Litujeme, nabídka je ukončená.

od 1 990 Kč

Běžná cena
3 400 - 8 500 Kč
Ušetříte
až 3910 Kč

Dovolená pro dva s polopenzí v Penzionu Hamerská Jizba v srdci Krušných hor

  Penzion Hamerská Jizba, Krušné Hory - Nové Hamry (mapa)
  Platnost kupónu je od 15.11.2017 do 30.9.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Z utrpení už Krušným horám zbylo jen jméno a občasné zoufalství víkendového sportovce, který přecenil své síly. Užijte si jedny z nejkrásnějších českých hor z pohodlí penzionu Hamerská Jizba, kde na vás čeká lahodná polopenze a příjemné ubytování. Okolní příroda láká k procházkám i ke sportu. Běžkaři i sjezdaři v okolí najdou jedny z nejlepších podmínek u nás i na druhé straně hranice.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Penzion v srdci Krušných Hor
 • Výtečná polopenze
 • Skvělé lyžování
 • Spousta tipů na výlety

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování pro 2 osoby v penzionu Hamerská Jizba
 • Snídaně formou bufetu
 • Večeře - 1 chod
 • Zdarma zapůjčení nordic walking holí
 • 10% sleva na do lyžařského areálu abs ski, Nové Hamry
 • Děti do 3 let zdarma

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 15.11.2017 do 30.9.2018.
 • V měsících duben a kveten již není možný pobyt na 2 noci.

Jak využít kupón

 1. Po obdržení kuponu si rezervujte termín emailem hamerskajizba@seznam.cz nebo na tel.: +420 739 211 665
 2. Při rezervaci je potřeba nahlásit heslo a číslo kuponu 

Příplatky

 • Děti od 3 do 12 let - 250 Kč/noc s polopenzí
 • Osoby od 12 do 18 let - 350 Kč/noc s polopenzí
 • Rekreační poplatek - 16 Kč/osoba/den

Doplňující informace

 • Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kuponu 
 • Koupí více kuponů si pobyt můžete prodloužit

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 39 875 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Ski Centrum Bublava - Stříbrná

Ski Centrum Bublava - Stříbrná (15 km)

Lyžovat máte možnost na deseti sjezdovkách. Každá sjezdová trať je jiná a má odlišnou obtížnost. Pro běžkaře tudy vede neuvěřitelných 150 kilometrů běžkařských tratí.

Hrad Loket

Hrad Loket (19 km)

Goticko-románský hrad Loket byl založen v první polovině 13. století. Hrad byl po svém postavení oporou králi Václavovi I. proti jeho synu Přemyslovi. Zajímavostí je, že na Lokti... Víc je vystaven pozůstatek největšího meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Purkrabí.

Svatošské skály

Svatošské skály (20 km)

Jedná se o tradiční výletní místo s romantickým výhledem do okouzlujícího údolí. Žulové skalní město z části lemuje řeku Ohři. Ke skalám se dostanete po vyznačených turistických... Víc stezkách. Svatošské skály mají také vlastní zajímavé pověsti. Ideální místo pro turisty, cyklisty, ale i horolezce.

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn)

Hrad Horní Hrad (Hauenštejn) (21 km)

Hrad a zámek z druhé poloviny 13. století jako součást hraničního opevnění. V sezóně na hradě probíhá řada akcí, např. hudební festivaly Wicked Castle a Folková Ohře, konají se tu... Víc noční prohlídky, letní tábory a školy v přírodě.

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora

Zřícenina hradu Engelsburg - Andělská hora (24 km)

Hrad Andělská Hora pochází ze 14. století a byl vystavěn v gotickém slohu. Stavba byla poškozena v průběhu třicetileté války a v roce 1635 jej dobyli Švédové. Hrad byl vyloupen a... Víc poničen. V roce 1718 byl zasažen požárem, který se rozšířil z městečka. Od této doby hrad pouze chátrá.

Hrad a zámek Bečov nad Teplou

Hrad a zámek Bečov nad Teplou (32 km)

Pokud se chystáte na výlet a hledáte nějaké zajímavé místo, pak je jím právě hrad z doby gotiky, palác vystavěný v renesančním slohu a nádherný barokní zámek. První zmínky o... Víc stavbě hradu se datují k počátku 14. století. Dalším rozvojem prošel areál ve století patnáctém a šestnáctém. Do dnešních dob si můžeme prohlédnou neporušené architektonické dílo.

Zámek Klášterec nad Ohří

Zámek Klášterec nad Ohří (32 km)

Zámek je vystavěn na ostrovu řeky Ohře. Patří k nejvýznamnějším historickým šlechtickým sídlům severozápadních Čech. V zámku je instalována expozice porcelánu od prvopočátků po... Víc dnešek ze sbírek Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

Národní přírodní rezervace Soos

Národní přírodní rezervace Soos (32 km)

Národní přírodní rezervace Soos je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý. Krajina v těchto místech se přirovnává k... Víc měsíční. Soos patří mezi Národní přírodní rezervace již od roku 1964. Částí areálu vede 1,2 kilometru dlouhá naučná stezka, která se táhne po dně vyschlého slaného jezera.

Kladské rašeliny

Kladské rašeliny (37 km)

Národní přírodní rezervace Kladské rašeliny se nachází v CHKO Slavkovský les a dělí se na pět částí – Tajga, Paterák, Lysina, Husí les a Malé rašeliniště. Vy si však budete moci... Víc projít příjemnou procházkou jen největší část a tou je Tajga. Ostatní části nejsou turistům přístupné. Nejen že zde naleznete ojedinělé rostliny, ale také vzácné druhy ptáků.

Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně (37 km)

Pokud chcete relaxovat a zároveň se pobavit, jistě Vás zaujme známe Aquaforum, ve kterém naleznete plavecké bazény, odpočinkové vířivky, ale také i tobogány. Pokud Vás však omrzí... Víc vodní atrakce, uvolněte své tělo například v místní sauně.

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně (37 km)

Vznik lázeňského města a Lázní se datuje až k roku 1793. Architektura městských budov se řadí do období klasicismu, což znamená, že turisté mají pocit, jako by se vrátili v čase o... Víc několik let zpět. Lázně jsou ideálním a příjemným místem pro osoby se zdravotními potížemi jako jsou například nemoci pohybového aparátu, srdce a cév, gynekologická onemocnění včetně neplodnosti, nemoci trávicího ústrojí, nemoci nervové a kožní.

Zřícenina hradu Hasištejn

Zřícenina hradu Hasištejn (39 km)

Hasištejn je jedním z nejstarších hradů severozápadních Čech, též rodištěm a sídlem významného aristokrata a humanisty Bohuslava Hasištejnského z Lobkovic. Od roku 1958 je chráněn... Víc jako kulturní památka ČR.