Milujete odpočinek v luxusních horských hotelech nebo malebných rodinných penzionech? Nezapomeňte, že po každém dobrém výletu se vrátíte na místo, kde se o vás s radostí postarají. Dokonalou dovolenou v Česku si můžete naplánovat už dnes.

Ubytování v Česku

Svou dovolenou v Česku si zarezervujte ještě dnes, dokud jsou volné kapacity. Díky opravdu dlouhé platnosti kupónů na svůj pobyt nastoupíte kdy se vám to bude nejlépe hodit. Cestováním po Česku navíc podporujete domácí cestovní ruch, oblíbené hotely, rodinné penziony nebo lokální muzea, hrady a atrakce.

Praha a okolí Krkonoše Šumava Beskydy Jeseníky Jižní Morava Vysočina Jižní Čechy Krušné Hory

Praha a okolí

Kdo nenavštívil matičku Prahu, jako by nebyl! Tohle léto si navíc můžete naše hlavní město i jeho okolí vychutnat v klidnějším tempu a navštívit všechna oblíbená místa, která vás lákají. Pokud preferujete raději městské hotely, je Praha pro vaši letní dovolenou jako stvořená.

Krkonoše

Hledáte nejvyšší, nejnavštěvovanější, zkrátka nejoblíbenější hory Česka? Krkonoše nabídnou pestrou přírodu s vysokohorským rázem, rozlehlé louky i malebná údolíčka lemovaná roubenými domky. Co víc pro svou letní dovolenou potřebujete?

Šumava

Krásný výhled na rozlehlou vodní hladinu najdete i v Česku, stačí se vydat na Šumavu k oblíbenému Černému jezeru ledovcového původu. Díky rozmanitosti Národního parku je Šumava skvělým místem pro rodinnou dovolenou.

Beskydy

Lysá hora, Smrk nebo Radhošť? Vyberte si dovolenou v Beskydech a navštivte všechna zajímavá místa, která byste během jednoho dne nestihli. Krásu Beskyd můžete obdivovat i z nové stezky Valašky na Pustevnách.

Jeseníky

Procházka pestrou horskou krajinou, pokoření nejvyššího vrcholu Praděd nebo odpočinek v lázních? Letní dovolená v Jeseníkách může být rozmanitá, na své si přijde celá rodina.

Jižní Morava

Na horské výšlapy vás moc neužije a raději dáte přednost odpočinku a popíjení vína? Jižní Morava nabídne nepřeberné množství vinných sklípků s domáckou atmosférou, stačí si jen vybrat a užít si letní dovolenou až do dna.

Vysočina

Namalujte si idylický obraz dovolené - oblé kopce, hluboké lesy, rybníky, rozlehlé louky, ale také celá řada historických měst, kostelů, muzeí, technických památek a pozoruhodných míst. Zkrátka léto na Vysočině.

Jižní Čechy

Máte akční rodinu, která nehodlá strávit léto poleháváním u bazénu? Tak hurá do jižních Čech, čekají vás pohádkové hrady a zámky, pěkná příroda, tajuplné podzemí nebo zoologické zahrady, zkrátka bohatý program po celou dovolenou.

Krušné Hory

Milovníci aktivního odpočinku by měli zamířit do Krušných hor, kde mohou vybírat hned z několika turistických tras nebo se v doprovodu krásné krušnohorské krajiny nechat zavést až do sesterské německé obce Oberwiesenthal.