Litujeme, nabídka je ukončená.

od 369 Kč

Běžná cena
680 - 940 Kč
Ušetříte
až 441 Kč

Celodenní zábava v Tatralandii s halloweenským IQ parkem nebo za doplatek 2 € ve vodním parku Bešeňová

  TATRALANDIA, Slovensko - Liptovský Mikuláš - Tatralandia (mapa)
  Platnost kupónu je od dnes do 25.12.2018 dle dostupnosti.

8,8

Velmi dobré hodnocení
(2 674 hodnocení)

Tatralandia, jeden z TOP evropských aquaparků, bude i tento podzim v halloweenském hávu a nabídne nezapomenutelné zážitky. Novinkou podzimu je IQ park & ​​Škola fantazie, která prověří mozkové závity malých i velkých. Plavání ve sladké či mořské vodě pod palmami, vyjížďky na tobogánech nebo surfování v Surf Waves Tatralandia bude zpestřené Halloweenskými dekoracemi, sochami a originálními díly.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Největší areál vodní zábavy ve střední Evropě
 • 10 bazénů, tobogany, surf, palmy, mořská voda
 • Možnost výměny za vstup do Bešeňové
 • Děti do 6 let zdarma
 • Parkování zdarma

V ceně je zahrnuto

 • Celodenní vstup AQUA TICKET do aquaparku TATRALANDIA pro 1 osobu (bez saun): 10 bazénů, 6 tobogánů, vnější a vnitřní vířivky, parkování, skříňka, slunečník 
 • Dítě do nedovršených 6 let zdarma
 • Koupí kupónu získáváte nárok na zvýhodněný jednorázový vstup do Keltského saunového světa za doplatek jen 6 €
 • NEBO vstup do Vodního parku Bešeňová za doplatek 2 €  (třeba přijít do Bešeňové s nevyužitým kupónem a doplatit 2 €)

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od dnes do 25.12.2018.
 • Na pokladně aquaparku se prokážete platným vytištěným kupónem
 • Kupón platí pouze na jednorázové využití v jednom vodním parku
 • Aktuální otvírací doba

Jak využít kupón

 1. Rezervace není nutná
 2. Na pokladně aquaparku se prokážete platným vytištěným kupónem

Příplatky

 • Dítě do nedovršených 6 let má vstup zdarma (s 1 dospělou osobou mohou jít 2 děti do nedovršených 6 let zdarma)
 • Koupí kupónu získáváte nárok na zvýhodněný jednorázový vstup do Keltského saunového světa v Tatralandii nebo do saunového světa v Bešeňové za doplatek 6 € / 3 hod./osoba - doplatek uhradíte přímo na pokladně (platí v případě volné kapacity). Děti ve věku 6-12 let mohou využít vstup do sauny vždy jen první hodinu od otevření 
 • Doplatek za Surf Waves Tatralandia je 10 € / 20 min, 24 € / 60 min.
 • Poplatek za ztrátu čipu v areálu je 70 € (z toho 60 € konzumace, 10 € ztráta čipu). Doplatek za trezor je 4 € / den

Doplňující informace

 • Otevírací hodiny ZDE . Aktuální informace naleznete na webové stránce aquaparku . Kupón platí pro vstup do všech aktuálně otevřených částí areálu kromě zpoplatněných zón (sauny, surf)
 • Upozornění: Při vstupu provozovatel negarantuje návštěvníkům dostupnost lehátek, sportovních potřeb, wellness procedur, šatních skříněk ani trezorů. Dostupnost těchto produktů závisí na celkové kapacity v Tatralandii / Bešeňové. Slevy nelze kombinovat a kumulovat. Zakoupením vstupenky akceptujete  návštěvní řád . Kompletní podmínky pro přidělení slevy dostanete na pokladně
 • Vstup pro děti do 12 let pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Skříňka na čip není možná pro dítě do 12 let
 • Maximální počet kuponů na 1 osobu je 100 ks. Kupón je po zakoupení nestornovatelný (kromě 14-ti denní lhůty po zakoupení na slevovém portálu)
 • Akce není určena k prodeji třetím osobám. Účetní doklad obdrží držitel kupónu na kase při jeho výměně za vstup do Aquaparku
 • Změna podmínek vyhrazena

Hodnocení zákazníků SlevaDne

8,8

Velmi dobré hodnocení

2 674 hodnocení

1 710 zákazníků doporučuje

Vynikající (9-10)1425x
Velmi dobré (7-8)1040x
Dobré (5-6)163x
Podprůměrné (3-4)37x
Špatné (1-2)9x

Hodnocení kategorií

Čistota zařízení9,0
Vybavenost zařízení8,9
Spokojenost s personálem8,9
Kvalita jídla7,7

Zákazníkům se nejvíc líbilo

Čistota zařízení:

Teplota vody

Spokojenost s personálem:

Ochota a přístup

Vybavenost zařízení:

Parkování

10

Vynikající hodnocení

Lenka, 7. listopadu 2018

Hodnocení nabídky:
4. Celodenní vstup AQUA TICKET do...

Do Bešeňové jezdíme pravidelně a rádi, vždy si zde skvěle odpočineme. Navštívili jsme i sauny, kde jsme zastihli jeden ze saunových rituálů - moc hezké, doporučujeme. I přes probíhající podzimní prázdniny na Slovensku nebyl areál přeplněný.

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

10

Vynikající hodnocení

Jana, 7. listopadu 2018

Hodnocení nabídky:
5. Celodenní vstup AQUA TICKET do...

Tatralandia je top

Pomohlo Vám toto hodnocení? Ano | Ne

Kontakt

  TATRALANDIA

Ráztocká 21
03105 Liptovský Mikuláš
0915 834 644

info@tatralandia.sk
http://www.tatralandia.sk

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

ZOO Kontakt

ZOO Kontakt (100 m)

Navštivte ZOO, kde si můžete zvířátka pohladit, nakrmit a vytvořit si s nimi opravdový vztah, navázat živý kontakt. Můžete si zde například pohladit lvíče přímo ve výběhu.

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia (300 m)

Aquapark Tatralandia je největším aquaparkem na Slovensku. Najdete zde až 14 bazénů, 26 tobogánů a 19 saun a jiných procedur. Tatralandia je otevřená během celého roku a kromě... Víc odpočinku a zábavy nabízí i možnosti ubytování.

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov (3 km)

Kart Centrum Liptov má nejdelší délku tratě na středním Slovensku. Nabízí adrenalinové jízdy na motokárách v uzavřené hale, které jsou vhodné pro ženy i muže všech věkových... Víc kategorii.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (5 km)

Liptovská Mara je největší vodní přehradou na Slovensku. Je střediskem letní turistiky, vodních sportů, jachtingu, cykloturistiky a sportovního rybářství. Liptovská Mara je... Víc obklopená pohořími, jako Chočské vrchy, Západní Tatry a Nízké Tatry. Na severním břehu v bezprostřední blízkosti vodní hladiny vznikl autocamping Liptovský Trnovec a veřejná pláž se zázemím (sociální zařízení, sprchy, bufety, sportoviště).

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (7 km)

Nad vodní nádrží Liptovská Mara najdete jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit Liptova - Havránok. Nachází se zde skanzen, ve kterém můžete vidět zrekonstruované objekty... Víc z mladší doby železné, starší doby římské i ze středověku. Například unikátní opevněnou svatyni, v níž se konávali magické keltské obřady nebo základy a opevnění středověkého hrádku s palisádami. Skanzen je přístupný po červené turistické značce z obcí Bobrovník a Vlachy.

Středisko Marina Liptov

Středisko Marina Liptov (7 km)

Marina Liptov je sportovně-rekreační středisko nacházející se u Liptovské Mary. Nabízí bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodních sportů ale i relax ve wellness.

Svatý kříž - dřevěný artikulární kostel

Svatý kříž - dřevěný artikulární kostel (8 km)

Kostel patří mezi největší dřevěné stavby ve střední Evropě. Půdorys kostela s délkou 43 m má podobu kříže a dovnitř se vejde téměř šest tisíc návštěvníků. Kostel má 12 dveří a 72... Víc oken a vnitřní výzdoba okouzlí každého svým barokním zařízením. V interiéru se nachází pozoruhodný dřevěný barokní oltář z roku 1693 a zajímavá je i kazatelna.

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce (9 km)

Funpark Žiarce se nachází v obci Pavčina Lehota. V zimě je oblíbeným lyžařským střediskem a v létě zde najdete nejstrmější bobovou dráhu na Slovensku.

Prosiecká dolina

Prosiecká dolina (9 km)

Prosiecká dolina je krasová dolina nacházející se v Chočských vrších. Erozní činnost zde vytvořila typický krasový vzhled doliny s četnými skalními bradly a věžemi. Najdete zde i... Víc krásné soutěsky, zejména na začátku a konci doliny. Nejlepší přístup do doliny je z malé vesničky Prosiek.

Vodní park Bešeňová

Vodní park Bešeňová (9 km)

Vodní park Bešeňová nabízí 10 bazénů, 15 tobogánů a skluzavek, wellness, ale i restaurace, bary a ubytování. Během léta se zde o program pravidelně starají animátoři. Najdete tu... Víc bazény s geotermální i čirou vodou.

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (10 km)

Díky vhodným přírodním podmínkám v obci Bešeňová vzniklo "travertinové pole". Po travertinu stále teče minerální voda, která jim dodává krásný lesk. Travertiny jsou barevné díky... Víc obsahu různých minerálů, rozhodně tedy stojí za návštěvu.

Vodní mlýny Oblazy

Vodní mlýny Oblazy (10 km)

Jedná se o jednu z posledních zachovaných památek svého druhu, které navíc najdete v překrásném přírodním prostředí Chočských vrchů. Vodní mlýny v Kvačianském údolí vznikly v... Víc první polovině 19. století a jsou součástí naučného chodníku Prosiecké a Kvačianské doliny. Patří mezi horské typy mlýnů.