Litujeme, nabídka je ukončená.

189 Kč

Běžná cena
260 Kč

Celodenní vstup na termální koupaliště THERMAL CORVINUS Veľký Meder

  THERMAL CORVINUS Veľký Meder, Slovensko - Veľký Meder - Bratislava (mapa)

4,48 / 5

Velmi dobré (33 hodnocení)

  Platnost kupónu je od 2.11.2016 do 31.3.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

363 x koupeno

Ten pocit, když se ponoříte do teploučké vody a vaším tělem proběhnou endorfiny štěstí. Je jedno, jestli je vám 3, 30 nebo 60 let, na své si přijdou všichni. Rekreační bazén, rodinný bazén, dětský bazén, perličková lázeň a pro milovníky plavání i plavecký bazén. Do kterého skočíte nejdříve?

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Termální voda vyvěrající ze dvou pramenů
 • Bazény s teplotou vody od 25 - 37 °C
 • Dětský bazén s hracími elementy
 • Animační programy
 • Restaurace přímo v areálu

V ceně je zahrnuto

 • Celodenní vstup pro dospělou osobu do THERMAL CORVINUS

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 2.11.2016 do 31.3.2017.
 • Kupon nelze využít 24. 12. 2016

Jak využít kupón

 1. Rezervace není nutná
 2. Je třeba přijít s vytištěným kupónem

Příplatky

 • Děti do 3 let zdarma
 • Parkování osobní auta, motocykl 3 €/den

 

Doplňující informace

 • Doporučujeme informovat se o volné kapacitě, rezervace však není nutná
 • Informace: tel. č. +421 (0) 907 635 389, +421 (0) 31 555 21 04 Pondělí-Neděle 9:00 - 20.30 hodin
 • Otevírací hodiny ZDE

Hodnocení zákazníků SlevaDne

4,48 / 5

Hodnocené 33x

Velmi dobré

23 zákazníků doporučuje

 • 521x
 • 410x
 • 30x
 • 21x
 • 11x
 • 4,30 Čistota a komfort
 • 4,35 Prostředí provozu
 • 4,19 Služby
 • 4,78 Rezervace a uplatnění kupónu
 • 4,57 Personál

21.3.2017

Jan hodnotil tuto nabídku Celodenní vstup pro dospělou osobu do...

Velice spokojeni všichni, jen já jako důchodce jsem neměl žádnou slevu, poněvadž celodenní vstupné pro důchodce dle ceníku číní 7 EU/den, takže v mém případě sleva žádná nebyla. S pozdravem Haman Jan

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne


20.3.2017

Dušan hodnotil tuto nabídku Celodenní vstup pro dospělou osobu do...

Všechno klaplo.

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

Všechna hodnocení (33)

Kontakt

  THERMAL CORVINUS Veľký Meder

Promenádna 3221/20
932 01 Veľký Meder
031 555 21 04, 0907 635 389

info@thermalcorvinus.sk
http://www.thermalcorvinus.sk

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Thermalpark Veľký Meder

Thermalpark Veľký Meder (do 100 m)

Thermalpark Corvinus využívá minerální vodu ze dvou různých pramenů. Nabízí různé bazény a atrakce, například perličkový bazén, bazén s hydromasážemi a vodopády nebo dětský a... Víc rodinný bazén. Thermalpark je otevřený celoročně.

Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda (19 km)

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z nejoblíbenějších rekreačních středisek na jižním Slovensku. Nabízí kvalitní služby a dokonalý relax pro všechny věkové kategorie. nachází se... Víc zde 10 interiérových a exteriérových bazénů s mineralizovanou léčivou a termální vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, která má příznivé účinky hlavně při potížích pohybového ústrojí. Na své si tu přijdou děti ale i milovníci adrenalinu a zábavy.

Lodní mlýn Kolárovo

Lodní mlýn Kolárovo (20 km)

V Kolárově je poslední exemplář plovoucího mlýna a jediný lodní mlýn na Slovensku. V mlýně sídlí Muzeum vodního mlynářství. Je umístěn na mrtvém rameni Dunaje, postavený je na... Víc dvou rovnoběžných člunech a ukotven o břeh řeky. Mlýn je plně funkční, nepoužívá se však z důvodu stojící vody v mrtvém rameni. Nacházejí se v něm komponenty z původního mlýna a historická expozice. Zajímavostí je například benzinový agregát z přelomu 19. a 20. století, připomínající malou lokomotivu, který údajně patří mezi první mechanismy na světě, díky kterým vyráběly stroje rybářské sítě.

