Litujeme, nabídka je ukončená.

19 Kč

Běžná cena
27,15 Kč
Ušetříte
8,15 Kč

30% sleva na cokoliv z jídelního a nápojového lístku v Restaurantu Infinity

  INFINITY Restaurant & Music Bar, Praha 3 - Vinohrady (mapa)
  Platnost kupónu je od 17.5.2018 do 30.11.2018 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Infinity = nekonečno. A ve známé pražské restauraci tomu nebude jinak. Nekonečno různorodých chutí mezinárodní kuchyně, stejně tak i v podobě nápojů, kterých je zde rovněž rozmanitý výběr. K tomu stylové prostředí, které se vám ani nebude chtít opouštět. Však není třeba nikam pospíchat, protože v přízemí restaurace je oblíbený Music bar, kde to můžete roztočit jak jen je libo.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Steaky a mezinárodní kuchyně
 • Předzahrádka za hezkého počasí
 • Skvělá dostupnost u metra Flora
 • Krásné moderní prostředí
 • Music bar v přízemí

V ceně je zahrnuto

 • 30% sleva na cokoliv z jídelního a nápojového lístku v Infinity Restaurantu
 • Jídelní lístek si můžete prohlédnout ZDE
 • Nápojový lístek si můžete prohlédnout ZDE

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 17.5.2018 do 30.11.2018.
 • Kupón lze využít ve dnech Po-So vždy od 17:00 - 23:00. V neděli je zavřeno
 • Sleva platí do restaurace, nikoli do Music baru

Jak využít kupón

 • Využití kupónu je snadné!
 • Termín je nutné si rezervovat alespoň 24 hod. předem na tel. čísle: +420 731 109 639.
 • Vytištěný kupón vezměte s sebou a předložte při objednávce.
 • Sleva Vám bude odečtena při placení.

Doplňující informace

 • JEDEN kupón poskytuje slevu pro JEDNU osobu
 • Pro více osob je nutné zakoupit více kupónů

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 40 818 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Václavské náměstí

Václavské náměstí (3 km)

Václavské náměstí je pražské kulturní a obchodní centrum. Je 750 m dlouhé a 60 m široké. Vede od Národního muzea k Můstku. Václavské náměstí bylo svědkem mnoha významných... Víc historických událostí.

Prašná brána

Prašná brána (3 km)

Prašná brána je pozdně gotická stavba vedle Obecního domu naproti domu U Hybernů. Jedná se o jeden ze symbolů Prahy. Původně stávala na jejím místě jedna z bran staroměstského... Víc opevnění.

Obecní dům

Obecní dům (3 km)

Obecní dům je jedna z nejznámějších secesních staveb v Praze. Nachází se na náměstí Republiky. Slouží především reprezentačním účelům. Obecní dům byl vystavěn v letech 1905–1912... Víc podle plánů architektů Antonína Balšánka a Osvalda Polívky.

Musée Grévin Prague s.r.o.

Musée Grévin Prague s.r.o. (3 km)

Muzeum voskových figurín Grévin nabízí setkání s osmdesáti osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost. Figurín se... Víc můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím Wi-Fi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Staroměstský orloj

Staroměstský orloj (3 km)

Staroměstský orloj nebo také Pražský orloj jsou středověké astronomické hodiny, umístěné na jižní straně věže Staroměstské radnice v Praze. Orloj je poprvé zmíněn v listině z... Víc 9. října 1410.

Staroměstské náměstí

Staroměstské náměstí (3 km)

Staroměstské náměstí je náměstí v centru Starého Města a historického jádra velkoměsta vůbec. Rozkládá se na ploše více než 9000 m². Prochází tudy královská cesta.

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město)

Kostel svatého Mikuláše (Staré Město) (3 km)

Jedná se o barokní kostel vystavěný v letech 1732–1737. Architektem tohoto pražského skvostu se uvádí Kylián Ignác Dientzenhofer, syn Kryštofa Dientzenhofera. Kostel svatého... Víc Mikuláše stojí na místě starého gotického farního kostela.

Židovské muzeum Praha

Židovské muzeum Praha (3 km)

Celou řadu novinek připravilo pro nadcházející sezonu Židovské muzeum Praha (ŽMP). Celosvětově uznávané a vlastně nejnavštěvovanější muzeum v ČR se nechce ohlížet jen do... Víc minulosti, ale nabídne i současnou kulturu.

Veletržní palác - Národní galerie v Praze

Veletržní palác - Národní galerie v Praze (3 km)

V této galerii naleznete umění od modernismu až po současnost. Galerie disponuje pěti patry, ve kterých jsou vystaveny obrazy od umělců jako jsou například Gustav Klimt, Egon... Víc Schiele, Oskar Kokoschka či Edvard Munch a další. Nechybí ani zastupitelé sochařství. V přízemí a v pátém patře probíhají krátkodobé výstavy. Pokud jste milovníky umění, pak neváhejte a navštivte právě Veletržní palác.

Tančící dům

Tančící dům (3 km)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

Klementinum

Klementinum (4 km)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (4 km)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.