Penzion U Jidáše pro 2 osoby či rodinu s polopenzí a slevou na vstup do Pohádkové vesničky Podlesíčko

Peklo Čertovina - Penzion U Jidáše, Vysočina - Hlinsko v Čechách

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Penzion U Jidáše pro 2 osoby či rodinu s polopenzí a slevou na vstup do Pohádkové vesničky Podlesíčko

Peklo Čertovina - Penzion U Jidáše, Vysočina - Hlinsko v Čechách Peklo Čertovina - Penzion U Jidáše, Vysočina - Hlinsko v Čechách (mapa)

Ukončené od 2 360 Kč

od 2 360 Kč

Až 4 % sleva Běžná cena: 2 460 - 25 800 Kč

30 stříbrných asi bylo Jidášovi málo, protože teď provozuje penzion. Ale podle všeho mu to jde, protože Penzion U Jidáše je hned vedle oblíbené Čertoviny, která je to nejlepší Peklo u nás. A to vám potvrdí i Zdeněk Troška se svou pohádkou Čertoviny. A že pohádky nejsou jen o čertech můžete vidět v Pohádkové vesničce díky slevě na vstup. Sami se pak přesvědčíte, že na Vysočině je prostě blaze.

Zatím bez hodnocení

Zatím bez hodnocení

Garantujeme kvalitu!

Tato nabídka je u nás nová, zatím tedy nemá žádné hodnocení. Spoluprací jen s ověřenými partnery vám ale garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 55 872 hodnocení, jejich průměr je 8,7 z 10.

Proč si vybrat tuto nabídku

Pohodlí apartmánů Penzionu U Jidáše

Pohodlí apartmánů Penzionu U Jidáše

Peklo z pohádky Zděňka Trošky Čertoviny

Peklo z pohádky Zděňka Trošky Čertoviny

Možnost využití dětského vnitřního i venkovního hřiště

Možnost využití dětského vnitřního i venkovního hřiště

Bohatá polopenze

Bohatá polopenze

Peklo Čertovina - Penzion U Jidáše

  • polopenze polopenze
  • bezplatné parkování bezplatné parkování

Nebe, peklo, ráj může být i vaše dovolená na Hlinsku. Nebesky krásné okolí Vysočiny láká k výletům a navíc si s dětmi užijete romantiku bydlení v pohodlných mobilheimech nebo chaloupce Doupě pod Peklem.

Pekelný program s čerty můžete vystřídat s pohádkovou vesničkou Podlesíčko, kde si můžete užít i místní rajskou kuchyni. Říše pekelná je jen jedna. Na Čertovině u Hlinska! 

Nejlepší peklo široko daleko

To, že je Peklo Čertovina, nejlepší peklo široko daleko, potvrdil Zdeněk Troška, když si ho vybral pro natáčení své nové pohádky Čertoviny

Peklo Čertovina

Peklo, peklo, peklíčko, tam je vždycky teplíčko. Pohádkové peklo datuje svůj vznik do roku 666, kdy ďábelská posádka při svém putování světem ztroskotala nedaleko Hlinska, kde si postavila své útočiště se vším, co k peklu patří. 

Čertovinské peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Pekelné království se totiž rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry. Pod jednou střechou zde mohou návštěvníci zažít, ochutnat, vyzkoušet a spatřit opravdu mnoho. V celém interiéru vynikne skvělá práce českých řezbářů, truhlářů, kovářů i zedníků, na jejichž rukou peklo vyrostlo a díky níž je tak jedinečné a nenapodobitelné.

 Uvidíte trapírnu s trapidly, čertí školu, komůrky sedmi smrtelných hříchů i obří kotel!

 

Pohodlné ubytování v Penzionu U Jidáše

Pro všechny apartmány zdarma vířivka, posezení pod pergolou, trampolína. Kousek od apartmánů je překrásný les, který láká k procházkám, sběru hub a lesních plodů, takže košíky s sebou!

Apartmán B - dvě ložnice

Apartmán s dvěmi ložnicemi, koupelna se sprchovým koutem, WC, TV, minibar, klimatizace, balkon, žehlička, vysoušeč vlasů.

Apartmán C

Apartmán s ložnicí, společenskou místností, koupelna se sprchovým koutem, WC, TV, minibar, klimatizace, balkon, žehlička, vysoušeč vlasů.

Pohádková vesnička Podlesíčko

Pohádky nejsou jen o Čertech, jak se přesvědčíte v pohádkové vesničce Podlesíčko. K pobytu máte do vesničky slevu 100 Kč na vstup.

Pohádková vesnička je zasazená do nádherné krajinné oblasti Českomoravské vrchoviny, která patří mezi ekologicky nejčistší oblasti naší země vůbec. 

Vezměte svou rodinu do vymazlené vesničky, poseté domečky laděnými do stylu obydlí pohádkových postaviček, skřítků, trpaslíků a jiných bytostí a užijte si nevšední zážitek s celou vaší rodinou v prostředí, kde se potkáte se Sněhurkou, Rákosníčkem, Budulínkem a dalšími bytostmi, které znáte nejen z večerníčků.

Vstup do bazénu a fitness

Příjemným bonusem je dozajista i možnost vstupu do wellness zóny hotelu Podlesí.

 Tipy na výlety v okolí

Zdejší krajina láká nejen vášnivé pro turisty, kteří si užívají přírodních krás a zajímavostí kdykoliv během roku. 

Za návštěvu rozhodně stojí je Žďár nad Sázavou, který leží v CHKO Žďárské vrchy. Velice významnou památkou v tomto městě je poutní kostel sv. Jana Nepomuckého. Tento kostel na Zelené Hoře byl zapsán do Seznamu světového dědictví UNESCO.

Nenechte si ujít ani skanzen Veselý Kopec, osadu volně rozptýlených zemědělských usedlostí v původním krajinném prostředí. Ukázky bydlení, způsobu života a práce drobných zemědělců, lidové technické památky na vodní pohon. Pořádají se zde četné programy přibližující lidová řemesla, obyčeje i lidovou kulturu.

 

www.peklocertovina.cz

Kontakt

Peklo Čertovina - Penzion U Jidáše

Medkovy Kopce 32
53901 Hlinsko v Čechách
Česká republika
+420 725 732 890

ubytovani@peklocertovina.cz
www.peklocertovina.cz
Zobrazit partnerskou stránku

Mohlo by Vás zajímat