Okouzlující Liptov v Happy Village Kaštieľ Ivachnová *** s milým personálem a s platností do června 2019

Happy Village Kaštiel Ivachnová, Slovensko - Liptov - Ivachnová

Sledujte provoznu a upozorníme Vás na novou nabídku

Tato nabídka již skončila, ale našli jsme pro vás ideální náhradu:

od 1 990 Kč

Běžná cena
3 250 - 9 386 Kč
Ušetříte
až 3 696 Kč

Okouzlující Liptov v Happy Village Kaštieľ Ivachnová *** s milým personálem a s platností do června 2019

  Happy Village Kaštiel Ivachnová, Slovensko - Liptov - Ivachnová (mapa)
  Platnost kupónu je od 16.4.2019 do 30.9.2019 dle dostupnosti.

Zatím bez hodnocení
Garantujeme kvalitu!

Povinnosti se na vás "valí" z každé strany a vy byste nejraději utekli? Někam, kde je ticho a klid? Vítejte v Happy Village Kaštieľ Ivachnová ***. Každý den vás bude objímat krásná příroda a zdravý svěží vzduch. Výborná výchozí poloha zámečku umožňuje snadný přístup k turistickým a historickým objektům v čarokrásné lokalitě Liptov. Vzhůru na snídani a můžete vyrazit!

Co se nám na této nabídce nejvíce líbí

 • V TOP 10 nejlépe hodnocených zámků
 • Apartmány mají plně vybavenou kuchyň
 • 1 dítě do 6 let zdarma (bez nároku na lůžko)
 • Ručníky a drobná hotelová drogerie
 • Jen 2 km od aquaparku Gino Paradise Bešeňová

V ceně je zahrnuto

 • Ubytování dle zvolené varianty
 • Snídaně
 • 1 dítě do 6 let (bez nároku na lůžko)
 • Hlídané parkoviště
 • Místní poplatek
 • Vytápěná úschovna lyží / půjčení kol
 • Wi-Fi
  • Zobrazit více
  • Ručníky a drobná hotelová drogerie
  • Možnost 10% slevy do Aqua Vital Park v Lúčkach
  • Závěrečný úklid

Nepřehlédněte

 • Platnost kupónu je od 16.4.2019 do 30.9.2019.
 • Doplatek v letní sezóně 28. 6. - 2. 9. 2019 (doplatek se hradí přímo na místě):
 • Kupón pro 2 osoby 10 €
 • Kupón pro 4 osoby 15 €

Jak využít nabídku

 1. Po zakoupení kuponu je nutná rezervace telefonicky na +421/904 560 740 nebo e-mailem na: info@happyvillageslovensko.com
 2. Při rezervaci je nutné nahlásit číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je třeba poskytnout až při jeho využití

Příplatky

 • Snídaně 4 € / noc
 • Příplatek za zvíře 5 € 
 • Přistýlka 12 € / noc (v mimo-sezóně)
 • Přistýlka 15 € / noc (v sezóně 28. 6. - 2. 9. 2019  a  17.04.2019 - 24.04.2019)

Doplňující informace

 • Při jedné návštěvě může být použito více kuponů
 • Zakoupením několika kupónů lze pobyt prodloužit
 • Doporučuje se rezervace ihned po zakoupení kuponu

Hodnocení zákazníků SlevaDne

Nabídka zatím bez hodnocení.

Tato nabídka je u nás nová, zatím nemá žádné hodnocení.
Spolupracujeme jen s prověřenými partnery a tím vám garantujeme kvalitu. Na SlevaDne je momentálně více než 47 544 hodnocení s průměrem 8,6 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (3 km)

Díky vhodným přírodním podmínkám v obci Bešeňová vzniklo "travertinové pole". Po travertinu stále teče minerální voda, která jim dodává krásný lesk. Travertiny jsou barevné díky... Víc obsahu různých minerálů, rozhodně tedy stojí za návštěvu.

Vodní park Bešeňová

Vodní park Bešeňová (3 km)

Vodní park Bešeňová nabízí 10 bazénů, 15 tobogánů a skluzavek, wellness, ale i restaurace, bary a ubytování. Během léta se zde o program pravidelně starají animátoři. Najdete tu... Víc bazény s geotermální i čirou vodou.

Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád (4 km)

Vodopád najdete přímo v lázních malé obce Lúčky. Patří mezi 5 vodopádů, které byly prohlášeny za národní přírodní památku. Vodopád je velkou raritou i proto, že leží uprostřed... Víc vesnice. Je 12 metrů vysoký, kaskádovitý a padá z okraje travertinové terasy do malého jezírka.

Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok (5 km)

Nad vodní nádrží Liptovská Mara najdete jednu z nejvýznamnějších archeologických lokalit Liptova - Havránok. Nachází se zde skanzen, ve kterém můžete vidět zrekonstruované objekty... Víc z mladší doby železné, starší doby římské i ze středověku. Například unikátní opevněnou svatyni, v níž se konávali magické keltské obřady nebo základy a opevnění středověkého hrádku s palisádami. Skanzen je přístupný po červené turistické značce z obcí Bobrovník a Vlachy.

Středisko Marina Liptov

Středisko Marina Liptov (6 km)

Marina Liptov je sportovně-rekreační středisko nacházející se u Liptovské Mary. Nabízí bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodních sportů ale i relax ve wellness.

Liptovská Mara

Liptovská Mara (7 km)

Liptovská Mara je největší vodní přehradou na Slovensku. Je střediskem letní turistiky, vodních sportů, jachtingu, cykloturistiky a sportovního rybářství. Liptovská Mara je... Víc obklopená pohořími, jako Chočské vrchy, Západní Tatry a Nízké Tatry. Na severním břehu v bezprostřední blízkosti vodní hladiny vznikl autocamping Liptovský Trnovec a veřejná pláž se zázemím (sociální zařízení, sprchy, bufety, sportoviště).

Hrad Likava

Hrad Likava (7 km)

První zmínka o Likavském hradu stojícím v severozápadním cípu Liptova se poprvé objevila v roce 1315. Jeho výstavba začala kvůli hlídání průchodu přes Váh a významné obchodní... Víc cesty, které vedly z Pováží na Oravu a dále do Polska. Po rozsáhlé rekonstrukci v posledních letech byla veřejnosti zpřístupněna Hunyadyho věž, v níž je umístěna expozice z dějin Likavského hradu.

Velký Choč

Velký Choč (8 km)

Velký Choč se mezi turisty považuje za vrch s tím nejkrásnějším výhledem na Slovensku. Dosahuje sice výšku jen 1611 m.n.m. a uvidíte z něj Nízké i Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Vícov. Dostanete se sem například z vesničky Valaská Dubová.

Ski Malinô Brdo

Ski Malinô Brdo (10 km)

Toto středisko ležící na dolním Liptově se nachází v nadmořské výšce 545 až 1209 m. n. m. Nejdelší sjezdovka zde měří 3,9 km a lyžaři či snowboardisté mohou využít až 8místní... Víc lanovku, 2 lyžařské vleky a 4 vleky pro začátečníky a děti. K dispozici je až 12 sjezdovek.

Prosiecká dolina

Prosiecká dolina (10 km)

Prosiecká dolina je krasová dolina nacházející se v Chočských vrších. Erozní činnost zde vytvořila typický krasový vzhled doliny s četnými skalními bradly a věžemi. Najdete zde i... Víc krásné soutěsky, zejména na začátku a konci doliny. Nejlepší přístup do doliny je z malé vesničky Prosiek.

Skanzen Vlkolínec

Skanzen Vlkolínec (11 km)

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcí, která nebyla narušena moderní výstavbou. Pro svůj tradiční charakter a výjimečnost je zapsána i v mezinárodním seznamu UNES... VícCO. Uprostřed osady stojí dva nejčastěji fotografované objekty Vlkolínce - srubová dvoupodlažní zvonice z roku 1770 stojící na kamenném podstavci a srubová studna z roku 1860. K chráněným objektům osady patří 45 dřevěnic s hospodářskými dvory z 18. století.

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina (11 km)

Čutkovská dolina je oblíbenou destinací na vycházky zejména domácích ale stále oblíbenější je i mezi turisty. Najdete zde krásné horské prostředí, rybník a naučnou stezku, který... Víc vás provede například soutěskou nebo vedle 24 metrů vysokého vodopádu.