6 490 Kč

Běžná cena
9 400 Kč

Týdenní dovolená až pro tři osoby ve vilce Podhájčance se zázračnou minerální vodou

  Vilka Podhájčanka, Slovensko - Podhájska (mapa)

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

  Platnost kupónu je od dnes do 15.10.2017 dle dostupnosti.

Kúpiť

Končí za 1 den nebo do vyprodání.

0 x koupeno

U Mrtvého moře už je opravdu mrtvo, neboť vše co bylo zajímavé na moři v zemi zaslíbené teď můžete najít i na jihu Slovenska v zázračných minerálních vodách dosahujících až 83°C, přilehlých Římských lázních, či si jen užít kvalitní vody v kvalitním aquaparku s 10 bazény a tobogány.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Soukromé parkoviště v uzamčeném areálu
 • Slevy v nedalekých Římských lázních
 • Termální koupaliště Podhájská o rozloze 12 ha
 • Altánek, terasa a zahradní gril pro váš volný čas
 • Zázračná minerální voda kvalitou rovnající se Mrtvému moři

V ceně je zahrnuto

 • 7x ubytování pro 2 dospělé osoby + 1 osoba na přistýlce
 • Wi-Fi připojení na internet
 • Parkování v uzamčeném areálu během pobytu
 • 10% sleva na jídlo v restauraci během pobytu
 • Slevy v Římských lázních během pobytu

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 15.10.2017.

Kalendář obsazenosti

Kalendář byl aktualizován dne 12.9. o 15:54
Před zakoupením kupónu vám doporučujeme udělat předběžnou rezervaci

  volné      téměř obsazené      obsazeno

Vyberte si z následujících možností

 • 7 nocí
 • 3 osoby
 • vlastní strava

6 490,00 Kč
9 400 Kč

0,00 Kč

Jak využít kupón

 1. Využití kupónu je snadné! 
 2. Pro rezervace použijte email katka1gavalcova@gmail.com
 3. Při rezervaci uveďte jen číslo kupónu
 4. Při příjezdu je nutné se prokázat kupónem

Příplatky

 • Domácí zvíře do 10 kg 10 € / noc
 • Další osoba na pokoji nad 5 let 10 € / noc
 • Dítě do 5 let 5 € / noc

Doplňující informace

 • Ke každému kupónu je možné dokoupit jako dárek koupání, permanentky a další procedury dle vlastního výběru

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Prací jen s prověřenými partnery vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně přes 31 264 hodnocení, jejich průměr je 4,28 hvězdičky z 5.

Kontakt

Aktivity v okolí

Mariánská Čeľaď

Mariánská Čeľaď (4 km)

Mariánská Čelaď jsou ruiny kláštera pocházejícího ze 16. století. Založili ho paolínští mniši, kteří zde později zřídili například i knihovnu bohatou na knihy a historické spi... Vícsy. Dnes je i navzdory svému stavu oblíbeným výletním místem, i díky poloze nedaleko Podhájské.

Platan v Komjaticích

Platan v Komjaticích (13 km)

Obrovský strom v Komjaticích patří mezi největší stromy a největší živé organismy v Evropě. Jeho stáří se odhaduje na 140 let, obvod kmene má neuvěřitelných 930 centimetrů. V roce... Víc 2012 se stal stromem roku na Slovensku, nakonec se probojoval až do první pětky soutěže o evropský strom roku. Nachází se v krásném parku, takže jeho návštěva je velmi příjemným zážitkem.

Koupaliště Strand Emila Tatárika

Koupaliště Strand Emila Tatárika (17 km)

Koupaliště je vybaveno tak, abyste si co nejlépe užili účinky termální vody. Najdete zde 6 různých bazénů, chrlič vody, vysokotlaké trysky a perličkovou koupel. Děti potěší... Víc tobogán a kruhový dětský bazén.

Mašekův mlýn

Mašekův mlýn (18 km)

Rodinná farma, živý agrární skanzen. Na tomto místě se zachovávají tradice a řemesla. Můžete si zde odpočinout, zakoupit domácí produkty nebo se zúčastnit mnoha akcí a workshopů.

Levický hrad

Levický hrad (23 km)

Jedná se zakonzervované zříceniny gotického hradu z 13. století. Hrad bránil přístup k středoslovenským hornickým městům, byl součástí panství Matúše Čáka Trenčínského, později se... Víc stal hradem královským.

Zámeček Mojmírovce

Zámeček Mojmírovce (24 km)

Historie zámečku sahá do 18. století, kdy ho dal postavit rod Huňadyovců. Součástí zámečku je od té doby velký park, ve kterém najdete i exotické druhy stromů, křovin a rostl... Vícin. Park kdysi patřil mezi nejkrásnější v Uhersku. Dnes zámeček slouží zejména jako luxusní hotel ve šlechtickém stylu s kongresovým centrem.

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany (24 km)

Arboretum Mlyňany má nejbohatší a nejcennější sbírku cizokrajných, zejména stálezelených dřevin na Slovensku. Rozsahem své unikátní sbírky patří k největším ve střední Evro... Vícpě. Nachází se zde přes 2300 druhů rostlin včetně druhů například z Asie, Koreje a Severní Ameriky. Dominantou areálu je romantický zámeček z roku 1894 s charakteristickou věží.

Zámeček Pustý Chotár

Zámeček Pustý Chotár (27 km)

Zámeček, který spolu s hotelem tvoří komplex Park Hotel Tartuf, je chráněnou kulturní památkou. Na místě zvaném Pustý Chotár ho dala postavit kolem roku 1820 šlechtická rodina... Víc Jesenský. Zábradlí neoklasicistního hlavního vstupního schodiště je od vídeňského uměleckého zámečníka J. Wagnera. Z vnitřního zařízení zůstal zachován fajánsový krb v podobě pseudorenesančního příborníku z 90. let 19. století. Pozornost si zaslouží i malovaná vitrážová okna u hlavního vstupu. V areálu zámečku najdete i krásný park.

Botanická zahrada Nitra

Botanická zahrada Nitra (29 km)

Ve sbírkách botanické zahrady kromě tropických a subtropických druhů jsou zastoupeny rostliny mírného pásma, domácí flóry, okrasné zeleně a užitkových rostlin. Kromě flóry má v... Víc botanické zahradě své zastoupení i fauna a to díky viváriu a mini-ZOO. Je vědecko-pedagogickým pracovištěm Slovenské zemědělské univerzity v Nitře s celouniverzitní působností, přístupná je ale i pro veřejnost.

Mauzoleum rodiny Migazzi

Mauzoleum rodiny Migazzi (31 km)

Mauzoleum dal v roce 1887 postavit pro sebe a svou manželku Viliam Migazzi. Slohově se řadí do neorománského stylu a spolu s parkem je mauzoleum zapsáno v ústředním seznamu... Víc národních kulturních památek SR.

Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce

Expozice lidové architektury a bydlení v Martovce (32 km)

Rolnický dům patří do expozice podunajského muzea v Komárně. Reprezentuje lidovou architekturu oblasti a tradiční bydlení. Dům, ve kterém expozice sídlí, byl podle záznamu... Víc postaven v roce 1871 a dnes je prohlášen za památkově chráněný objekt. Návštěvu a prohlídku tohoto objektu je třeba telefonicky předem nahlásit.

Hradisko Zobor

Hradisko Zobor (32 km)

Hradisko Zobor je najstaršou pamiatkou v okolí mesta Nitra. Zvyšky hradiska ohraničuje obranný val, dlhý takmer 2 km, miestami vysoký až 7 metrov. Na hradisko vedie náučný... Víc chodník, ktorý oboznamuje s jednotlivými časťami tejto pamiatky. Z vrchu Zobor je krásny výhľad na široké okolie Nitry.