Nová Chaloupka U kohouta Kabrhela u Pekla Čertovina s ubytováním pro dva či rodinu s polopenzí i slevou na vstup do pohádkové vesničky

Peklo Čertovina - U kohouta Kabrhela, Vysočina - Hlinsko v Čechách Peklo Čertovina - U kohouta Kabrhela, Vysočina - Hlinsko v Čechách (mapa)

Cena od 3 860 Kč Koupit od 3 860 Kč

od 3 860 Kč

Až 2 % sleva Běžná cena: 3 960 - 32 300 Kč

Nákupem získáte minimálně 3860 bodů

Zažijete originální ubytování v chaloupce, kterou střeží dva kohouti. Krásná nová chaloupka U kohouta Kabrhela je největší, jakou v resortu Peklo Čertovina můžete navštívit. Nemůže chybět ani chutná polopenze a kopec čertovské zábavy i na vnitřním dětském hřišti!! Zážitkem pro vás bude i Pohádková vesnička Podlesíčko.

Uložit Sledovat Sdílet

Zatím bez hodnocení

Zatím bez hodnocení

Garantujeme kvalitu!

Tato nabídka je u nás nová, zatím tedy nemá žádné hodnocení. Spoluprací jen s ověřenými partnery vám ale garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 55 855 hodnocení, jejich průměr je 8,7 z 10.

Proč si vybrat tuto nabídku

Nová chaloupka U kohouta Kabrhela

Nová chaloupka U kohouta Kabrhela

1× bábovka na uvítanou

1× bábovka na uvítanou

Stravování formou polopenze

Stravování formou polopenze

Sleva na vstup do Pohádkové vesničky u hotelu Podlesí

Sleva na vstup do Pohádkové vesničky u hotelu Podlesí

Vyberte si z následujících 4 možností

1 noc
3 860 Kč

2 noci
7 720 Kč

3 noci
11 680 Kč

4 noci
15 540 Kč

5 nocí
19 400 Kč

2 noci
10 780 Kč

1 noc
6 360 Kč

2 noci
12 720 Kč

3 noci
19 080 Kč

4 noci
25 440 Kč

5 nocí
31 800 Kč

2 noci
15 780 Kč

Nákupem získáte minimálně 3860 bodů

Peklo Čertovina - U kohouta Kabrhela má pro vás ještě i tuto nabídku

Peklo Čertovina - U kohouta Kabrhela

Nebe, peklo, ráj může být i vaše dovolená u Hlinska. Nebesky krásné okolí Vysočiny láká k výletům a navíc si s dětmi užijete romantiku bydlení v pohodlných mobilheimech. Říše pekelná je jen jedna. Na Čertovině u Hlinska! 

Nejlepší peklo široko daleko

To, že je Peklo Čertovina, nejlepší peklo široko daleko, potvrdil Zdeněk Troška, když si ho vybral pro natáčení své nové pohádky Čertoviny

Peklo Čertovina

Peklo, peklo, peklíčko, tam je vždycky teplíčko. Pohádkové peklo datuje svůj vznik do roku 666, kdy ďábelská posádka při svém putování světem ztroskotala nedaleko Hlinska, kde si postavila své útočiště se vším, co k peklu patří. 

Čertovinské peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Pekelné království se totiž rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry. Pod jednou střechou zde mohou návštěvníci zažít, ochutnat, vyzkoušet a spatřit opravdu mnoho. V celém interiéru vynikne skvělá práce českých řezbářů, truhlářů, kovářů i zedníků, na jejichž rukou peklo vyrostlo a díky níž je tak jedinečné a nenapodobitelné.

 Uvidíte trapírnu s trapidly, čertí školu, komůrky sedmi smrtelných hříchů i obří kotel!

V létě za pěkného počasí vás lesem povozí pekelný konibus.

Domů si pro sebe nebo své blízké můžete přinést milou vzpomínku z pekelného suvenýr shopu.

Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádky nejsou jen o Čertech, jak se přesvědčíte v pohádkové vesničce Podlesíčko. Při pobytu od dvou nocí máte vstup zdarma a navíc poukázky na oběd v restauraci hotelu Podlesí s krásným výhledem. 

Pohádková vesnička je zasazená do nádherné krajinné oblasti Českomoravské vrchoviny, která patří mezi ekologicky nejčistší oblasti naší země vůbec. 

Vezměte svou rodinu do vymazlené vesničky, poseté domečky laděnými do stylu obydlí pohádkových postaviček, skřítků, trpaslíků a jiných bytostí a užijte si nevšední zážitek s celou vaší rodinou v prostředí, kde se potkáte se Sněhurkou, Rákosníčkem, Budulínkem a dalšími bytostmi, které znáte nejen z večerníčků.

Tipy na výlety v okolí

Zdejší krajina láká nejen vášnivé pro turisty, kteří si užívají přírodních krás a zajímavostí kdykoliv během roku. 

Za návštěvu rozhodně stojí je Žďár nad Sázavou, který leží v CHKO Žďárské vrchy. Velice významnou památkou v tomto městě je poutní kostel sv. Jana Nepomuckého. Tento kostel na Zelené Hoře byl zapsán do Seznamu světového dědictví UNESCO.

Nenechte si ujít ani skanzen Veselý Kopec, osadu volně rozptýlených zemědělských usedlostí v původním krajinném prostředí. Ukázky bydlení, způsobu života a práce drobných zemědělců, lidové technické památky na vodní pohon. Pořádají se zde četné programy přibližující lidová řemesla, obyčeje i lidovou kulturu.

 

www.peklocertovina.cz

Kontakt

Peklo Čertovina - U kohouta Kabrhela

Medkovy kopce 32
53901 Hlinsko v Čechách
Česká republika
+420 468 005 005, +420 725 732 890

ubytovani@peklocertovina.cz
www.peklocertovina.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zajímat