Chaloupka u Pekla Čertovina s ubytováním pro dva či rodinu ve stylové a tematické chaloupce, s polopenzí i vstupem do Wellness & Spa resortu Ráj

Peklo Čertovina - U Míši Kuličky, Vysočina - Hlinsko v Čechách

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Chaloupka u Pekla Čertovina s ubytováním pro dva či rodinu ve stylové a tematické chaloupce, s polopenzí i vstupem do Wellness & Spa resortu Ráj

Peklo Čertovina - U Míši Kuličky, Vysočina - Hlinsko v Čechách Peklo Čertovina - U Míši Kuličky, Vysočina - Hlinsko v Čechách (mapa)

Ukončené od 4 720 Kč

od 4 720 Kč

Až 7 % sleva Běžná cena: 4 920 - 33 260 Kč

Stylové ubytování U Míši Kuličky v resortu Pekla Čertovina u Hlinska vám nabídne takový komfort, že jemu podobný už nenajdete. Navíc si tu v pekelné restauraci pochutnáte na výtečné polopenzi. V jeho sousedství leží dětské hřiště i čertovská naučná stezka. Zážitkem pro vás bude i vstup do Wellness & Spa resortu Ráj nebo návštěva Pohádkové vesničky se slevou.

Zatím bez hodnocení

Zatím bez hodnocení

Garantujeme kvalitu!

Tato nabídka je u nás nová, zatím tedy nemá žádné hodnocení. Spoluprací jen s ověřenými partnery vám ale garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 55 872 hodnocení, jejich průměr je 8,7 z 10.

Proč si vybrat tuto nabídku

Ubytování pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 17,99 let zdarma

Ubytování pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 17,99 let zdarma

1× bábovka na uvítanou

1× bábovka na uvítanou

Stravování formou polopenze

Stravování formou polopenze

Vstup do nového Wellness & SPA resortu Ráj

Vstup do nového Wellness & SPA resortu Ráj

Peklo Čertovina - U Míši Kuličky

  • vířivka vířivka
  • polopenze polopenze
  • bezplatné parkování bezplatné parkování
  • vstup do wellness vstup do wellness

Nebe, peklo, ráj může být i vaše dovolená u Hlinska. Nebesky krásné okolí Vysočiny láká k výletům a navíc si s dětmi užijete romantiku bydlení v pohodlných mobilheimech. Říše pekelná je jen jedna. Na Čertovině u Hlinska! 

Nejlepší peklo široko daleko

To, že je Peklo Čertovina, nejlepší peklo široko daleko, potvrdil Zdeněk Troška, když si ho vybral pro natáčení své nové pohádky Čertoviny

Peklo Čertovina

Peklo, peklo, peklíčko, tam je vždycky teplíčko. Pohádkové peklo datuje svůj vznik do roku 666, kdy ďábelská posádka při svém putování světem ztroskotala nedaleko Hlinska, kde si postavila své útočiště se vším, co k peklu patří. 

Čertovinské peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Pekelné království se totiž rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry. Pod jednou střechou zde mohou návštěvníci zažít, ochutnat, vyzkoušet a spatřit opravdu mnoho. V celém interiéru vynikne skvělá práce českých řezbářů, truhlářů, kovářů i zedníků, na jejichž rukou peklo vyrostlo a díky níž je tak jedinečné a nenapodobitelné.

 Uvidíte trapírnu s trapidly, čertí školu, komůrky sedmi smrtelných hříchů i obří kotel!

V létě za pěkného počasí vás lesem povozí pekelný konibus.

Domů si pro sebe nebo své blízké můžete přinést milou vzpomínku z pekelného suvenýr shopu.

Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádky nejsou jen o Čertech, jak se přesvědčíte v pohádkové vesničce Podlesíčko. Při pobytu od dvou nocí máte vstup zdarma a navíc poukázky na oběd v restauraci hotelu Podlesí s krásným výhledem. 

Pohádková vesnička je zasazená do nádherné krajinné oblasti Českomoravské vrchoviny, která patří mezi ekologicky nejčistší oblasti naší země vůbec. 

Vezměte svou rodinu do vymazlené vesničky, poseté domečky laděnými do stylu obydlí pohádkových postaviček, skřítků, trpaslíků a jiných bytostí a užijte si nevšední zážitek s celou vaší rodinou v prostředí, kde se potkáte se Sněhurkou, Rákosníčkem, Budulínkem a dalšími bytostmi, které znáte nejen z večerníčků.

Tipy na výlety v okolí

Zdejší krajina láká nejen vášnivé pro turisty, kteří si užívají přírodních krás a zajímavostí kdykoliv během roku. 

Za návštěvu rozhodně stojí je Žďár nad Sázavou, který leží v CHKO Žďárské vrchy. Velice významnou památkou v tomto městě je poutní kostel sv. Jana Nepomuckého. Tento kostel na Zelené Hoře byl zapsán do Seznamu světového dědictví UNESCO.

Nenechte si ujít ani skanzen Veselý Kopec, osadu volně rozptýlených zemědělských usedlostí v původním krajinném prostředí. Ukázky bydlení, způsobu života a práce drobných zemědělců, lidové technické památky na vodní pohon. Pořádají se zde četné programy přibližující lidová řemesla, obyčeje i lidovou kulturu.

 

www.peklocertovina.cz

Kontakt

Peklo Čertovina - U Míši Kuličky

Medkovy kopce 32
53901 Hlinsko v Čechách
Česká republika
420 468 005 005, +420 725 732 890

ubytovani@peklocertovina.cz
www.peklocertovina.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat