Litujeme, nabídka je ukončená.

od 2 490 Kč

Běžná cena
4 280 - 19 180 Kč

Hotel Sonáta*** nedaleko centra Mariánských Lázní s polopenzí a vstupem do wellness včetně 4 lázeňských procedur dle varianty pro dva

  Hotel Sonáta***, Mariánské Lázně (mapa)
  Platnost kupónu je od 21.6.2017 do 30.9.2017 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

16 x koupeno

Dny plné pohody a sladkého nicnedělání... Ve Wellness hotelu Sonáta *** vás nejprve nakrmí, pak se postarají o vaše zdraví. Zkombinujte skvělé jídlo s wellness v bazénu, k tomu můžete přihodit rašelinový zábal nebo klasickou částečnou masáž a výsledkem je pobyt v sedmém nebi! To vše jen kousek od centra slavného města parků, kolonád, půvabných pavilonů a vycházkových cest. 

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • 3* wellness hotel kousek od centra
 • Wellness procedury přímo v hotelu
 • Restaurace s kavárnou a letní terasou
 • Vstup do městského relax centra
 • 2,5 km chůze od známé „Zpívající fontány“ a kolonády

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s koupelnou, WC a TV SAT
 • 1x welcome drink pro 2 osoby
 • Snídaně formou teplého a studeného bufetu, vital koutek s racionální výživou
 • Tříchodové servírované večeře - polévka nebo studený předkrm, hlavní chod výběrem z 5 aktuálních chodů, dezert
 • 2 hodiny v relax centru (bazén, sauna, whirlpool, tobogán)
 • 1x dárek na recepci
 • Lázeňský a ubytovací poplatek v ceně
 • WiFi v celém hotelu zdarma

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 21.6.2017 do 30.9.2017.

Jak využít kupón

 1. Využití kuponu je snadné!
 2. Po zakoupení stačí pouze provést vaši rezervaci na emailu: reservation@hotel-sonata.cz  nebo tel. + 420 734 449 731 (rezervace na telefonu od 9- 18:30)
 3. Doporučujeme ověření termínu před zakoupením kuponu
 4. Tištěný kupon je nutné odevzdat při příjezdu na hotel

Příplatky

 • Dítě do 3,99 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu)
 • Zdarma lze zapůjčit dětskou postýlku s kompletním vybavením (2 ks) pro děti do dvou let
 • Dítě 4-10,99 let za 350 Kč/noc se snídaní nebo 450 Kč/noc s polopenzí
 • Osoba 11-17,99 let za 450 Kč/noc snídaní nebo 550 Kč/noc s polopenzí
 • Zvířata za doplatek 100 Kč/noc, hradí se na místě
 • Parkování na hlídaném parkovišti dle volné kapacity 100 Kč/den

Doplňující informace

 • Rekreační poplatek je zahrnutý v ceně kuponu
 • Check in 14.00, check out 10.00
 • Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 7 dní předem, při pozdější změně kupon propadá

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 35 129 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Hotel Sonáta***

Plzeňská 97/2
353 01 Mariánské Lázně
+420 354 608 110, +420 734 449 731

slevadnes@hotel-sonata.cz
http://www.hotel-sonata.cz

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Kladské rašeliny

Kladské rašeliny (8 km)

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

Zámek Kynžvart

Zámek Kynžvart (9 km)

Ani Vy si nesmíte nechat ujít zajímavosti zámku plného pokladů. Původně barokní zámek byl přestavěn do podoby reprezentativního klasicistního sídla. Jako turisté zde můžete... Víc navštívit interiéry, zajímavé zámecké sbírky a bohatou knihovnu. Zámku nechybí ani rozlehlý přírodní park s drobnou zahradní architekturou.

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou (17 km)

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

Hrad Loket

Hrad Loket (26 km)

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

Svatošské skály

Svatošské skály (27 km)

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos (30 km)

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k... Víc měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně (30 km)

Pokud chcete relaxovat a zároveň se pobavit, jistě Vás zaujme známe Aquaforum, ve kterém naleznete plavecké bazény, odpočinkové vířivky, ale také i tobogány. Pokud Vás však omrzí... Víc vodní atrakce, uvolněte své tělo například v místní sauně.

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně (31 km)

Vznik lázeňského města a Lázní se datuje až k roku 1793. Architektura městských budov se řadí do období klasicismu, což znamená, že turisté mají pocit, jako by se vrátili v čase o... Víc několik let zpět. Lázně jsou ideálním a příjemným místem pro osoby se zdravotními potížemi jako jsou například nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti, nemoci trávicího ústrojí, nemoci nervové a kožní.

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora (33 km)

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

Kladrubský klášter

Kladrubský klášter (34 km)

Jde o bývalý benediktinský klášter v Kladrubech, nedaleko města Stříbro. Nachází se na návrší nad říčkou Úhlavkou a je dominantou krajiny.

Zámek Manětín

Zámek Manětín (38 km)

Tomuto baroknímu skvostu předcházela středověká tvrz. V roce 1600 byla tvrz přestavena na zámek. Na severní zdi zámku naleznete fragmenty renesanční malované výzdoby fasád.

Vodní nádrž Hracholusky

Vodní nádrž Hracholusky (38 km)

Hracholusky je přehradní nádrž o rozloze 490 ha, nacházející se na hranicích okresů Tachov a Plzeň sever. Byla vybudována v letech 1959 až 1964 na řece Mži, která je jedním z... Víc přítoků Berounky.