Litujeme, nabídka je ukončená.

od 1 490 Kč

Běžná cena
3 000 Kč

Báječná letní dovolená v Krkonošské horské bouda Míla pro dva v Peci pod Sněžkou-Velké Úpě s polopenzí, možností grilování a welcome drinkem v ceně

  Horská Bouda Míla, Krkonoše - Pec pod Sněžkou (mapa)
  Platnost kupónu je od 30.6.2017 do 30.9.2017 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

3 x koupeno

Už jste se svým osobnostním koučem probírali plány na léto? Jestli z toho zase vyšel zdravý pohyb a klid od stresu, tak vsaďte na jistotu a vyražte do horské krajiny s výhledy do údolí a na hřebeny nejvyšších českých hor. Horská bouda Míla nabízí pro vás welcome drink, pro nejmenší privátní kolotoč, pro všechny pak skvělé zázemí pro výlety a večerní posezení třeba u výborného jídla z grilu.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Tradiční horská bouda
 • Společenská místnost s kulečníkem
 • Domácí kuchyně s krkonošskými recepty
 • Sněžka-Velká Úpa, památky v okolí
 • ZOO Dvůr Králové, Adršpachy

V ceně je zahrnuto

 • 2x ubytování pro 2 osoby na 3 dny v horské boudě Míla
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu
 • 2x snídaně pro dva
 • 2x večeře pro dva
 • 1x večerní dezert pro dva
 • 1x welcome drink pro dva
 • Parkování zdarma
   

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 30.6.2017 do 30.9.2017.

Při zrušení rezervace v kratší lhůtě než 7 dnů před nástupem na pobyt voucher propadá.

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné! 
 2. Po zakoupení kuponu si ověřte volný termín a následně pobyt rezervujte na tel: +420 603 36 58 47 nebo na emailu:boudamila@boudamila.cz 
 3. Pro vaše pohodlí doporučujeme rezervaci co nejdříve po zakoupení kuponu. Kupony je možno sčítat a pobyt si tak prodloužit 

Příplatky

 • Dítě 3-10 let 540,- Kč/2 noci
 • Dítě 11-15 let 680,- Kč/2 noci
 • Lichá osoba 890,- Kč/2 noci
 • Prodloužení o 1 noc 890,- Kč/2 osoby
 • Čtyřnozí společníci 50 Kč/den

Doplňující informace

 • Možnost zapůjčení plynového grilu za poplatek 
 • V ceně není zahrnutý poplatek obci 15,- Kč/ osoba starší 18 let. 
 • Budete-li mít zájem o pokoj s vlastním sociálním zařízením, uveďte to při rezervaci a na místě doplatíte 100,-/pobyt
 • Check in 14.00, check out 10.00

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 35 176 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Horská Bouda Míla

Velká Úpa č.p. 47
54221 Pec pod Sněžkou
603365847

boudamila@boudamila.cz
http://boudamila.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Lanový park a baby park Janské Lázně

Lanový park a baby park Janské Lázně (2 km)

V parku naleznete alespoň čtyřicet překážek, na kterých se můžete přenést ze stromu na strom. U některých atrakcí jste ve výšce na kole a na saních. Nakonec si můžete skočit z... Víc dvanácti metrů, nebo se projet na kladce.

Hrad Aichelburg

Hrad Aichelburg (3 km)

Hrádek Aichelburg byl postaven roku 1863 k poctě Hraběte Bertholda Aichelberga. Podle něho se také hrádek jmenuje. Byl nazýván zříceninou po celé 20. století. Obnova byla... Víc provedena v 90. letech 20. století.

Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích

Muzeum Vápenka v Horních Albeřicích (4 km)

Muzeum Vápenka se nachází na chráněné kulturní památce osmiboké kamenné věži z 19. století. Muzeum je navrženo pomocí modulových kružnic. Zajímavostí je, že dřevo spojuje dřevo. V... Víc muzeu můžete vidět například sedm století života v Albeřicích.

Česká poštovna na Sněžce

Česká poštovna na Sněžce (6 km)

Vznik České poštovny se datuje přibližně do poloviny 19. století. Od 1. září 1899 začala stanice plnit úlohu České poštovny. Fungovala až do roku 1938. Byla však zrekonstruována... Víc v letech 1993 - 1995 paní Jaroslavou Skrbkovou z Velké Úpy.

Sněžka

Sněžka (6 km)

Hora Sněžka je se svými 1603 metry nejvyšší horou ČR. Na vrchol hory Sněžky se můžete dostat některou z oblíbených pěších tras nebo zkuste zrekonstruovanou lanovku. Na hoře se... Víc nachází rotundová kaple sv. Vavřince, Polská bouda s meteorologickou stanicí, kamenný trigonometrický obelisk a také Česká poštovna s vyhlídkovou plošinou.

Pivovar Trautenberk v Malé Úpě

Pivovar Trautenberk v Malé Úpě (6 km)

Pivo se zde začalo vařit v roce 2015. Pivovar se nachází v prostorách bývalé Tippetovy boudy. Je vařeno bez pasterizace a filtrování. Kromě čepovaného piva se zde prodává i v pet... Víc lahvích zajímavého tvaru a dá se tak využít i jako nápaditý dárek. O kvalitu piva se zde starají sládci Vojtěch Kaprálek a Tomáš Ďuríček.

Pivovar Luční bouda

Pivovar Luční bouda (8 km)

Luční bouda je nejvýše položeným pivovarem ve střední Evropě. Leží ve výšce 1410 metrů nad mořem. Jde také o největší a nejstarší chatu Krkonoš. Točí se tu několik druhů piva... Víc Paroháč, včetně speciálů. Také můžete absolvovat prohlídku a o pivovaru se tak dozvědět spoustu zajímavostí.

SKI AREÁL Luisino údolí

SKI AREÁL Luisino údolí (11 km)

Pokud nemáte rádi čekání u vleku, tak je tohle místo to pravé, kam si jet zalyžovat. Dva vleky a sjezdovky různých obtížností. Areál se řadí mezi nejlevnější v Krkonoších.

Čertova strouha

Čertova strouha (12 km)

Čertova strouha jsou uměle vytvořené vodopády. Jde o přehrazení řeky, aby nedocházelo ke dříve tak častým povodním. Zahrazení z 19. století je plně funkční i v dnešní do... Vícbě. Polovina kamene potřebného ke stavbě byla získána z lomu zřízeného nad ústím Červeného potoka.

Malý Šišák

Malý Šišák (12 km)

Malý Šišák je hora na Slezském hřbetu v Krkonoších. S výškou 1440 metrů nad mořem patří mezi nejvyšší hory Krkonoš. U nás se na vrchol nedostanete, ale z polské strany vás na... Víc vrchol vyvede červeně značená Cesta česko-polského přátelství.

Zřícenina Rechenburk

Zřícenina Rechenburk (13 km)

Vznik hradu spadá do 2. poloviny 13. století. Hrad zanikl po odchodu rodu z Trutnovska na přelomu 13. a 14. století. Jádrem býval vnitřní hrad kruhové podoby s valy a příkopy. Na... Víc severozápadní straně spatříte skalní útvary, které bývaly součástí opevnění.

Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark Špindlerův Mlýn (14 km)

Vyrazte se odreagovat do Aquaparku Špindlerův Mlýn. Čeká na vás vířivka, která má příjemných 33 °C a tobogány dlouhé 72,5 a 68,4 metrů. Je zde i bazének pro malé děti, který má... Víc pouhých 30 centimetrů. Když už budete unavení, máte možnost se ubytovat hned vedle Aquaparku.