Litujeme, nabídka je ukončená.

1 899 Kč

Běžná cena
2 915 Kč

Termální lázně Podhájska pro dva s polopenzí

  Penzión Jople, Slovensko - Podhájska (mapa)

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

  Platnost kupónu je od 25.11.2016 do 31.1.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

34 x koupeno

Načerpejte síly v termálních lázních Podhájska. Léčebný relax u slovenského „Mrtvého moře“ pro dva, s ubytováním v Penzionu Jople** včetně polopenze, láhve sektu, koláčku s kávičkou a zapůjčení sportovních potřeb a společenských her.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Útulně zařízené pokoje
 • Výtečná polopenze
 • Parkování v areálu
 • Lázně Podhájska
 • Unikátní léčivá voda

V ceně je zahrnuto

 • 2x ubytování pro 2 osoby v penzionu Jople
 • 2x snídaně formou bufetu
 • 2x 2chodové večeře (polévka + hlavní jídlo, na výběr ze 2 hlavních jídel při obsazení penzionu více než 12 lidmi)
 • 1x láhev sektu na pokoj
 • 1x posezení u kávy s koláčem pro 2 osoby
 • Zdarma zapůjčení sportovních potřeb a společenských her

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 25.11.2016 do 31.1.2017.
 • Kupon nelze uplatnit v termínu 19. 12. 2016 - 2. 1. 2017
 • Na místě je třeba uhradit místní poplatek 0,50 €/os./den
 • Doplatek za víkendový pobyt je 7 euro

Jak využít kupón

 1. Po obdržení kuponu je nutná rezervace telefonicky na +421 905 823 505 nebo e-mailem na jople@podhajska-jople.sk
 2. Při rezervaci je nutné nahlásit pouze číslo kuponu
 3. Heslo nahlaste až při jeho využití v penzionu

Doplňující informace

 • Před zakoupením kupónu je třeba si ověřit volný termín
 • Doporučujeme rezervaci ihned po zakoupení kupónu
 • Při jedné návštěvě může být využito více kuponů
 • Nepoužitý kupón lze stornovat do 14 dnů od zakoupení, pokud nevypršela jeho platnost

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Prací jen s prověřenými partnery vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 31 254 hodnocení, jejich průměr je 4,28 hvězdičky z 5.

Kontakt

  Penzión Jople

Podhájska č. 31
941 48 Podhájska
+421 908 579 525, +421 905 823 505

jople@podhajska-jople.sk
http://www.podhajska-jople.sk

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Mariánská Čeľaď

Mariánská Čeľaď (4 km)

Mariánská Čelaď jsou ruiny kláštera pocházejícího ze 16. století. Založili ho paolínští mniši, kteří zde později zřídili například i knihovnu bohatou na knihy a historické spi... Vícsy. Dnes je i navzdory svému stavu oblíbeným výletním místem, i díky poloze nedaleko Podhájské.

Platan v Komjaticích

Platan v Komjaticích (13 km)

Obrovský strom v Komjaticích patří mezi největší stromy a největší živé organismy v Evropě. Jeho stáří se odhaduje na 140 let, obvod kmene má neuvěřitelných 930 centimetrů. V roce... Víc 2012 se stal stromem roku na Slovensku, nakonec se probojoval až do první pětky soutěže o evropský strom roku. Nachází se v krásném parku, takže jeho návštěva je velmi příjemným zážitkem.

Koupaliště Strand Emila Tatárika

Koupaliště Strand Emila Tatárika (16 km)

Koupaliště je vybaveno tak, abyste si co nejlépe užili účinky termální vody. Najdete zde 6 různých bazénů, chrlič vody, vysokotlaké trysky a perličkovou koupel. Děti potěší... Víc tobogán a kruhový dětský bazén.

Mašekův mlýn

Mašekův mlýn (18 km)

Rodinná farma, živý agrární skanzen. Na tomto místě se zachovávají tradice a řemesla. Můžete si zde odpočinout, zakoupit domácí produkty nebo se zúčastnit mnoha akcí a workshopů.

Levický hrad

Levický hrad (24 km)

Jedná se zakonzervované zříceniny gotického hradu z 13. století. Hrad bránil přístup k středoslovenským hornickým městům, byl součástí panství Matúše Čáka Trenčínského, později se... Víc stal hradem královským.

Zámeček Mojmírovce

Zámeček Mojmírovce (24 km)

Historie zámečku sahá do 18. století, kdy ho dal postavit rod Huňadyovců. Součástí zámečku je od té doby velký park, ve kterém najdete i exotické druhy stromů, křovin a rostl... Vícin. Park kdysi patřil mezi nejkrásnější v Uhersku. Dnes zámeček slouží zejména jako luxusní hotel ve šlechtickém stylu s kongresovým centrem.

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany (24 km)

Arboretum Mlyňany má nejbohatší a nejcennější sbírku cizokrajných, zejména stálezelených dřevin na Slovensku. Rozsahem své unikátní sbírky patří k největším ve střední Evro... Vícpě. Nachází se zde přes 2300 druhů rostlin včetně druhů například z Asie, Koreje a Severní Ameriky. Dominantou areálu je romantický zámeček z roku 1894 s charakteristickou věží.

Zámeček Pustý Chotár

Zámeček Pustý Chotár (27 km)

Zámeček, který spolu s hotelem tvoří komplex Park Hotel Tartuf, je chráněnou kulturní památkou. Na místě zvaném Pustý Chotár ho dala postavit kolem roku 1820 šlechtická rodina... Víc Jesenský. Zábradlí neoklasicistního hlavního vstupního schodiště je od vídeňského uměleckého zámečníka J. Wagnera. Z vnitřního zařízení zůstal zachován fajánsový krb v podobě pseudorenesančního příborníku z 90. let 19. století. Pozornost si zaslouží i malovaná vitrážová okna u hlavního vstupu. V areálu zámečku najdete i krásný park.

Botanická zahrada Nitra

Botanická zahrada Nitra (29 km)

Ve sbírkách botanické zahrady kromě tropických a subtropických druhů jsou zastoupeny rostliny mírného pásma, domácí flóry, okrasné zeleně a užitkových rostlin. Kromě flóry má v... Víc botanické zahradě své zastoupení i fauna a to díky viváriu a mini-ZOO. Je vědecko-pedagogickým pracovištěm Slovenské zemědělské univerzity v Nitře s celouniverzitní působností, přístupná je ale i pro veřejnost.

Mauzoleum rodiny Migazzi

Mauzoleum rodiny Migazzi (31 km)

Mauzoleum dal v roce 1887 postavit pro sebe a svou manželku Viliam Migazzi. Slohově se řadí do neorománského stylu a spolu s parkem je mauzoleum zapsáno v ústředním seznamu... Víc národních kulturních památek SR.

Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce

Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce (32 km)

Rolnický dům patří do expozice podunajského muzea v Komárně. Reprezentuje lidovou architekturu oblasti a tradiční bydlení. Dům, ve kterém expozice sídlí, byl podle záznamu... Víc postaven v roce 1871 a dnes je prohlášen za památkově chráněný objekt. Návštěvu a prohlídku tohoto objektu je třeba telefonicky předem nahlásit.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (32 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Víc chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.