Dunajské mlýny

Dunajské mlýny (22 km)

Na Malém Dunaji se nachází několik dochovaných vodních mlýnů. Najdete je například v obcích Jahodná, Jelka, Tomášikovo a Dunajský Klátov.

Motoristický areál Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Motoristický areál Orechová potôň (SLOVAKIA RING) (27 km)

SLOVAKIA RING je profesionální a univerzální motoristický areál, jehož součástí je první národní Automotodrom disponující homologací mezinárodní automobilové federace (FIA). Kromě... Víc pravidelných závodů, které se zde konají, mohou návštěvníci na vlastní kůži zažít rychlou jízdu po okruhu, díky jízdám pro veřejnost.

Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce

Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce (27 km)

Rolnický dům patří do expozice podunajského muzea v Komárně. Reprezentuje lidovou architekturu oblasti a tradiční bydlení. Dům, ve kterém expozice sídlí, byl podle záznamu... Víc postaven v roce 1871 a dnes je prohlášen za památkově chráněný objekt. Návštěvu a prohlídku tohoto objektu je třeba telefonicky předem nahlásit.

Pevnost v Komárně

Pevnost v Komárně (28 km)

Pevnost v Komárně je svou zachovalostí a rozlohou jedinečnou nejen na Slovensku, ale i v Evropě. I proti je navržena na zápis do Seznamu světového dědictví UNESCO. Jedná se v... Víc podstatě o několik menších pevností, které společně tvoří fortifikační systém. Vznikat začal po vpádu Turků na naše území v 16. století.

Relaxační centrum Horné Saliby

Relaxační centrum Horné Saliby (32 km)

Relaxační centrum v obci Horné Saliby je celoroční termální koupaliště nedaleko Galanty. Součástí centra je bazénová hala s oddychovou plochou a bar s obsluhou. Bazény jsou... Víc vybaveny chrliči vody, dnovým vzduchovým gejzírem, stěnovou hydromasáží a vzduchovými masážními rošty. V rehabilitační části se nacházejí prostory na masáže, fyzioterapii, sauny s odpočívárnou, mokrá rehabilitace jako hydromasážní sprchy, masáže nohou a malá bazénová hala s masážním bazénem.

Koupaliště Retro Thermal

Koupaliště Retro Thermal (32 km)

Termální voda zde vyvěrá z hloubky 780 m a na povrchu dosahuje 38 °C. Najdete zde bazénovou část s třemi bazény, chatovou osadu, autokempingový tábor a turistickou ubytov... Vícnu. Termální koupaliště je v provozu i mimo letní sezóny, během tohoto období je areál k dispozici pro sportovní aktivity.

Koupaliště Strand Emila Tatárika

Koupaliště Strand Emila Tatárika (36 km)

Koupaliště je vybaveno tak, abyste si co nejlépe užili účinky termální vody. Najdete zde 6 různých bazénů, chrlič vody, vysokotlaké trysky a perličkovou koupel. Děti potěší... Víc tobogán a kruhový dětský bazén.

Vodní mlýn Jelka

Vodní mlýn Jelka (36 km)

Úchvatná technická památka, kterou můžeme považovat za středoevropskou raritu. Třípodlažní dřevěný mlýn leží na břehu Malého Dunaje. První zmínka o původně lodním mlýně pochází z... Víc roku 1894, později se začalo z jeho přestavbou. V současnosti je zrekonstruovaný a zpřístupněn veřejnosti. V jeho okolí se nachází také skanzen a tábořiště pro vodní turisty.

Vlastivědné muzeum Galanta

Vlastivědné muzeum Galanta (38 km)

Stálá expozice zahrnuje prohlídku městské bytové kultury, sakrální památky, tradiční lidovou kulturu Galantského regionu, lékárnu z roku 1909, sbírku výtvarných umělců regionu,... Víc naleznete zde ty, které se zabývají historickým vývojem mlynářství.