruby jsou výjimečnou částí obce Vysoké Tatry a zároveň klidným zázemím rušného Smokovce a výborným východiskem pro turistiku v centrální části Vysokých Tater. Hotel Granit Tatranské Zruby - klimatické lázně  se nachází ve Vysokých Tatrách na úpatí Slavkovského štítu v nadmořské výšce 1000 m nm, na území Tatranského národního parku. 

Hotel poskytuje svým hostům nejen ubytovací a stravovací služby, ale také možnost regenerace při různých léčebných procedurách a masáži, jelikož se jedná o klimatické lázně s vlastní historií. Součástí Hotelu Granit je  nově vybudované oddělení rehabilitace , které bylo uvedeno do provozu v roce 2010.

Ubytování

Lůžková kapacita hotelu je 230 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích  s možností přistýlky. Součástí každého pokoje je barevné TV, rádio, vlastní sociální zařízení, sprcha a chladnička.

Pokoje jsou orientovány buď s výhledem na okolí Tatranských Srubů a v dálce lze vidět i Poprad, nebo na vstupní areál hotelu s výhledem na krásné tatranské štíty, které jsou jakoby na dosah.

APARTMÁN PRO 2 OSOBY S MOŽNOSTÍ 2 PŘISTÝLEK

Prostorný dvoupokojový apartmán s obývací místností s kuchyňským koutem a balkonem a ložnicí s manželkou postelí. Apartmán je vybaven televizorem, lednicí a Wi-Fi připojením.

NOVINKA: Wellness

Novinkou v lázních je moderní wellness, které pro hosty otevřeli v roce 2022. Najdete v něm 3 sauny (infrasauna, parní sauna, finská sauna, masážní bazén, oddechová zóna, perličková koupel, vany, skotské střiky). Vstup se doporučuje od 15 let.

Gastronomie

Návštěvníci a hosté si mohou vychutnat  snídani formou bohatých bufetových stolů   večeře formou výběru z více jídel.  Přímo na místě mají hosté možnost dokoupit si i obědy. Pro děti jsou připraveny dětské židle a dětské porce, za doplatek lze objednat klasickou porci. Chutná jídla a dezerty připravuje zkušený tým kuchařů v čele se šéfkuchařem s dlouholetou praxí.

Součástí moderní recepce je i  Lobby Bar. V jeho nabídce naleznete teplé i studené, alkoholické a nealkoholické nápoje. Příjemnou atmosféru dotváří krb, který vás zahřeje během vašeho podzimního pobytu. Pro náročnější je k dispozici VIP salonek přímo za barem, kde si můžete vychutnávat klidný večer u whisky a doutníku.

Volný čas

Pro děti je připraven  velký dětský koutek MACÍKOVO , který ohromí nejednoho dětského hosta. Venku na drobečky čeká i dětské hřiště.

Internet  je v hotelu zcela zdarma, bez hesla využitelný v celém prostoru a v každém patře. K dispozici jsou také knihovna, úschovna kol a posilovna. Dokonce si za poplatek umíte přímo v hotelu půjčit horské kolo. Hostům je také k dispozici  moderní herna Gameroom , kde si zdarma zahrajete kulečník či stolní fotbal a za poplatek X-box, AirHockey, šipky.

Rehabilitační procedury

Hotel nabízí možnost konzultace s lékařem, ale také baňkování a tejpování.

K dispozici jsou tyto rehabilitační a vodoléčebné procedury:

Vířivá koupel, perličková koupel, kanadská vana, spa vana, skotské střiky, elektromasážní přístroje (masážní křeslo, masážní postel, elektromasáž chodidel), sauna, klasická masáž, reflexní masáž, solárium, rašelinový solux, bioptropní lampa, inhalace s Vincentkou, oxygenoterapie, diadynamik, ultrazvuk, interferenční proudy, TENS proudy.

Přírodní léčivé zdroje

Klima lázní je horské, mírně stimulující, s tonizujícím účinkem vyšší polohy, kde je snížena tenze O2 a zesílena intenzita slunečního záření. Ovzduší je chladnější, ale poloha vylučuje prudké větry. Je výrazný teplotní rozdíl mezi dnem a nocí, což má výrazný stimulující účinek na organismus a jeho termoregulační systém.

Je zde  čistý, prakticky bezalergenový vzduch , výhodný pro alergiky a při léčení chorob dýchacích cest. Také příznivě působí na lidi se sníženou odolností vůči infekcím, hypochromní anémií, neurózami, neurovegetativní dystonií a nefixovanými hypertenzemi.

Základním léčebným faktorem je klimatoterapie doplněná o inhalační léčbu, balneoterapii, světloléčbu, elektroléčbu, léčebnou tělesnou výchovu, lymfodrenáž a masáže.

Aktivity v okolí

Turistika

Vysoké Tatry nabízí přes 600 km značených turistických stezek, které návštěvníkům umožňují poznávat ta nejkrásnější místa s fascinující flórou a faunou našich velehor. Vaše kroky může zamířit nejen do nádherných glaciálních dolin, na horské chaty, ke břehům tatranských ples s křišťálově čistou vodou, ale stejně tak i na vysokohorská sedla a tatranské vrcholy s magickými výhledy.

Za návštěvu stojí i nedaleký NP Slovenský ráj se známými roklemi průlom Hornádu, Suchá Belá, Kláštorisko, Velký Sokol, Kysel, Piecky a trochu adrenalinu můžete zažít i na známém Tomášovském výhledu.

Vrcholy:

Kasprov vrch, Přední Solisko, Velká Svišťovka, Jehněčí štít, Kriváň, Rysy, Slavskovský štít, Lomnický štít, Gerlachovský štít

Horské chaty:

Popradské pleso, Skalnatá chata, Plesnivec, Zamkovského, chata pod Rysy, Rainerova, chata u Zeleného plesa, Zbojnická, Téryho, Bílikova, chata pod Soliskem, Slezský dům

Tatranské doliny:

Furkotská, Mengusovská, Malá a Velká studená dolina, dolina Zeleného plesa, Javorová, Bělovodská

Tatranské jeskyně:

Belianská jeskyně, Važecká jeskyně

Zoologické zahrady:

Spišská Nová Ves, Wild park Velká Lomnice, minizoo Hotelu Hubert - Gerlachov

Tatranský národní park

Nejstarší a nejvíce navštěvovaný národní park na Slovensku založený v roce 1949, ve kterém se nachází nejvyšší štít Slovenska - Gerlachovský štít 2655 m nm Mezi nejvýznamnější symboly Vysokých Tater patří  kamzík  tatranský, svišť a orel skalní, ale najdete zde na rozdíl od Alp i medvěda , vlka nebo rysa.

Hrady a historické památky

Hrad v Kežmarku, Spišský Hrad, hrad ve Staré Ľubovni, zámeček Strážky, městská památková rezervace Spišská Sobota, kostel sv. Juraje ve Spišské Sobotě, Artikulární Kostel v Kežmarku, historické centrum města Levoča s kostelem sv. Jakuba, unikátní sklepy na brambory v Liptovské Tepličce, Geopark Neandertal v Gánovcích.

Muzea

Podtatranské muzeum v Popradu a expozice ve Spišské Sobotě, muzeum TANAPu v Tatranské Lomnici, Lyžařské muzeum Tatranská Lomnice, Tatranská galerie v Popradu, Galerie Encián na Skalnatém plese, Muzeum Ždiarsky múzejský múr Starém Smokovci, Muzeum veteránů – Mlýnice

Koupání

  • AquaCity Poprad (13 km)  - 13 termálních a relaxačních bazénů, tobogány, moderní wellness. 
  • Thermal park Vrbov  (20 km) – deset bazénů, z toho jsou čtyři dětské. Teplota vody v bazénech je od 26 – 38 °C.

Kontakt

HOTEL GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY ***

HOTEL GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY ***

Vysoké Tatry
06201 Vysoké Tatry
Slovensko
+421 52 426 71 23

Check in: 14.00 hod.
Check out: 10.00 hod.

recepcia.tz@granithotels.sk
granitzruby.sk
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Zábavní park Tricklandia přibližně 2 km Ledový palác na Hrebienku přibližně 4 km Obrovský vodopád přibližně 5 km Ski resort Tatranská Lomnice přibližně 7 km Ski Museum přibližně 7 km

