Restaurace Zubajda v Praze na Smíchově - 30% sleva na jídlo a pití

Restaurace Zubajda, Praha 5 - Smíchov

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

Romantika pod hradem Rožmberk nad Vltavou v Hotelu U Martina se slavnostní večeří + varianta s dárkovým balíčkem/Jižní Čechy - Rožmberk nad Vltavou

od 2 790 Kč

9,1

Závěr léta v hotelu U Martina u hradu Rožmberk se slavnostní...

Jižní Čechy - Rožmberk nad Vltavou, Hotel U Martina

29 Kč

Restaurace Zubajda v Praze na Smíchově - 30% sleva na jídlo a pití

  Restaurace Zubajda, Praha 5 - Smíchov (mapa)
  Platnost kupónu je od 21.12.2018 do 31.3.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Ať už na vás přijde chuť něco pořádného zakousnout, nebo jen zajít na drink, smíchovská Zubajda je to pravé. Se standardy kvality si tu hlavu nelámou, protože uznávají jen jeden: ten nejvyšší. U piva to samozřejmě znamená tankovou Plzeň. Česká i mezinárodní kuchyně a vedle skvělého piva i výběr jakostních vín. Kromě stylového interiéru máte na výběr i zimní zahradu s bezbariérovým přístupem.

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • Oblíbená smíchovská restaurace
 • Klimatizováno
 • Tanková Plzeň
 • Sportovní projekce včetně hokejového MS 2017
 • Česká i mezinárodní kuchyně

V ceně je zahrnuto

 • 30% sleva na veškerá jídla i nápoje v restauraci Zubajda na Smíchově.
 • Jídelní lístek k nahlédnutí ZDE
 • Nápojový lístek k nahlédnutí ZDE

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 21.12.2018 do 31.3.2019.
 • Sleva se nevztahuje na pivo a polední menu
 • Restaurace je vybavena bezbariérovým přístupem

Jak využít nabídku

 1. Využití kupónu je snadné!
 2. Rezervace není nutná, stačí vytištěný kupón předložit při objednávce v restauraci.

Příplatky

 • Jídlo lze vzít i s sebou (za příplatek za box)

Doplňující informace

 • Jeden kupón platí pro jednu osobu. Pro více osob je třeba zakoupit více kuponů.
 • V restauraci můžete platit stravenkami Ticket Restaurant a Sodexo; přijímány jsou všechny obvyklé platební karty.
 • Otevírací doba restaurace (kdy lze využít kupón):
 • PO-PÁ: 15:00 - 23:00 hod.
 • SO: 12:00 – 23:00 hod.
 • NE: 12:00 – 22:00 hod.

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 47 544 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

  Restaurace Zubajda

Zubatého 289/3
15000 Praha 5 - Košíře
+420 777 313 776

restauracezubajda@seznam.cz
http://restauracezubajda.cz/

Zobrazit na mapě

Aktivity v okolí

Tančící dům

Tančící dům (800 m)

Tančící dům je pojmenovaný podle tvaru svých dvou nárožních věží. Inspiraci autor čerpal z meziválečného období – tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. Tento skvost... Víc zdobí Prahu po pravém břehu Vltavy již od roku 1996. Uvnitř můžete navštívit například restauraci či galerii.

Národní divadlo Praha

Národní divadlo Praha (800 m)

Jednou z nejznámějších budov Prahy je právě Národní divadlo, které bylo poprvé otevřeno v roce 1981. Tentýž rok byla budova poničena požárem. Otevřena byla znovu roku 1983 a... Víc prvním představením se stala opera Libuše od Bedřicha Smetany.

Muzeum Kampa

Muzeum Kampa (900 m)

Muzeum Kampa naleznete na Malé Straně v Praze 1. Právě toto muzeum se řadí mezi desítku nejznámějších muzeí. Vystavené jsou zde díla Jana a Medy Mládkových, ale také abstraktního... Víc umělce Františka Kupky a kubistického sochaře Otty Gutfreunda.

Petřínská rozhledna

Petřínská rozhledna (1000 m)

Petřínská rozhledna je s výškou přes 65,5 metrů jedna z nejznámějších dominant Prahy. V roce 1889 byli členové Klubu českých turistů na světové výstavě v Paříži, kde se tak... Víc nadchli pohledem na slavnou Eiffelovu věž, že se rozhodli vytvořit podobnou dominantu nad městem v Praze.

Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen (1000 m)

Pivovar Staropramen je pražský smíchovský pivovar založený roku 1871. První várka piva byla uvařena 1. května 1871. Ochranná známka Staropramen byla zaregistrována v roce 1911.

Lennonova zeď

Lennonova zeď (1 km)

Od 70. let 20. století se na zdi od Maltézské zahrady na pražské Malé Straně objevují nápisy a malby spojené s tématikou a památkou na zpěváka Johna Lennona. V noci ze 16. na ... Víc17. listopadu kdosi přetřel celou zeď na bílo a na střed umístil černý nápis „Wall is over!“, což je parafráze písně War is over z roku 1971. Od této doby je zeď opět zaplňována různými nápisy a malbami.

Karlův most

Karlův most (1 km)

Nejstarší pražský most byl založen roku 1357 Karlem IV. Po obou stranách je opevněn věžemi. Na pilíře mostu bylo umístěno 30 soch světců, z nichž nejznámější je socha sv. Jana... Víc Nepomuckého.

Kostel sv. Mikuláše

Kostel sv. Mikuláše (1 km)

Jedná se o nejznámější barokní stavbu Prahy a naleznete ji na malostranském náměstí. Návrhy na stavbu chrámu vytvořili architekti Kylián Ignác a Kryštof Dienzenhoferové (otec a... Víc syn). Výstavba trvala přes 50 let a na varhany zde hrál i samotný Wolfgang Amadeus Mozart. Pokud jste v Praze, pak tento barokní skvost jistě stojí za prohlídku.

Franz Kafka museum

Franz Kafka museum (1 km)

Franz Kafka Museum v Praze nabízí dlouhodobou expozici ze života slavného Franze Kafky. Právě tento muž a pražský rodák je jednou z nejvýznamnějších postav ze světové literatury... Víc 20. století. V muzeu si můžete prohlédnout ukázku jeho děl, deníky, korespondenci, rukopisy a také fotografie.

Klementinum

Klementinum (1 km)

Klementinum je jedním z největších stavebních komplexů v Evropě. Pokud byste si chtěli toto muzeum prohlédnout, tak si rezervujte minimálně 45 minut svého času. Prohlídky se... Víc konají denně od 10:00 hodin. Při prohlídce navštívíte Barokní knihovní sál, Meridiánovou síň a Astronomickou věž.

Schwarzenberský palác v Praze

Schwarzenberský palác v Praze (1 km)

Schwarzenberský palác je renesanční budova postavena mezi lety 1545–1567. V minulosti palác sloužil jako residence při sídle českých králů. Od roku 2002 patří prostory paláce... Víc Národní galerii v Praze. Od roku 2008 zde naleznete stálou expozici umění renesance, manýrismu a baroka v českých zemích.

Pražský hrad

Pražský hrad (1 km)

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad v centru Prahy. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky.