Litujeme, nabídka je ukončená.

Zobrazit 18 fotografií
Focené fotografem SlevaDne

179 Kč

Běžná cena
383 Kč

Vyhlídka z bratislavské věže UFO a drink na Pláži pod UFOm

  UFO watch.taste.groove., Slovensko - Bratislava - Most SNP (UFO watch.taste.groove.) (mapa)

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

  Platnost kupónu je od 27.6.2017 do 1.9.2017 dle dostupnosti.

Ukončené

30 x koupeno

Jak si užít Bratislavu? Máme pro vás skvělý tip na horké letní dny! Nechte se na chvíli unést UFEM a vychutnejte si magický výhled na celou Bratislavu! Po návratu z vyhlídky nad ikonickou otáčivou restaurací na vás čeká pohodová letní atmosféra na Pláži pod UFOm a osvěžující drink. Užijte si léto!

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Dohled až 100 km
 • Ve výši 95 metrů
 • Drink na pláži
 • Děti do 111 cm zdarma
 • Otevřeno od 10.00 do 23.00 hod.

V ceně je zahrnuto

 • Vstupné a vyvezení se na vyhlídkovou věž UFO ve výšce 95 m (na vrcholu nad restaurací)
 • Děti do 111 cm mají vstup na vyhlídkovou věž UFO zdarma
 • Drink na Pláži pod UFOm, na výběr (na místě):

Alko drink: After Work 0,2 l (Absolut vodka, šťáva z čerstvé limetky, RedBull)
Nealko drink: Simply cola od RedBull 0,25 l 
Alternativa pro deti: džús 0,3 l (jablečný, pomerančový) nebo nanuk (Acaico Mooo!)  

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 27.6.2017 do 1.9.2017.

Jak využít kupón

 1. Rezervace není nutná
 2. Kupon (může být i v elektronické formě) si vyměníte za vstupenku na vyhlídkovou věž UFO
 3. Drink na Pláži pod UFOm je možný až po vyhlídce UFO - je třeba se prokázat vstupenkou
 4. Kupon je třeba uplatnit do konce jeho platnosti, jinak kupon propadá

Doplňující informace

 • Vyhlídková věž UFO je otevřena od 10.00 do 23.00 hod.
 • Drink na Pláži pod UFOm je možné využít od 11.00 do 23.00 hod. (v případě, že se na pláži bude konat párty, tak jen do 20.00 hod.) - pro vždy čerstvé informace sledujte facebook
 • V případě špatného počasí nebo eventu bude Pláž pod UFOm zavřená (dostupnost si ověříte na https://www.facebook.com/PlazBratislava)/ v případě privátního eventu je Vyhlídková věž UFO zavřená (doporučujeme ověřit si její dostupnost telefonicky na 00421 2 6252 0300 nebo na https://www.facebook.com/UfoBratislava)

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Prací jen s prověřenými partnery vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 31 151 hodnocení, jejich průměr je 4,28 hvězdičky z 5.

Kontakt

  UFO watch.taste.groove.

Most SNP
00421 2 6252 0300

reception@u-f-o.sk
http://www.u-f-o.sk

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Vyhlídka UFO Bratislava

Vyhlídka UFO Bratislava (0 km)

Most SNP je jednou z nejznámějších staveb Slovenska. Jeho dominantou je vyhlídka a restaurace na vrcholu pilíře ve tvaru létajícího talíře. Z jejího vrcholu se vám naskytne... Víc nezapomenutelný výhled na Bratislavu a v restauraci se můžete výborně najíst.

Dóm svatého Martina

Dóm svatého Martina (0 km)

Katedrála svatého Martina nebo Dóm svatého Martina je původně gotická sakrální stavba v historické zóně Bratislavy. Je nejvýznamnějším a největším kostelem v Bratislavě. Je jednou... Víc z nejvýraznějších bratislavských dominant a po hradě druhým nejvyhledávanějším turistickým objektem hlavního města Slovenska.

Slovenská národní galerie

Slovenská národní galerie (0 km)

Slovenská národní galerie nabízí aktuální výstavy moderního i klasického umění v Esterházyho paláci. Pravidelně se zde můžete zúčastnit i animačních programů, workshopů nebo... Víc lektorských výkladů.

Sad Janka Krále

Sad Janka Krále (0 km)

Park byl vytvořen v letech 1774-76 s cílem vytvořit odpočinkovou zónu pro veřejnost. Dominantou parku je jedinečný zahradní altán, který byl původně věží františkánského kostela.

Bratislavský hrad

Bratislavský hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu řeky Dunaj. V hradě jsou zpřístupněny výstavy Historického muzea SNM, které opatruje bohatý fond sbírkových předmětů, který... Víc obsahuje zejména kolekce historického nábytku, výtvarného umění, hodin, historického skla, porcelánu a keramiky, módní doplňky a předměty ze stříbra. Sídlem Historického muzea je Bratislavský hrad. V prostoru pod Čestným nádvořím hradu se nachází výstava Minulost a budoucnost Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatou historii hradu od mladší doby kamenné.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (1 km)

Tato fontána je nejstarší na území města Bratislava. Postavena byla v roce 1572 v renesančním stylu. Prostor, na kterém fontána stojí, byl již v minulosti hlavním městským... Víc náměstím. Zde se odehrával veřejný život, stála zde tržnice i radnice.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z původních čtyř bran bratislavského opevnění. Jméno dostala podle osady a kostela svatého Michala, která byla nedaleko na předměstí. V budově... Víc Michalské brány najdete expozici historických zbraní.

Galerie Nedbalka

Galerie Nedbalka (1 km)

Galerie se zaměřuje na malířská díla slovenských autorů z 20. století. Obrazy zde má přibližně 500 slovenských autorů. Kromě toho galerie pořádá i krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičův palác byl postaven v rokokovém stylu v 18. století. Za palácem se nachází park, který je oblíbeným místem k odpočinku. V současnosti je sídlem kanceláře prezidenta,... Víc takže není veřejnosti přístupný.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský památník věnovaný padlým sovětským vojákům během druhé světové války. Památník byl postaven v letech 1957 - 1960 a slavnostně ho odhalili u příležitosti ... Víc15. výročí osvobození města Sovětskou armádou 4. dubna 1960.

Muzeum dopravy

Muzeum dopravy (2 km)

Muzeum se nachází v zajímavých prostorách první bratislavské stanice parostrojní železnice z 19. století. Silniční doprava je zde prezentována od prvních dopravních prostředků s... Víc motorem i bez něj přes kola, osobní a nákladní automobily meziválečného období až po vozy ze 60. a 70. let 20. století. Návštěvníka zaujmou prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhé světové válce a vojenská vozidla. Muzeum se věnuje i historii železniční dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachází se v městské části Staré Město. Specifický je tím, že se nachází prakticky ve středu města a přitom poskytuje přírodní lesní prostředí. Je oblíbeným cílem místních, kteří... Víc si chtějí odpočinout v přírodě.