Muzeum TANAPu Tatranská Lomnica přibližně 7 km Symbolický cintorín u Popradského plesa přibližně 9 km Chata u Zeleného plesa přibližně 9 km Popradské pleso přibližně 9 km Snowpark Lučivná přibližně 10 km Štrbské pleso přibližně 10 km Lopušná Dolina přibližně 10 km Aquacity Poprad přibližně 11 km Vodopád Skok přibližně 12 km Velké Hincovo pleso přibližně 12 km Bielovodské údolí přibližně 12 km Pleso Morskie Oko přibližně 12 km Středověká osada Šoldov přibližně 13 km Belianská jeskyně přibližně 14 km Aquaspa Gánovce přibližně 14 km Mickiewiczovy vodopády přibližně 14 km Vrch Kriváň přibližně 15 km Ski centrum Strednica Ždiar přibližně 16 km Muzeum Ždiarský dům přibližně 16 km Ski Kubašok přibližně 17 km Dřevěný artikulární kostel Kežmarok přibližně 17 km Kežmarský hrad přibližně 17 km Thermal Park Vrbov přibližně 17 km Bachledka SKI & SUN přibližně 18 km Važecká jeskyně přibližně 18 km Zámeček Strážky přibližně 19 km Kasprův vrch přibližně 21 km Obec Osturňa přibližně 21 km Tatranský národní park přibližně 21 km Podbanské SKI přibližně 22 km Dolina Suchá Belá přibližně 23 km Terma Bukovina přibližně 23 km Vernár - Studničky přibližně 23 km Sarnia Skała přibližně 24 km Snowlandia - Ledové bludiště přibližně 24 km Vodopád Siklawica přibližně 24 km Kříž na vrcholu Giewontu přibližně 25 km Aquapark Zakopane přibližně 25 km Ulice Krupówki přibližně 26 km Muzeum Karola Szymanowskiego přibližně 26 km Národní park Slovenský ráj přibližně 26 km Ruina Kláštorisko přibližně 26 km Zakopané přibližně 26 km Bystrá přibližně 27 km Králova Hola přibližně 28 km Tomášovský výhled přibližně 28 km Gubałówka přibližně 28 km Dolina Kościeliska přibližně 29 km Ski Vyšné Ružbachy přibližně 29 km Muzeum Pribylina přibližně 29 km SPA komplex Terma bania přibližně 30 km Vodopád pod Orlovou přibližně 30 km Dobšinská ledová jeskyně přibližně 30 km Levočská dolina přibližně 30 km Stratenský kaňon přibližně 30 km Chmarošský viadukt přibližně 31 km Tunel Kornela Stodolu přibližně 31 km Levoča přibližně 31 km SKI Telgárt přibližně 31 km Planina Geravy přibližně 31 km Splav Dunajca přibližně 32 km Travertínový kráter přibližně 33 km Sjezdovka Biele vody - Mlynky přibližně 33 km Šumiac - muzeum zvonů přibližně 33 km Meandr Hrona přibližně 33 km Lázně Vyšné Ružbachy přibližně 33 km Ostrý Roháč přibližně 33 km Vodní nádrž Palcmanská maša přibližně 33 km Červený klášter přibližně 34 km Goracy Potok přibližně 34 km Hrad Niedzica přibližně 34 km Muzeum Spiša přibližně 34 km Ski Gugeľ - Mlynky přibližně 34 km Juráňova dolina přibližně 34 km Roháčská plesa přibližně 34 km Hrad Czorsztyn přibližně 35 km ZOO Spišská Nová Ves přibližně 35 km Zámeček Markušovce a letohrádek Dardanely přibližně 35 km Zámeček Liptovský Hrádok přibližně 35 km Hrádocké arboretum přibližně 36 km Medvědí štola přibližně 36 km Nestville Park přibližně 37 km Pomník Organy Władysława Hasiora přibližně 37 km Roháče - Spálená přibližně 37 km Ohniště přibližně 38 km Skipark Oravice přibližně 38 km Aquapark Chocholowskie Termy přibližně 38 km Žiar - Dolinky přibližně 38 km Ski Rejdová přibližně 38 km Koupaliště Liptovský Ján přibližně 40 km Ski centrum Bačova Roveň přibližně 40 km Ski Polomka - Bučník přibližně 40 km Stanišovská jeskyně přibližně 40 km Travertínová kupa Sivá brada přibližně 41 km Jarabinský průlom přibližně 41 km Trhy v Nowom Targu přibližně 41 km Ski Ľubovnianské Lázně přibližně 41 km Ski Litmanová přibližně 41 km Skanzen Stará Ľubovňa přibližně 42 km Hrad Stará Ľubovňa přibližně 42 km Muzeum oravské dědiny přibližně 42 km Brestovská jeskyně přibližně 42 km Ski Opalisko přibližně 42 km Spišská Kapitula přibližně 42 km Hrad Muráň přibližně 42 km Spišský hrad přibližně 44 km Kart Centrum Liptov přibližně 44 km Ski Javorovica přibližně 45 km Zámeček a park v Hodkovcích přibližně 45 km Hraničné - dřevěný artikulární kostel přibližně 45 km Ski Vitanová přibližně 46 km ZOO Kontakt přibližně 46 km Ďumbier přibližně 46 km Aquapark Tatralandia přibližně 46 km Ski Čertovica přibližně 46 km Jeskyně mrtvých netopýrů přibližně 47 km Demänovská ledová jeskyně přibližně 47 km Kaple Bulandy přibližně 47 km Demänovská jeskyně svobody přibližně 47 km Funpark Žiarce přibližně 48 km FUN PARK Žiarce přibližně 48 km Národní park Gorce přibližně 48 km Vodní mlýny Oblazy přibližně 48 km Hrad Plaveč přibližně 49 km Vrchol Chopok přibližně 49 km Svatý kříž - dřevěný artikulární kostel přibližně 49 km První slovenské gymnázium přibližně 50 km

Mohlo by Vás zajímat